Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: wlosy, zniszczone

Zniszczone włosy
Autor Wiadomość
LilkaL 
Coś już napisała

Wysłany: 2015-12-22, 14:34 

A jaki jest koszt tego rytuału?

Ja to już dawno zrezygnowałam z prostowania włosów prostownicą. Wolę volumizer z Rowenty, jakoś szybciej i lepiej mi się nim modeluje włosy. Układam nim włosy nagrzewając go do temperatury, która nie uszkadza struktury włosa. U nasady nadaję nim objętość ale też prostuję sobie nim delikatnie pasemka włosów, nie wszystkie, tylko te które mi się wywijają. Ogólnie poprawił mi się wygląd włosów odkąd tego już nie robię prostownicą.

Słuchajcie a stosowałyście maskę do włosów z piwem? Przepis - 1/4 szklanki piwa zmieszaj z żółtkiem. Papkę nałóż na umyte włosy i spłucz po upływie 15 minut. Ta maska ma działanie wzmacniające słabe i łamliwe włosy. Czasami sobie ją robię :) ale moja nr 1 to maska do włosów z żółtkiem, olejkiem rycynowym oraz kilkoma kroplami cytryny - tą to robię sobie bardzo często bo włosy po niej mam błyszczące, odżywione i takie mięsiste jak je dotykam.

Pokrzepol 
Początkująca

Wysłany: 2015-12-28, 17:31 

Polecam maskę Pokrzepol, która przeznaczona jest do włosów suchych, łamliwych i zniszczonych, szczególnie przez mycie, suszenie, szczotkowanie i stylizacje. Składa się z oleju arganowego (nawilża i wygładza), ekstraktu z żeń-szenia (wzmacnia, regeneruje, dostarcza cebulkom składniki odżywcze), a także z pantenolu (eliminuje rozdwajanie włosów i podrażnienia skóry).

http://sklep.profarm.com.pl/maska-do-wlosow-pokrzepol.html]http://sklep.profarm.com.pl/maska-do-wlosow-pokrzepol.html

jovita 
Gaduła ;)

Wysłany: 2016-03-06, 09:43 

Mi pomoglo olejowanie i to nawet bardzo. Wlosy wygladaja sto razy lepiej

antygona 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2016-03-08, 11:45 

Ja równiez olejuję włosy ale tak raz na miesiąc. Nie mam czasu na taką zabawę częściej. Szczególnie,ze jestem młodą mamuśką oraz mam zajęty czas. Zamawiam sobie regularnie Shibybox. Jest to testowanie kosmetyków. Dzięki temu mogłam przetestować sobie nową maskę Perfect Me z olejkami. W zeszłym tygodniu jeszcze dorwałam sobie do niej szampon do włosów ( cała seria jest w Hebe jakbyście chciały sobie kupić). Jestem pod wrażeniem działania szczególnie,ze kosmetyki to tanizna. Płaciłam niecałe 9 zł za każdy produkt..
W składzie zero parabenów, pochodnych ropy naftowej. Same naturalne kosmetyki. Włosy są po nich nawilżone. Nie wiem jaki jest sens kupowania sobie bardzo drogich kosmetyków do włosów.

ola5601 
Użytkowniczka

Wysłany: 2017-03-15, 11:09 

ja wypróbowałam droższe z tej strony:http://fryzury.pl/pielegnacja/drozdze-jak-dzialaja-na-wlosy/. przepis moze banalny ale swietny. miód zregenerował moje zniszczone włosy po ombre. a lamały się strasznie :( teraz jest powolny postęp

Sabinera 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-03-30, 23:00 

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawe, ale wypadanie włosów może być przez kwestie źle dobranej szczotki. Jedna z lepszych szczotek do włosów jest z tangle angel. Jest kilka wersji, mini medium i ta z największym trzonkiem tj rączką. Szczotka świetnie sprawdza się na każdych włosach, ze względu na to, ze ma różne rozmiary. Ma również różne kolory i piękny skrzydlaty grawer :)

Best4hair_pl 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-08-30, 08:49 

Wszystko może być przyczyną wypadania włosów, łącznie ze stresem oraz nieodpowiednią dietą, więc warto zadbać dosłownie o każdy szczegół. Co do szczotek oraz urządzeń jakich używamy do pielęgnacji włosów- także warto bazową cna tych sprawdzonych i godnych polecenia.

franka58 
Początkująca

Wysłany: 2017-10-27, 09:19 

dobrze wiedziec

lidka.w 
Początkująca

Wysłany: 2018-02-20, 23:30 

Jak masz włosy zniszczone rozjaśnianiem czy farbowaniem to polecam serię Photoshop z Inoaru :) moje włosy dużo przeżyły (często zmieniałam kolor, a jeszcze miałam okres kiedy używałam regularnie prostownicy...). W końcu zadbałam o odpowiednią pielęgnację, kupiłam ten zestaw (bogaty w oleje) i są efekty-włosy zrobiły się nawilżone i bardzo miękkie.

Felicjawa 
Początkująca

Wysłany: 2018-02-22, 23:28 

Na szczęście nie mam problemów z włosami ale odpowiednia dieta bogata w niektóre witaminy i minerały może mieć wpływ na ich stan.

izabelamoraw 
Początkująca

Wysłany: 2018-03-29, 23:43 

Ja inwestuje w bardzo klasyczny kosmetyk- olejek arganowy. Tylko że kupuje taki specjalnie przeznaczony do włosów, z Inoaru u mojej fryzjerki. To oczywiście dodatek w mojej włosowej pielęgnacji, ale tak żeby wykończyć fryzurę i dodać jej blasku już po uczesaniu- bardzo dobrze się sprawdza,a do tego jest wydajny, bo używam zaledwie kilku kropel na raz.

moniakucharczyk 
Coś już napisała

Wysłany: 2018-04-13, 23:43 

a ja od 2 tygodni stosuję olejek, który dostałam od mojej fryzjerki. Włosy nie są już takie sianowate, zrobiły się przyjemne w dotyku, lepiej się układają, wyglądają na wilgotne a wcale nie są. Mój facet powiedział, że są bardzo miłe w dotyku i że mógłby się do nich tulić cały czas :) I jak wstaję rano to nie wyglądam już jakby we mnie piorun strzelił :D

davids 
Początkująca

Wysłany: 2018-04-17, 16:28 

Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć...

ladymocca 
Coś już napisała

Wysłany: 2018-04-18, 23:35 

A czy ktoś z Was stosował coś takiego jak Dr Hair? Ma to pomagać na przerzedzone włosy i maskować ubytki włosów. Zastanawiam się nad kupieniem tego produktu, cena jest dosć spora, ale mam już dość prześwitów na głowie.
Jeśli ktoś używał i może powiedzieć czy warto to będę zobowiązana

Odpowiedz do tematu