Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: odchudzanie, takie, tylko, zdrowe

ZDROWE ODCHUDZANIE! i tylko takie!
Autor Wiadomość
ewelynka69 
Beauty Forum TEAM

Pomogła: 9 razy
Wysłany: 2010-03-19, 20:56 

Och Meridia, Lindaxa i Zelixa to nie jest dobry pomysł, a juz na pewno nie jest rozsadną metodą odchudzania. Ja mam kilka zbędnych kilogramów i rozmawiałam o tym z lekarzem, zaproponował mi te tabletki, jednak nie zdecydowałam się i jestem z siebie dumna. Od niedawna zaczęłam takie swoje odchudzanie, nie jem po 18 i widzę, że lepiej wyglądam. Poza tym dużo ćwiczę.
Pamiętam, że kupiłam sobie kilka miesięcy temu w aptece tabletki, kosztowały około 30 zł, były ohydne w smaku i nie pomagały rzecz jasna, strata pieniędzy.

linet 
Coś już napisała

Wysłany: 2010-03-22, 12:20 

W życiu nie skusiłabym się na takie wynalazki. Dla mnie najskuteczniejszym środkiem jest l-karnityna z hellhound.pl. Wystarczy tylko regularnie przyjmować ją przed treningiem kardio( musi trwać dłużej niż 20 minut) a efekty są zaskakujące. No i w 100% bezpieczne

zyga759 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2015-10-23, 15:37 

Najważniejsze w odchudzaniu jest http://radioklinika.pl/]żywienie i dieta . Jeżeli to będziemy przestrzegać to na pewno uda nam się schudnąć i dodatkowo zdrowo odżywiać się. Warto czytać dużo w tym temacie i korzystać z porad innych osób.

zosia_samosia 
Gaduła ;)

Wysłany: 2015-12-18, 08:05 

W trakcie odchudzania trzeba pamiętać o jednej bardzo ważnej kwestii, mianowicie aby było ono skuteczne to konieczna jest odpowiednio zróżnicowana i ułożona dieta. Wielu moich znajomych bardzo chwali sobie metody http://happie.pl/]odchudzania aplikacją na androida z happie.pl To bardzo użyteczny program na telefon który ustala indywidualny plan żywienia oraz dostosowuje go do określonego trybu życia. Do niedawna byłam do takich metod sceptycznie nastawiona ale patrząc po moich znajomych to muszę przyznać, że to naprawdę działa.

Klark22 
Początkująca

Wysłany: 2016-02-18, 13:55 

Dziękuję bardzo za pomoc!

BajlaMorela 
Początkująca

Wysłany: 2016-02-19, 08:27 

Drogie panie i panowie! Jesli ktos chce sie odchudzic, to przede wszystkim musi miec silna wole i motywacje, bez tego ciezko pojsc dalej, takze na poczatek proponuje obrac sobie wazny cel, np uzyskanie atrakcyjnej sylwetki, ktora bedzie mozna eksponowac latem, potem mozna przejsc dalej, a dalsze kroki to drodzy panstwo duzo ruchu! bez tego odchudzanie tez nie bedzie mozliwe, jak ktos sie bedzie tylko zdrowo zywil, ale caly dzien spdzi przed komputerem, to nic z tego nie bedzie, no i dieta, ona takz emusi byc odpowiedio dobrana, tylko wtedy czlowiek naprawde moze sie odchudzic, ale musza byc spelnione wszystkie te warunki, a nie tylko kilka z nich

Nexus25 
Początkująca

Wysłany: 2016-03-01, 20:09 

Zgadzam sie z Vega !

kaczka789 
Początkująca

Wysłany: 2016-03-03, 14:19 Wczasy odchudzające/primavera

Na zdrowe odchudzanie mogę polecić wczasy odchudzające w Primavera, 8 dniowy program dietetyczny idealny dla osób, które chciałyby szybko i skutecznie schudnąć do lata a nie wiedzą od czego zacząć;) na stronie http://odchudzanie.primaveraspa.pl/programy-odchudzajace/ zapoznaj się z programami odchudzającymi i wybierz jeden dla siebie.

Elka90 
Coś już napisała

Wysłany: 2016-05-19, 16:12 

Jak ktoś się choć troszkę zna i korzysta z internetu to jak najbardziej może się odchudzać na własną rekę. Ja powiedziałam to samo swojemu facetowi przy odchudzaniu co dietetyk . Tylko kasę w sumie zmarnował ale tak samo jak ja zalecił mu branie therm line man , a mąż nie chciał uwierzyć , że suplement też ma brać .. Okazało się , ze sa takie zdrowe i polecane przez dietetyków jak ten.

styczna 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2017-01-09, 10:27 

Zdrowe odchudzanie to przede wszystkim aktywność oraz dieta, które są podstawami. Przy czym dieta powinna być zdrowa i dostosowana do naszego trybu życia. Sądzę, że warto byłoby pomyśleć o dobrej http://merzdorf.pl/blog/aktualnosci/dlaczego-wegetarianie-powracaja-do-jedzenia-miesa-a-to-z-kurczaka-jest-lepsze-od-innych]alternatywie dla kurczaka, jaką jest mięso wędzone z bardzo prostej przyczyny. Wędzone mięso z kurczaka jest zdrowsze, posiada więcej pozytywnych składników odżywczych i można je łatwo i szybko przyrządzić. Można by skorzystać z takiej możliwości.

Ivana 
Początkująca

Wysłany: 2017-02-16, 09:58 

ja bym nawet nie powiedziała, że dieta tylko zdrowe i racjonalne odżywiania. Ważny jest także spot tylko trzeba pamiętać o systematyczności. A jeśli ktoś chce osiągnąć lepsze efekty to zawsze może iść na http://urodaipiekno.pl/pl/]zabiegi odchudzające do dobrego salonu urody. Tylko nie ma co ufać reklamom i faszerować się tabletkami bo to tylko niszczy wątrobę.

Weronikapol 
Początkująca

Wysłany: 2018-03-30, 13:59 odchudzanie

ja miesiąc temu ściągnełam sobie aplikację do liczenia kalori. Jem 5 posiłków dziennie, jak zjem zbyt kaloryczny obiad to jem lekką kolację.

Dzięki temu zaczęłam się orientować co ma ile kalorii. Przez miesiąc schudłam kilogram, oczywiście z apki już przestanę korzystać bo jest to troszkę kłopotliwe ale się przydało i teraz będę miała większą świadomość co ma ile kalorii

wandak 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2017-02-23, 11:36 

Nie jestem przekonana do wczasów odchudzających. Mam wrażenie, ze wiele osób wykupuje sobie takie wczasy i potem oczekuje,że taki wyjazd odchudzi ich na zawsze. A po powrocie wracają do poprzednich nawyków. Odchudzanie się jest dosć trudnym i długotrwałym procesem oraz powinnyście robić to z głową....
Po pierwsze trzeba sobie wbić do łepetyny,ze nie da się odchudzić bez ćwiczeń. Po drugie warto jest ustalić sobie odpowiednią dietę. W sieci jest masa zdrowych przepisów.

malgosiaczek 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2017-03-07, 15:40 

A ja znalazłam sposób jak szybko schudnąć po zimie. Wykupiłam pakiet detox w Primaverze w Jastrzębiej Górze. Byłam tam pod koniec lutego na 5-cio dniowym turnusie. Jest to pakiet oczyszczający a także odchudzający. W pakiecie jest dieta 1000 kalorii (która nie powoduje efektu jojo!) dobrana starannie przez dietetyków, ćwiczenia pod okiem trenerów oraz zabiegi SPA dla ciała. Dieta może wydawać się drakońska ale wcale tak nie jest :) Ja lubiesobie dobrze zjeść i na początku byłam przerażona ale po dniu pobytu okazało się, że wcale nie chodze głodna bo posiłki sa tak dobrane aby zaspokoiły potrzeby organizmu. Mi się udało zrzucić kilogramy, jeśli więc chcecie zrobić coś dla ciała to polecam wyjazd do Primavery.

Morfa 
Początkująca

Wysłany: 2017-03-23, 18:53 

Co do zdrowego odżywiania się. Warto zwrócić uwagę na to co smażymy bo może się okazać że nawet smażąc na oleju kokosowym, może on nam zaszkodzić bardziej niż najtańszy rzepakowy. Mam tutaj na myśli coś co nazywa się punktem dymienia. Jest to granica, której nie można przekroczyć! Na tej stronie https://www.guiltfree.pl/blog/2017/01/29/najlepsze-zdrowe-tluszcze-do-smazenia-dlaczego-musisz-wiedziec-co-to-jest-punkt-dymienia-grafika/ zobaczycie grafikę, która przedstawia jaka temperaturę dymienia mają poszczególne produkty. Przekroczenie tej granicy może nam poważnie zaszkodzić.

Odpowiedz do tematu