Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: minusy, plusy, sieci, zakupy

Zakupy w sieci? plusy i minusy
Autor Wiadomość
MateuszZZ 
Początkująca

Wysłany: 2017-07-18, 17:39 

Wszystko zalezy od tego co kupujemy. Niektórych rzeczy nie kupiłbym w sieci w ciemno : )

fanaberia 
Stała bywalczyni

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2017-07-31, 13:31 

Przez internet nie kupuję tylko butów, bo muszę przymierzyć i pochodzić chwilkę po sklepie. Wszystkie inne rzeczy kupuję, gdyż jest to wygodne i w sieci jest znacznie większy wybór. Ostatnio potrzebowałam bezglutenowe słodkości i znalazłam ciasta i desery w sklepie dr. oetkera. Kupiłam od razu zapas, dzięki temu miałam darmową przesyłkę, a paczkę przyniósł kurier :-D
Przy okazji polecam bezglutenowy kopiec kreta i sernik ;-) są pyszne :-D

nutka19 
Początkująca

Wysłany: 2017-09-06, 12:02 

Jeżeli chodzi o buty to także nie kupuje w internecie, ubrania to zależy jak mi wpadną w oko, chociaż wolę dotknąć i przymierzyć. Lecz takie przemysłowe rzeczy bardzo często kupuję z internetu. Więc w rezultacie wychodzi pół na pół.

Lagenko_pl 
Miłośniczka forum

Wysłany: 2017-09-07, 12:06 

A ja nie mam z tym żadnego problemu, jest kilka naprawdę dobrych i godnych zaufania sklepów internetowych na których można polegać, zakupy online mają same plusy :)

Selina45 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-09-28, 12:12 

Niektórych rzeczy nie kupuję raczej, jak wspomniane buty czy też spodnie. Po prostu muszę te rzeczy przymierzyć przed zakupem. Ale w innych przypadkach często więcej jest plusów, jest taniej, a nie raz jakieś ekstra promocje można upolować ;) Ostatnio załapałam się na darmową dostawę ulubionej kawy z kawaprazona.pl ;) No i bądź co bądź jest to wygodniejsze, jak kurier przyniesie do domu :)

kyloina 
Początkująca

Wysłany: 2018-02-10, 20:25 

Jeżeli chodzi o sklep z kosmetykami to kupuję już tylko w inspiroshop.pl z tego względu że mają super asortyment i nigdy się nie zawiodłam na produktach a przede wszystkim mają Nable

elaelka 
Coś już napisała

Wysłany: 2018-02-13, 18:30 

Ja w ostatnim czasie kupowałam preparat na wybielanie zębów w jednej z internetowych aptek http://health-and-beauty-4you.info/denta-black-opinie-recenzje-cena-efekty-skutki-uboczne-dawkowanie-oraz-gdzie-kupic-apteka-sklad-dzialanie/ . Dużo kupuję w siei, bo uważam, że zasadniczym plusem jest wygoda i cena.

maxs 
Początkująca

Wysłany: 2018-02-25, 13:16 

Plusami są zdecydowanie oszczędność czasu i niekiedy pieniędzy. Natomiast często możemy paść ofiarami wszelakiego oszustwa. Wszystko ma swoje dobre i złe strony.

kator 
Początkująca

Wysłany: 2018-04-16, 15:35 

Często uskuteczniam to zakupy przez internet. Na tyle często że aż ubezpieczyłem swoje zakupy internetowe w banku Raiffeisen. Teraz spoko gdyby komuś chciało się mnie wykołować to nie będę stratny.

tymon 
Początkująca

Wysłany: 2018-04-25, 22:47 zakupy

plusy to cena i brak utraty czasu wady to fakt że towar różni się czasami od rzeczywistości

szaszozaurus 
Początkująca

Wysłany: 2018-04-26, 00:06 

Zakupy przez internet są na pewno bardzo pożyteczne. Trzeba być jednak bardzo czujnym, oszustów tu nie brakuje.

Ane 
Początkująca

Wysłany: 2018-05-01, 11:20 

Ja często kupuję w internecie, zamawiam regularnie książki z internetowej księgarni. Kupuję też kosmetyki, niedawno zamówiłam treski i dopinki do włosów i podkład do twarzy. Dla mnie zakupy w sieci to plus, jednak trzeba uważać z jakiej strony się zamawia.

Odpowiedz do tematu