Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: kwasami, twarz, zabiegi

Zabiegi na twarz kwasami
Autor Wiadomość
Shaklin 
Początkująca

Wysłany: 2017-06-16, 20:37 Zabiegi na twarz kwasami

Witam,
Kilka lat temu miałam strasznie dużo blizn i sladów po trądziku poszłam wtedy na serie 4 zabiegów kwasem migdałowym. Kosmetyczka kazała mi codziennie robić peeling twarzy i smarować jakims tłustym kremem dla dzieci na noc. Efekt był nieziemski, po całej serii miałam twarz jak nową, gładką, bez żadnych śladów, nawet duża blizna z dziecinstwa dwukrotnie się rozjasniła. Nie znam się na tym dokladnie, ale kosmetyczka mówiła, ze mam grubą skórę i dobrze znoszę kwasy, więc robiła mi peelingi stęzeniem 70%.
Obecnie problem znowu się pojawił, niestety poprzednia kosmetyczka zamknęła swój gabinet, więc poszlam do innej. Pytając ją o kwas 70% powiedziała, że taki może użyc tylko lekarz i ona uzywa najlepszego 40%, 2 zabiegi kwasem migdalowym, kosmetyczka twierdziła, ze peelingów zdecydowanie nie powinnam robić, róznica na twarzy prawie zerowa. Po tym poleciła, że na pewno pomoże mi kwas azelainowy. Kolejne 2 zabiegi, zatkane pory i wągry w miare się oczysciły, jednak nie do konca. Ślady w ogole nie zeszły. Dodatkowo po tym kwasie azelainowym wyszło mi mase pryszczy i bąbli na całej twarzy, po każdym z nich został ślad, a po niektorych duże blizny. Poza delikatnym oczyszczeniem porów efekt jest duzo gorszy niz przed...
Czy ktoś mi może doradzić o co chodzi? Jak i gdzie moge znalezć kogos kto wykona to jak pierwszym razem? Totalnie się na tym nie znam, a jak widać pojscie do pierwszej lepszej kosmetyczki się nie sprawdziło. Na codzien się nie maluje, nigdy nie uzywałam podkładu i strasznie mi to przeszkadza, ze teraz cała moja twarz bez make upu wygląda tragicznie.
Z góry dziękuje za pomoc

czika 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-09-30, 20:53 

Polecam Ci z całego serca moją kosmetyczkę i jej blog gdzie przeczytasz jakie kwasy kosmetyczne mogą być dla Ciebie najlepsze http://magdalenajaglarz.pl/blog/zabiegi-gabinetowe/kwasy-na-twarz/

Awis1975 
Początkująca

Wysłany: 2017-10-03, 11:17 

Ja natomiast polecam zabieg ELECTRI na bazie kwasu hialuronowego i bursztynianu sodu od Hyalual Insitute. Jest bardzo skuteczny i od razu są widoczne efekty, które utrzymują się około dwóch miesięcy. Dzięki niemu uzyskamy efekt baby skin.

http://www.hyalual-sklep.pl/

Denique_pl 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2017-10-06, 10:47 

Jeżeli chodzi o zabiegi kwasami, to nie polecam wykonywać ich na własna rękę, tylko jednak mimo wszystko udać się do dobrego salonu urody gdzie zabieg zostanie wykonany bezpiecznie i profesjonalnie.

małe_licho 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-11-20, 10:19 

A czy korzystała któraś z Was z zabiegów z niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym? Szukam opinii o efektach. Na jakie można faktycznie liczyć? :)

fate 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2018-01-12, 16:20 

Nie miałam jeszcze takiego zabiegu ale koleżanka tak, w klinice artederm w Józefowie i jest bardzo zadowolona, zresztą ja też mogę potwierdzić efekty tego zabiegu bo wygląda super!

AtelierMlodosci 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2018-01-15, 10:38 

Jeżeli decydujesz się na tego typu zabieg to tylko w dobrym i sprawdzonym gabinecie kosmetycznym z profesjonalną obsługą, a tak się akurat składa, że w naszym AtelierMlodosci mamy teraz w styczniu szereg promocji i rabatów na wybrane zabiegi, warto zerknąć :)

DonAtellkA 
Coś już napisała

Wysłany: 2018-01-15, 11:05 

Ja dopiero ostatnio pierwszy raz przeczytałam o tych zabiegach tutaj http://rycynowy.pl/kosmetyczne-abc/pielegnacja-cery-kwasami/, myslę, żeby się wybrać, bo podobno wiele problemów skórnych szybko znika, a ja się już dość długo borykam z przebarwieniami po trądziku :(

Odpowiedz do tematu