Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: kosmetyczne, splycajace, zabiegi, zmarszczki

Zabiegi kosmetyczne spłycające zmarszczki
Autor Wiadomość
Kasienka78 
Użytkowniczka

Wysłany: 2017-06-25, 00:39 

No ja akurat bym nie poszła do salonu na taki zabieg, dlatego zdecydowałam się na Centrum Medyczne Arnica, gdzie byłam pod opieką lekarzy. To nie jest takie hop siup, ważne jest też kto ten zabieg wykonuje, a także samo doradztwo. Ja poszłam z moimi zmarszczkami totalnie nie wiedząc co będzie dla mnie najlepsze. Po oględzinach zostały mi zalecone naświetlania laserem Beladona, kwas hialuronowy i botox nie były konieczne. Łącznie miałam 3 sesje, niby dwie by wystarczyły, bo już wtedy zmarszczki były mało widoczne, ale chciałam ten efekt utrwalić. Teraz czuję się o 10 lat młodsza :D

Dorota25 
Felietonistka

Wysłany: 2017-06-30, 22:52 

Ja się trochę obawiam inwazyjnych zabiegów. Nie mówię im kategorycznie nie, ale na pewno jeszcze nie teraz. Póki co decyduję się raczej na dobre kosmetyki z górnej półki. Bardzo lubię Forlle'd. Jeśli obawiacie się kupować w ciemno, to można wybrać się na zabieg do salonu, który je stosuje, ja tak zrobiłam, byłam zadowolona, więc kupiłam.

KolagenColway 
Gaduła ;)
www.KolagenColway.com

Wysłany: 2017-07-17, 10:42 

Oprócz typowych zabiegów salonie kosmetycznym, które mają na celu spłycenie zmarszczek, polecam stosować również odpowiednie i sprawdzone kosmetyki o pewnym składzie, np: naturalny kolagen posiada szereg właściwości zarówno nawilżających cerę jak i znakomicie spłyca zmarszczki.

wiankova 
Początkująca

Wysłany: 2017-08-29, 11:06 

Ja polecam mezoterapię :)

Denique_pl 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2017-09-06, 12:01 

Mezoterpia faktycznie może w tym przypadku okazać się skuteczna, jednak to już zostanie poddanie ocenie w gabinecie salonu piękności i urody, jeżeli jesteście z Warszawy to zapraszamy do salonów Denique :)

kosmo12 
Użytkowniczka

Wysłany: 2017-09-16, 13:48 

moja teściowa robiła sobie jakos na wiosne lifting twarzy właśnie na zmarszczki za pomoca ultradźwięków w klinice Beauty Skin. zabieg podobno jest bezbolesny, delikatny i bezinwazyjny jesli chodzi o ingerencje w cale cialo. pamietam ze byla bardzo zadolowna z decyzji

magda55 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-09-29, 21:16 

Jest jeszcze wiele zabiegów, których możesz spróbować przed wstrzykiwaniem botoksu. Jednym z nich jest masaż liftingujący, wiem że, wykonują go w SCM estetic w Krakowie. Taki masaż może wiele zdziałać, jeśli zmarszczki nie są aż tak głębokie. Najlepiej udać się do gabinetu po poradę.

Denique_pl 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2017-10-12, 11:31 

Zdecydowanie tak, bez wcześniejszej konsultacji ani rusz i warto udać się do gabinetu aby już na miejscu ocenić kondycję i stan naszej cery, to na jaki zabieg możesz sobie pozwolić w tym przypadku.

fate 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2017-11-01, 10:16 

Też tak myślę, lepiej żeby to specjalista i fachowiec ocenił jaki zabieg będzie najlepszy dla naszej skóry, ja miałam problem z przebarwieniami i zabiegi laserem w mediartinstytut usunęły mój kłopot idealnie.

CathrynJaneway 
Felietonistka

Wysłany: 2018-02-12, 00:32 

W walce ze starością przede wszystkim nawilżanie. Polecam Happy Per Aqua Floslek!

kiranka 
Użytkowniczka

Wysłany: 2018-04-29, 17:22 

Jestem zdania że kremy nigdy nie zadziałają tak skutecznie jak zastosowane zabiegi w salonach kosmetycznych. Przykładem niech będzie http://www.goodtimedayspa.eu/oferta/odmladzanie-twarzy/mezoterapia-beziglowa w którym wykorzystuje się impulsy elektromagnetyczne. Ich działanie zdecydowanie opóźnia procesy starzenia się skóry, regeneruje ją i przyczynia się do jej odmłodzenia. Przypuszczam, że nie ma takich kosmetyków dających tyle zadowalających efektów w uzyskaniu pięknej i zdrowej cery co zabieg mezoterapii bezigłowej. Decydując się na wizytę w salonach kosmetycznych pamiętajmy tylko, by wybrać taki, który cieszy się najlepszą renomą, to bardzo istotne jeżeli chcemy być zadowolone i ustrzec się przed powikłaniami. Ja byłam w salonie http://www.goodtimedayspa.eu/ który polecam każdej pani. Pracuje tam wykwalifikowany personel na sprzęcie najwyższej jakości, w niezwykle komfortowych warunkach.

Odpowiedz do tematu