Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: ...., wlosy, wypadaja

Wypadają mi włosy ....
Autor Wiadomość
Sunitka 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2017-02-04, 19:30 Wypadają mi włosy ....

Dziewczyny ratujcie, zaczęły mi wypadać włosy :( Znacie skuteczne sposoby, cokolwiek aby działało.... Zaznaczam , że trochę się odchudzałam ale nie głodowałam ;)

neverland 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2017-02-06, 18:47 

Szampon z aminexilem (wybierz taki o największym stężeniu) i kapsułki z olejem z wiesiołka (do kupienia w aptece, firma Gal). Każdego dnia pij mocny napar z pokrzywy i uzbrój się w cierpliwość. Włosy już po ok. miesiącu będą mniej wypadać :)

Ivana 
Początkująca

Wysłany: 2017-02-07, 15:07 

A moze za często używasz prostownicy. Moa siostra miala podobnie, ale fryzjerka poradziła jej http://www.amazonkeratin.pl/]wygładzanie włosów kreatyną i faktycznie teraz ma piękne i w dodatku idealnie proste włosy.

Bella5 
Użytkowniczka

Wysłany: 2017-02-08, 11:59 

Tak, olejek z wiesiołka jest bardzo dobry ale też wydaje mi się,że http://www.amazonkeratin.pl]keratyna do włosów bardzo je wzmacnia. Przynajmniej wnioskuję to na podstawie moich włosów, które bardzo odżywiła przez co stały się zdecydowanie mniej łamliwe i szybciej rosną.

Sunitka 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2017-02-18, 21:57 

Dzięki za rady :) Nie prostuje włosów. Czytałam właśnie o tym aminexilu i w aptece poleciła mi babka ampułki z Vichy dercos, ponoć są skuteczne. Przede mną 6 tygodni wcierania, powiem potem jakie będą tego efekty :)

AtelierMlodosci 
Użytkowniczka

Wysłany: 2017-03-01, 08:35 

Zastanów się co może być przyczyną osłabionych cebulek i w efekcie wypadających włosów, bo to nie bierze się znikąd. Istotny wpływ na kondycję naszych włosów poza stosowaniem dobrych i skutecznych kosmetyków, ma również nasza dieta oraz tryb życia. Nie sprzyja temu nadmierny pośpiech, stres przez co dodatkowo osłabiasz włosy. Jakich kosmetyków do ich pielęgnacji oraz odzywki używasz w chwili obecnej?

Belizka 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-03-01, 11:27 

u mnie ciągłe zabiegi osłabiły włosy do tego stopnia że zaczęły wypadać, ratowałam się wtedy szamponem pharmaceris z apteki gemini - https://www.aptekagemini.pl/pharmaceris-h-szamp-stym-wzrost-wl-250ml.html]https://www.aptekagemini.pl/pharmaceris-h-szamp-stym-wzrost-wl-250ml.html
udało się w znacznym stopnią zahamować i odwrócić negatywne skutki mojej niefrasobliwości, włosy są zdecydowanie mocniejsze i nie wymagają tak wzmożonej pielęgnacji jak kiedyś

Denique_pl 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2017-05-05, 05:45 

Autorka nie pisze kompletnie nic odnośnie pielęgnacji i kosmetyków jakie stosuje do, więc tym trudniej będzie cokolwiek doradzić w tej kwestii. Musisz podać więcej szczegółów, ale też z doświadczenia podpowiem że warto udać się do dermatologa aby ocenił czy ma to podłoże genetyczne czy jest to nieodpowiednia pielęgnacja plus zły tryb życia.

invisible20 
Początkująca

Wysłany: 2017-05-08, 17:18 

Możesz stosować różnego rodzaju wcierki, łykać suplementy, ale najlepiej poradzić sie endokrynologa albo dermatologa, bo przyczyna może być hormonalna i zwykłe preparaty raczej nie pomogą.

CathrynJaneway 
Miłośniczka forum

Wysłany: 2017-09-10, 21:17 

Fajnie podziałał na mnie Elastabion Floslek.

AtelierMlodosci 
Użytkowniczka

Wysłany: 2017-10-12, 09:11 

To prawda, jeżeli na dłuższą metę w dalszym ciągu wypadają Ci włosy i końcówki są osłabione mimo stosowania odzywek oraz olejowania włosów ( olejek kokosowy oraz arganowy na pewno się do tego przydadzą), to warto udać się też na konsultację do dermatologa.

sarah15 
Początkująca

Wysłany: 2017-11-09, 16:14 Włosy

Jak dla mnie, rozwiązaniem może być wizyta u trychologa. To specjalista od chorób dotyczących włosów i skóry głowy. Ja sama miałam podobne problemy z wypadaniem włosów, niewiele pomagały różne preparaty. W końcu udałam się do lekarza i to była najrozsądniejsza decyzja, jaką mogłam podjąć. Uważam, że żadne specyfiki nie zastąpią konsultacji lekarskiej.

CathrynJaneway 
Miłośniczka forum

Wysłany: 2017-11-12, 23:27 

Zobacz Elastabion Floslek, mi bardzo, bardzo pomógł.

marokosklep.com 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-11-14, 17:50 

Polecam olejek przeciw wypadaniu włosów, który składa się z oleju arganowego, z nasion opuncji figowej, ze słodkich migdałów, sezamowego, z czarnuszki, a także z oliwy z oliwek. Dzięki wysokiej zawartości witamin i minerałów, w tych wszystkich olejach, hamuje wypadanie włosów, jednocześnie przyspieszając ich porost.

Odpowiedz do tematu