Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: gabinetu, urzadzanie

urzadzanie gabinetu
Autor Wiadomość
Magda -Kopka 
Początkująca

Wysłany: 2009-12-25, 11:22 urzadzanie gabinetu

prosze o pomoc w jaki sprzet warto zainwestowac otwierajac gabinet nic jeszcze nie mam . nie mam zbyt duzo pieniedzy takze sprzet bardzo drogi mnie nie interesuje prosze o pomoc

Andrzej 
Początkująca

Wysłany: 2010-01-05, 23:29 Re: urzadzanie gabinetu

Magda -Kopka napisał/a:
prosze o pomoc w jaki sprzet warto zainwestowac otwierajac gabinet nic jeszcze nie mam . nie mam zbyt duzo pieniedzy takze sprzet bardzo drogi mnie nie interesuje prosze o pomoc

Polecam zestaw trzech urządzeń: 1. Ultradźwięki kawitacyjne, 2. Mikrodermabrazję, 3. Elektrostymulacja. Pierwsze urządzenie zrobi czyszczenie skóry, a sonoforeza da Ci nawilżanie, wtłaczanie ampułek, etc., najlepiej jakby sprzęt miał dodatkowo jonoforezę. Drugie urządzenie nie musi być drogie z użyciem kryształków korundu ale może być jedynie z użyciem głowic diamentowych lub węglanem krzemu. Trzecie urządzenie da możliwość modelwania sylwetki, drenażu limfatycznego i odchudzania.
Modne ostatnio są urządzenia do elektroporacji czy częstotliwość radiowa. Te pierwsze polecam pod warunkiem, że będą niedrogie a drugie odradzam bo nie dają wymiernych i widocznych efektów a ceny tych urządzeń są stanowczo zawyżone. Podciśnienie wydaje się być ciekawe na początek, klientki czują zabieg i myślą że będzie duży efekt. Nic tak mylącego. Dla kontrastu przytoczę zabieg na urządzeniu Beautytek gdzie nic nie czuć zabiegu a efekt przy dobrze wykonanym zabiegu może być spektakularny. Beautytek oczywiście to wydatek ponad 100 000 zł więc nie polecam początkującym. Podciśnienie to też conajmniej 20 000 zł. :-/
Firmy, które mogą mieć taki sprzęt to Biosana, Nowa 2, Intersun. :-)

Napisz, czy potrzebujesz jeszcze jakieś informacje albo bardzej wyczerpująco na jakiś temat.

foxy 
Użytkowniczka

Wysłany: 2010-04-05, 16:33 

Przy okazji chciałam się zapytać czy ten beautytek jest skuteczny. Nie znalazłam innych opinii na ten temat na forum.
I czy stosuje się go głownie to twarzy, czy też do ciała?

marzi99 
Początkująca

Wysłany: 2011-10-06, 17:55 

Kosmicznie stary temat, ale może komuś przyda się dodatkowy głos. Ze swojej strony polecam urządzenie do pola magnetycznego dobrej firmy z kilku powodów:
- jest rzadko używane w kosmetyce - dzięki temu uzyskujecie przewagę nad konkurencją
- wpływa na oddychanie komórkowe (także skóry)
- zwiększa ilość tlenu we krwii
- ma działanie oczyszczające i przeciwbólowe
- macie dodatkowo działanie regeneracyjne i relaksacyjne
- jest tanie w stosunku do innych urządzeń w waszej branży

Anka_D 
Coś już napisała
Anka_D

Wysłany: 2012-07-22, 17:12 

Ja też na początku nie miałam wysokich funduszy na sprzęt do swojego salonu. Całe szczęście są "alternatywne" metody finansowania, m.in leasing. Jak się okazuje - dotyczy on już wszystkiego. Ja aktualnie mam tylko jedno urządzenie Glam Beauty w leasingu, ale uważam, że to bardzo rozsądny sposób inwestycji w urządzenia.

Paulinaa 
Powieściopisarka

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2012-07-23, 13:20 

marzi99 napisał/a:
Kosmicznie stary temat, ale może komuś przyda się dodatkowy głos. Ze swojej strony polecam urządzenie do pola magnetycznego dobrej firmy

jak najbardziej popieram ale mam wrażenie, że
tylko osoby które zajmują sie fizjoterapią zdecydowałyby sie na taki krok.
mam wrażenie że dziś w salonach kosmetycznych wykorzystuje sie kombajny kosmetyczne,
a same klientki wolą sprzęt kosmetyczny.
nie raz spotkałam sie z niechęcią do fizjo-sprzętów w salonach, kojarzą sie z gabinetami rehabilitacyjnymi i fizjoterapia a nie kosmetyką twarzy :/

kosmetolog75 
Początkująca

Wysłany: 2012-12-14, 13:40 Re: urzadzanie gabinetu

Magda -Kopka napisał/a:

Magda,

Moim zdaniem niezbędnych jest kilka urządzeń, które w dzisiejszych czasach możesz kupić w jednym urządzeniu (wtedy jest dużo taniej).

Peeling kawitacyjny + Mezoterapia bezigłowa + Mikrodermabrazja Diamentowa (+ ewentualnie ultradźwięki) . Spory popyt jest teraz na Derma Rollery do mezoterapii mikroigłowej - warto zainwestować, nie jest to drogie rozwiązanie.

Poszperaj trochę po hurtowniach, ja ostatnio widziałam nawet 50% rabatu na taki sprzęt!

Mając te urządzenia + dobre kosmetyki, ampułki jesteś w stanie być chociaż trochę konkurencyjna w stosunku do innych gabinetów. W przyszłości warto jednak pomyśleć o czymś na ciało, RFie czy IPLu - na tym najwięcej zarabiamy... 8-)

aga89 
Felietonistka

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2013-08-24, 08:43 

Zainteresował mnie ten temat, gdyż zastanawiamy się z koleżanką nad otworzeniem gabinetu. Warto wedlug Was inwestować w wapozon? czy oczyszczania z użyciem pary pomału odchodzà w zapomnienie odstępując miejsce oczyszczaniu na zimno?

urszulla 
Coś już napisała

Wysłany: 2015-02-26, 14:29 

Niedawno samo stawałam przed podobnym problemem. Od listopada 2013 prowadzę własny salon. Oprócz podstawowego sprzętu jak fotel kosmetyczny, lampa, zdecydowałam się na kombajn kosmetyczny, który wykonuje takie zabiegi jak mikrodermabrazja, ultradźwięki, peeling kawitacyjny, sonoforeza, mezoterapia bezigłowa, jonoforeza. Moim zdaniem to był bardzo dobry zakup. Dziś mam sporo klientek. Sprzęt zamawiam w centrum zaopatrzenia kosmetycznego (pczk.com.pl). Tyle mojej rady.

kina91 
Początkująca

Wysłany: 2015-04-29, 11:19 

Ja z kolei mam gabinet, w którym robię głownie paznokcie - cześć mebli wyszukałam na allegro, część wyszukałam też w sieci - sporo tego można znaleźć. Dużą część wyposażenia (pojemniki, butelki, nakładki ścierne, artykuły frotte, frezy, pilniki, tipsy) oraz kosmetyków (żele, hybrydy) kupiłam w hurtowni online (ja akurat w sevonii, bo tam trafiłam na lepsze ceny).

Królowa 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2016-02-19, 09:15 

Ja jestem zadania, że w gabinecie nie meble mają aż tak wielkie znaczenie a wygodny fotel w którym prezes spędza całe godziny. Przynajmniej ja w moim gabinecie/biurze mam taki wygodny fotel, dokładnie taki http://kaldekor.pl/fotel-desmond i jestem z niego bardzo zadowolona. Często w biurze spędzam ponad 8 godzin i po takim dniu spędzonym na wygodnym fotelu mam jeszcze siły na inne obowiązki. Dla tego jestem zdania, ze wygodny fotel to podstawa.

alex1234 
Początkująca

Wysłany: 2017-03-09, 08:36 

Dziewczyna pyta o urządzenia, a Wy jej gazetkę z wyposażeniem wnętrz podsyłacie :)
Jeśli faktycznie urządzasz gabinet kosmetyczny to najlepiej wyposażyć go na początek w urządzenia, które mają dobrą renomę i służące do takich zabiegów, z których klientki chętnie korzystają. Zrób mały rekonesans wśród znajomych i podpytaj na jakie zabiegi chętnie by poszli.

Orsay 
Coś już napisała

Wysłany: 2018-01-06, 14:38 

Sprawdź ofertę http://projektowanie-wnetrz-lublin.pl/]projektowania wnętrz lublin

Odpowiedz do tematu