Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: tradzik., uporczywy

Uporczywy trądzik.
Autor Wiadomość
Brzeg 
Coś już napisała

Wysłany: 2015-10-05, 14:17 

Doskonały wybór, my też stosowaliśmy u córeczki i wiem ten krem co potrafi.

Lordina 
Coś już napisała

Wysłany: 2015-10-12, 12:15 

Lili21 napisał/a:
z mojego doswiadczenia pamietam kiedy zaczal sie moj tradzik - wprawdzie nieduzy, ale zawsze. Wtedy kiedy moja mama, pokazala mi jak sie uzywa kosmetykow. Peelingi, toniki, kremy itp. Zaczelam uzywac i od tamtego momentu zaczely mi sie skorne problemy, oczywiscie doszla dieta slaba raczej i alkohol co jakis czas. To wszystko spowodowalo ze mialam lekkie problemy z cera. Odkad odrzucilam wiekszosc kosmetykow, cere mam ladna. Tak ze chyba trzeba wrocic do korzeni ;)

coś tym jest, ale znam osoby, które praktycznie nie używają kolorówki a mają ogromne problemy z cerą :/ zwykle to problemy z hormonami niestety i trzeba się leczyć tabletkami

shirley 
Gaduła ;)

Wysłany: 2015-10-15, 09:45 

Vega napisał/a:
ja natrafiłam na krem qcera, ładnie sysusza krostki, zupełnie przypadkiem natknęłam się na niego na forum.

Właśnie o tym kremie dobre opinie słyszałam, czy jest wydajny?

Nocardia 
Początkująca

Wysłany: 2015-10-15, 14:48 

dobra jest kuracja lekiem akrenormin, mi pomogło, a buźka stała sie gładka, delikatne

Sekrety Piękna 
Użytkowniczka
www.sekretypiekna.com.pl

Wysłany: 2016-05-09, 10:51 

Kochana na trądzik są różne sposoby, najbardziej polecam peelingi ziołowe np JADWIGA - efekty masz gwarantowane, jest to zabieg leczniczy! http://sekretypiekna.com.pl/polski-peeling-ziolowy-jadwiga/

centus 
Początkująca

Wysłany: 2016-05-11, 14:10 

a czy któras z was korzystała moze z derminax? jak wrazenia, jak opinie? trochę się boję, przyznam.. nie pomagają mi również opinie w necie http://medtutor.pl/forum/derminax-sprawdziliscie]o derminax jak np tu już sama nie wiem.. czy warto??

KochamZdrowie 
Coś już napisała

Wysłany: 2016-05-17, 09:18 

Moim zdaniem na władną rękę lepiej nie próbować wielu specyfików oraz kosmetyków,bo nie wiemy tak do końca z jakim rodzajem trądziku mamy do czynienia,prawda? Kluczowe zdanie co do leczenia powinien mieć lekarz specjalista-dermatolog.

styczna 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2017-02-06, 12:21 

Trądzik teraz dokucza wielu dorosłym, tu trzeba jednak interwencji dermatologa i porządnej kuracji

acnerose 
Początkująca

Wysłany: 2017-04-10, 14:17 

karmelowa napisał/a:
zdecydowanie trzeba to skonsultować z dermatologiem nie można lekceważyć takiego trądziku bo być może jest to trądzik różowaty i jego się leczy zupełnie inaczej niż ten młodzieńczy, a to musi ocenić specjalista a nie pani w gabinecie

Masz zdecydowaną rację karmelowa! Warto udać się do lekarza w celu rozpoznania rodzaju trądziku. Jeżeli rzeczywiście okaże się, że gnębi Was trądzik różowaty - warto zastosować serię kosmetyków Acnerose.

Marka Acnerose oferuje kompleksowe leczenie na dzień i na noc z pomocą naturalnych kosmetyków zawierających składniki łagodzące i przeciwzapalne. Dodatkowo podczas kuracji warto zwrócić uwagę na dietę: unikać ostrych przypraw oraz czerwonego mięsa.
Ostatnio zmieniony przez acnerose 2017-05-04, 09:27, w całości zmieniany 1 raz  

acnerose 
Początkująca

Wysłany: 2017-04-20, 11:51 

Jeżeli potrzebujecie więcej informacji - piszcie na prv :)

KlinikaEstetica 
Początkująca

Wysłany: 2017-11-08, 12:22 

Polecam zabieg dermoestetycznej retibrazji, który opiera się na działaniu stabilinego 5% retinolu, w połączeniu z 10 % witaminą C i 30 % kompleksem antyoksydantów. Fuzja wysokich stężeń składników aktywnych gwarantuje działanie odmładzające i korygujące niedoskonałości skóry.

mamakaroliny 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-11-24, 12:44 

Jeśli trądzik jest poważny to może warto pójść do kosmetyczki? Wągry wyciśnie, a na zmiany zapalne zastosuje jakieś maseczki albo kwasy. Ale to na pewno nie jedna, a seria wizyt Ci pomoże. Ponadto napewno warto zastosowac jakis krem lub żel, czytałam ciekawą recenzję o http://referaty.com.pl/skinoren-opinie-internautow-kontra-moja-opinia myślę, że jest warta uwagi.

RadioProtect 
Coś już napisała
Producent kremów

Wysłany: 2017-11-28, 21:12 

Leczenie trądziku i łojotokowego zapalenia skóry wspomaga witamina E, która jest silnym przeciwutleniaczem. Chroni komórki skóry przed uszkodzeniem, do którego dochodzi, gdy pojawia się trądzik.

W przypadka trądziku, który związany jest z cyklem miesięcznym lub menopauzą, pomaga z kolei witamina B6.

jula 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-11-30, 15:01 

Świetnym rozwiązaniem jeśli chodzi o trądzik są zabiegi urządzeniem Ellipse. Można je zrobić w salonie Vici Clinic w Krakowie. W dniu zabiegu miejsca z trądzikiem od razu jaśnieją, a po kilku dniach krosty znikają i cera staje się gładka. Aby osiągnąć trwałe efekty najlepiej przeprowadzić 2-3 zabiegi.

Odpowiedz do tematu