Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: jak, mam, pozbyc, sie, tego, tradzik

Trądzik, jak się tego mam pozbyć ?
Autor Wiadomość
MalwinaPi 
Użytkowniczka

Wysłany: 2017-04-11, 10:34 

dermatolog! A jesli zmiany tradzikowe sa zwiazane z tlusta cera to dobrze dobrane kosmetyki pielegnacyjne sa w stanie sobie poradzic. Ja stosuje 2 razy w tygodniu maseczki weglowe carbo detox bielendy z glinka zielona i wlasnie taka maseczka mega dokladnie oczyszcza mi cere, usuwa nadmiar sebum, zluszcza martwy naskorek, zamyka pory. U mnie problem z tradzikiem dosyc szybko znikl.

AtelierMlodosci 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2017-04-27, 06:34 

Zmiany i blizny potrądzikowe to już osobna kwestia, ponieważ można się ich pozbyć za pomocą zabiegu z wykorzystaniem laseru frakcyjnego, który dostępny jest u nas. Z kolei problem samego trądziku wymaga konsultacji u lekarza specjalisty- dermatologa.

RebelHeart 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-05-17, 19:53 

Ja miałam duży problem z przebarwieniami potrądzikowymi. Próbowałam już chyba wszystkiego aż trafiłam na krem Effaclar Duo(+) firmy La Roche Posay. Po pierwszym dniu moja skóra była wyciszona a co za tym idzie nie czerwona. Teraz po czterech tygodniach czuję, że moja twarz wreszcie oddycha. Nie mam zatkanych porów, cera nie jest błyszcząca, a po przebarwieniach nie ma już śladu.

halszka 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2017-05-23, 11:55 

Ja od jakiegoś czasu wspomagam się oczyszczającym żelem Effaclar do skóry tłustej, bo pomaga mi nie tylko na trądzik ale też na różne niedoskonałości i przebarwienia. Jest coraz lepiej

Lagenko_pl 
Miłośniczka forum

Wysłany: 2017-05-24, 11:45 

Zdecydowanie mogę się zgodzić z powyższymi postami dotyczącymi wizyty u dermatologa, bo tylko w ten sposób możesz sobie pomóc i zwalczyć trądzik, samodzielna kuracja w wielu przypadkach jest po prostu nieskuteczna.

halszka 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2017-06-20, 15:24 

Dlaczego nie skuteczna? Trzeba tylko regularnie smarować się kremem zwalczającym niedoskonałości skóry np Effaclar Duo + i myć twarz żelem o którym wspominałam powyżej. Oba kosmetyki działają skutecznie i bardzo szybko widać efekty

monima 
Początkująca

Wysłany: 2017-07-17, 17:52 

tutaj ważna jest wytrwałość. Niestety, trądzik leczy się latami

Lin 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-07-28, 11:07 

Ze swojej strony polecam zastanowić się, czy nie masz jakiegoś problemu z... zębami. Trwający stan zapalny zęba, o którym świadczy nawet pobolewanie co jakiś czas, może mieć wpływ na kondycję skóry.

oliwciun 
Początkująca

Wysłany: 2017-08-25, 13:22 

to bylo dla mnie troche szokiem, ale podobno sluz slimaka jest super, ostatnio kolezanka cos mi mowila o jakiejs nowej firmie molluscoo, cyba sprobuje, bo juz nie wiem, co robic

kokosova 
Początkująca
Kokosova

Wysłany: 2017-10-14, 11:46 

Najlepiej udać się dermatologa. No i ważne, żeby nie nakładać masy kosmetyków, żeby skóra oddychała. Warto też kupować dobre kosmetyki jak ten podkład np - http://www.maybelline.pl/produkty-do-makijazu/twarz/foundation/affinitone.aspx . Inaczej to jeszcze gorzej można wyjść na urkywaniu trądziku.

fate 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2017-12-17, 10:05 

Wizyta u dermatologa to podstawa w przypadku trądziki ale można też łagodzić jego objawy stosując dobre , odpowiednie kosmetyki takie jak te bielendy z zieloną herbatą, np esencja w perłach która ogranicza powstawanie zmian trądzikowych oraz widoczność porów, reguluje wydzielanie sebum.

Lagenko_pl 
Miłośniczka forum

Wysłany: 2018-01-08, 14:21 

Mam takie samo zdanie w tej kwestii i również uważam, że zdecydowanie najlepiej będzie udać się do dermatologa aby ocenił kondycję certy i zbadał z jakim rodzajem trądziku mamy do czynienia.

CathrynJaneway 
Felietonistka

Wysłany: 2018-01-09, 23:14 

U mnie po długich testach sprawdził się Anti Acen Floslek, potem długo długo nic.

alina00 
Początkująca

Wysłany: 2018-04-11, 10:15 

na trądzik to najlepsze chyba sa kremy Cetaphil EM do mycia, ja tak sobie pomogłam z moim uciążliwym trądzikiem na twarzy, stosowałam tylko tą emulsję, nic więcej, nawet się mocno nie malowałam i trądzik w końcu ładnie zniknął, a skórę twarzy mam bardzo gładziutką :)

CathrynJaneway 
Felietonistka

Wysłany: 2018-04-15, 22:58 

Dla mnie przede wszystkim anti acne Floslek

Odpowiedz do tematu