Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: paznokci-, sadzicie, stylizacja, tipsy, tym

tipsy i stylizacja paznokci- co o tym sądzicie?:)
Autor Wiadomość
justyna88 
Początkująca

Wysłany: 2009-08-23, 20:45 tipsy i stylizacja paznokci- co o tym sądzicie?:)

coraz więcej moich koleżanek robi kursy na stylistki paznokci, zastanawiam sie czy to jest opłacalne zajecie ..a jak u Was jest z tym?:)

aagnieszkaa1 
Beauty Forum TEAM

Pomogła: 5 razy
Wysłany: 2009-08-24, 15:09 

To zależy. Jeżeli ma ktoś naprawdę talent i interesuję się tym może się wybić. U mnie sąsiadka (19 lat) kilka lat temu robiła zwykle wzorki na pazurki. Potem kupiła sobie odpowiednie sprzęty i robi pazurki żelowe itp. i dobrze na tym wychodzi. Kolejki się do niej ustawiają ;-)

Anula 
Beauty Forum TEAM

Pomogła: 13 razy
Wysłany: 2009-08-24, 15:59 

Nic na siłę, jeśli Cie nie ciągnie do robienia tipsów, tylko chęć zysku to ja odradzam :) Znam kilka osób, które robią aby robić, coś okropnego :/ ale również takie, które mają naprawdę zamiłowanie do tego :) A czy opłacalne? w jakimś stopniu tak, zależy też czy w Twoim mieście dużo osób robi tipsy, bo u mnie masaaaaa, więc o stałych klientów trzeba się starać :) ale jak to mówią dla chcącego nic trudnego :mrgreen:

justyna88 
Początkująca

Wysłany: 2009-08-24, 19:22 

mi chodzi o jedno i drugie^^ lubie wymyślać nowe fryzury stroje a co za tym idzie stylizacja na wszelkie sposoby mnie interesuje^^...a zysk tez przy tym bylby mile widziany jak przy wszystkim;)...a z osobami chętnymi to róznie bywa w małych i średnich miasteczkach,ja niestety z takiego pochodze:/

Paulinaa 
Powieściopisarka

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2009-08-24, 20:15 

mi sie wydaje ze wystaczy miec kolezanki i puscic w obieg informacje. moge sie zalozyc ze znajdzie sie troche chetnych. wystarczy ze troche pocwiczysz po kursie i zainwestowac w sprzet i mozna zaczac dorabiac/zarabiac :)

NineczkA 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2009-09-21, 14:37 

Dokładnie, moja koleżanka zaczęła niedawno robić i ja jestem jej króliczkiem doświadczalnym:D Już ma klientki dzięki chodzącej reklamie.

tolcia 
Powieściopisarka

Wysłany: 2012-07-30, 14:38 

Zajmuję się tym od dłuższego czasu i jest to dochodowe zajęcie - szczególnie jeśli potrafisz to robić naprawdę dobrze i masz wiele klientek. Istotne są kosmetyki - wiadomo że powinno być tanio, ale i jakość bardzo ważna. Ja łączę to produktami new nails, chociaż wiem że wcale nie jest to proste.

gdziesamojeoczy 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2012-07-30, 16:51 

ja lubię popatrzeć na tipsy. raz zastanawiałam się czy ich nie zrobić, ale ciężko jest znaleźć osobę, która potrafi NAPRAWDĘ zrobić coś ładnego. dużo się narobiło małolat, "specek" od paznokci...

Anula 
Beauty Forum TEAM

Wysłany: 2012-07-30, 23:09 

W dobrym gabinecie zrobisz naprawdę ładne tipsy. Radze unikać amatorek, nie chodzi tu o wygląd tipsów, ale np o uszkodzenie paznokcia.

gdziesamojeoczy 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2012-07-30, 23:11 

na razie pracuję, byłaby to tylko strata pieniędzy, ale pomyślę, gdy wrócę do szkoły :)

Anula 
Beauty Forum TEAM

Wysłany: 2012-07-30, 23:12 

Najlepiej popytać wśród znajomych itp o taki salon :)

Blue_Sky 
Coś już napisała

Wysłany: 2012-07-31, 11:43 

dokładnie tak, jak wspomniała moja poprzedniczka, osoby nie znające się na tym mogą nam zrobić krzywdę...

Powerlook_pl 
Coś już napisała

Wysłany: 2012-10-04, 22:00 

ja pierwsze tipsy jakie miałam były to akryle, robiła mi je moja mama bo akurat była po kursie i chciała na kimś ćwiczyć :)i byłam bardzo z nich zadowolona, bardzo mi się podobały. Miałam zrobiony frencz, paznokcie trzymały się dość długo i pasowały do wszystkiego. Później jeszcze miałam robione tipsy na żel kolorowy i muszę przyznać że wolałam akryl.

moriii 
Coś już napisała

Wysłany: 2012-11-19, 17:38 

Także polecam robienie tipsów TYLKO w salonie :)
Ostatnio zmieniony przez moriii 2012-11-23, 11:38, w całości zmieniany 1 raz  

hanka 
Coś już napisała

Wysłany: 2012-11-20, 15:10 

Praca w gastronomi jest bardzo ciężką pracą i tipsy odpadają, czy można zrobic coś fajnego na zwykłych krótkich paznokciach?

Odpowiedz do tematu