Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: odchudzanie, tabletki

Tabletki na odchudzanie
Autor Wiadomość
perła 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-01-20, 21:28 

żadne tabletki, tylko dieta i dobry suplement który po odstawieniu nie spowoduje 2x więcej na wadze

zyga759 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2017-02-03, 14:35 

Niestety o nich nic nie słyszałam. Interesuje się troszkę tematem, bo sama mam w planach zgubić zbędne kilogramy po ciąży i tabletki piperine MAX wydają się być konkretne. Na pewno nie zaszkodzą, oczywiście jeśli będziesz zażywać tak, jak jet zalecane.

neverland 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2017-02-06, 18:53 

Nie ma cudownych tabletek, które nas odchudzą. Oczywiście warto wspomagać się naturalnymi suplementami diety, jak np. olej z wiesiołka (polecam Gal), ale zdrowej diety i ćwiczeń nikt ani nic nie zastąpi :-P

Algodine 
Początkująca
Producent suplementów diety

Wysłany: 2017-04-06, 11:36 

Polecam suplementy, z brązowych alg, które zawierają polifenole, redukujące działanie enzymów trawiennych. Dzięki temu tłuszcze i cukry trawione są w mniejszym stopniu, a liczba przyjmowanych kalorii spada.

Z kolei zawarty w nich naturalny jod biologiczny, składnik hormonów tarczycy, stymuluje termogenezę, a co za tym idzie spalanie tkanki tłuszczowej.

ulcia 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-04-10, 14:07 

ja nie chce zadnych tabletek bo mój organizm a jeszcze bardziej brzuch-źle na nie działają niestety miałam problem z wypróżnianiem.Stosowałam różne domowe produkty np jabłka śliweczki itp ale nic nie pomagało,Mama podsunęła mi dicopeg 10g bo sama go kiedys stosowała i była zdowolona,mi tez pomógł ale tez nauczył zeby nie eksperymentowac tylko więcej się ruszać i zdrowiej odżywiać

Arowana14 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-05-07, 16:23 

A zioła stosujecie jakieś? Ja na tej stronie http://vitio.pl/african-mango/ziola-na-odchudzanie czytam o takich na odchudzanie. Chyba to dobra opcja, co?

Gość
Wysłany: 2017-07-11, 22:22 yuksk89i

wh0cd185822 [url=http://citalopramhbr20mg.us.org/]Citalopram HBR[/url]

Tesciok 
Początkująca

Wysłany: 2017-07-13, 18:12 

Po co się truć suplementami? :)

menki1 
Początkująca

Wysłany: 2017-09-22, 17:56 

Też jestem zdania że tabletki nie załatwią za nas sprawy, ćwiczenia+dieta to klucz do sukcesu.

Bellax 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-09-28, 13:45 

Przy wyborze dobrych tabletek odchudzających warto kierować się opiniami innych. Potwierdzam ( i sama na sobie wypróbowałam) nieskuteczność niektórych. To była metoda prób i błędów.Obecnie przymierzam się do zastosowania podanego dużo wyżej suplementu. Zresztą suplementów jest dużo i wystarczy sprawdzić tu: http://medicot.pl/ranking-tabletek-odchudzajacych Sprawdziłam, i teraz przymierzam się do wypróbowania pierwszej pozycji.
Chociaż potwierdzam: by schudnąć, trzeba się ruszać.

Odpowiedz do tematu