Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: kosmetyczki, szukam

szukam kosmetyczki
Autor Wiadomość
Piękny Maryjan 
Początkująca

Wysłany: 2010-10-29, 20:49 szukam kosmetyczki

miłe panie chce znalezc dobry zaklad kosmetyczny w bydgoszczy. czy mozecie cos polecic? moze wiecie gdzie moge poza googlem dowiedziec sie jakie sa konkretne ceny, uslugi no i jakosc uslug.

Anka123 
Początkująca
Anka

Wysłany: 2010-12-16, 21:06 

hej, polecam Akademie Urody na Potockiego

ola.mona80 
Coś już napisała

Wysłany: 2016-12-30, 17:40 

Pewnie jak dobrze się rozejrzysz to znajdziesz jakąś dziewczynę, która pewnie i dojeżdża na miejsce. Teraz wiele dziewczyn bierze na to dotacje.

Orsay 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-09-14, 16:33 

Akurat dobrze się składa. Byłam w salonie kosmetycznym i... bardzo go zachwalam. To naprawdę dobra kosmetyczka. Mogę powiedzieć, że dla mnie najlepsza w całym Wrocławiu. http://saloninspiracja.pl
Ceny zabiegów kosmetycznych są bardzo przystępne i do zaakceptowania. Szeroka gama zabiegów.
Do tego znajduje się tam fryzjer. http://saloninspiracja.pl/fryzjer-wroclaw/ Tu ceny są również przystępne. A fryzjerka... bardzo miła.
Jeśli jesteś zainteresowana, kliknij w linki, które mam na dole wpisu.

Bellax 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-09-15, 18:48 

W Bydgoszczy nie znam, ale polecam kosmetyczkę, u której była Orsay. To naprawdę dobra kosmetyczka i wykonuje większość zabiegów kosmetycznych; nie jest droga. Ponadto znajduje się tam również salon fryzjerski.

magda55 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-09-29, 14:57 

Jeśli jest ktoś z Krakowa, to ja polecałabym zajrzeć do kliniki SCM estetic. Doskonałe miejsce, aby pozbyć się kompleksów, zregenerować swoją skórę i ciało i po prostu, aby o siebie zadbać. Wykwalifikowany personel na pewno może w doborze odpowiednich zabiegów.

Denique_pl 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2017-10-12, 10:36 

Skoro już mowa o dobrych i profesjonalnych salonach piękności i urody, to ja polecam nasze salony Denique gdzie każda z Was znajdzie coś dla siebie, a fachowa obsługa służy swoją pomocą :)

franka58 
Początkująca

Wysłany: 2017-10-27, 08:17 

ja tez wlasnie szukam

solinka 
Początkująca

Wysłany: 2018-01-08, 18:20 

Oj drogie panie, gdybyście poszukiwały w Poznaniu to, bym wam poleciła znakomity salon
http://www.goodtimedayspa.eu/ Jak ja w nim lubię przebywać. Żebyście wiedziały jak tam jest przytulnie i elegancko, jaki profesjonalizm w wykonywanych zabiegach i jaki wachlarz usług to ach! Ale w Bydgoszczy to nie znam żadnego salonu, ja nawet miasta nie znam ;-)

Paula22 
Początkująca

Wysłany: 2018-01-18, 17:37 

Bardzo dobrą kosmetyczka i salonem , który działa cuda. Koleżanka korzystała z pomocy i usług http://princessacademy.com.pl/ Jest bardzo zadowolona z efektów. Wraca każdego miesiąca po więcej.

Odpowiedz do tematu