Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: suplemeenty

Suplemeenty
Autor Wiadomość
Miriam1230 
Coś już napisała
madama

Wysłany: 2017-03-27, 16:48 

sporo znalazłam pozytywnych opinii o BigUpie, na innych forach, bardzo sobie chwalą ten suplement, zdecydowałam się tez kupić i wypróbować

oyoj 
Początkująca

Wysłany: 2017-03-28, 13:31 

Miriam1230 napisał/a:
sporo znalazłam pozytywnych opinii o BigUpie, na innych forach, bardzo sobie chwalą ten suplement, zdecydowałam się tez kupić i wypróbować

mam nadzieję że oprócz bigup masz jakąś dietę i ćwiczysz bo sam suplement wspomaga a nie załatwia całej sprawy :)

Miriam1230 
Coś już napisała
madama

Wysłany: 2017-03-28, 13:50 

to oczywiste :), poczytałam sobie trochę i wiem, ze przy BigUp, ważne są i dieta i regularne ćwiczenia

perła 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-03-29, 15:40 

o widzę ze jest nas juz więcej , piszcie dziewczyny jakie macie efekty, są grupy dziewczyn na innych forach które ostro ćwiczą specjalne zestawy na brazylijskie pośladki i przyjmują Bigup, podobno mają fajne efekty sterczących i jędrnych tyłków :)

Miriam1230 
Coś już napisała
madama

Wysłany: 2017-04-04, 12:57 

perła napisał/a:
o widzę ze jest nas juz więcej , piszcie dziewczyny jakie macie efekty, są grupy dziewczyn na innych forach które ostro ćwiczą specjalne zestawy na brazylijskie pośladki i przyjmują Bigup, podobno mają fajne efekty sterczących i jędrnych tyłków :)

jasne, skusiłam się na Bigup, jednak bardzo mi zależy na mojej pupie i nogach, żeby nie spróbować, coraz wiecej dziewczyn poleca i zachwala za skuteczność i szybkie efekty

ulcia 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-04-10, 14:21 

suplementy na jednych działają na innych nie,tak czy siak trzeba uważać i dokładnie czytać skład bo koleżanka nabawiłą się przez to silnych wzdęć i dopiero dicopeg 10g jej pomógł,ja nigdy nie próbowałam ale dużo czytam na ten temat

perła 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-04-13, 15:06 

ulcia napisał/a:
suplementy na jednych działają na innych nie,tak czy siak trzeba uważać i dokładnie czytać skład bo koleżanka nabawiłą się przez to silnych wzdęć i dopiero dicopeg 10g jej pomógł,ja nigdy nie próbowałam ale dużo czytam na ten temat

bo trzeba faktycznie czytać sklady, wszędzie pakują różne dziwne dodatki by zmniejszyć koszty produkcji.Jak wcześniej pisałam Bigup jest suplementem zawierającym ekstrakty roślinne i fajnie współgra z ćwiczeniami przy odchudzaniu, i likwidacji cellulitu :)

maria-awaria 
Coś już napisała
maria-awaria

Wysłany: 2017-04-18, 16:28 

Osobiście jestem przeciwniczką suplementów. Szkoda mi wydawać pieniędzy, bo czasem potrafia zrobić spustoszenie w organizmu.

Denique_pl 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2017-05-05, 07:11 

A ja jestem zwolenniczką suplementów w umiarkowanej ilości oraz jeżeli są odpowiednio dopasowane do naszej diety, to taka podstawa aby zadziałały i były skuteczne,a raczej uzupełniły niedobór większość minerałów w naszym organizmie.

Gość
Wysłany: 2017-05-24, 20:02 

[quote="Denique_pl"]A ja jestem zwolenniczką suplementów w umiarkowanej ilości oraz jeżeli są odpowiednio dopasowane do naszej diety, to taka podstawa aby zadziałały i były skuteczne,a raczej uzupełniły niedobór większość minerałów w naszym organizmie.[/quote]

Dokładnie. Najlepiej dopasować sobie wszystko pod siebie, a nie sugerować się innymi, każdy organizm jest inny, każdy potrzebuje czegoś innego. Ja np. mam poza problemami z wagą, problemy z cukrzycą i tarczycą... Diety, które miały wspomagać zaczęły przyczyniać się do wzdęć, zaparć... Moja endokrynolog poleciła mi colon slim, bo zawiera jod sprzyjający tarczycy, a ponadto ma składniki pozwalające na utrzymanie stałego poziomu glukozy we krwi. Zaparcia minęły, na glukometrze coraz mniej wyskoków. Także ja znalazłam suplement idealny pod siebie.

homeraak92 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-05-25, 12:59 

szkoda kasy i żołądka na zatruwanie suplementami, lepiej naturalnie coś jeść co powoduje spalanie tkanki tłuszczowej i nie powoduje otyłości

Bellax 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-09-28, 16:37 

Ja zazwyczaj spalaczy tłuszczu, które przyśpieszają spalanie tkanki tłuszczowej jak biegam

anaxstoch 
Początkująca

Wysłany: 2017-10-10, 17:44 

Spalanie tłuszczu to super opcja.

Unlapin_pl 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-10-11, 11:34 

Jeżeli chodzi o suplementy diety, to uważam ze są one potrzebne jako dodatkowy składnik w procesie odchudzania natomiast nigdy nie mogą być jego głównym składnikiem, pamiętajmy o tym.

kochamsukienki 
Początkująca

Wysłany: 2017-10-20, 09:16 

A jakich suplementów diety używacie na przeziębienie?

Odpowiedz do tematu