Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: ciaza, przerywany, stosunek, tabletka

stosunek przerywany, ciąża, tabletka po
Autor Wiadomość
aagnieszkaa1 
Beauty Forum TEAM

Pomogła: 5 razy
Wysłany: 2012-02-01, 19:26 

ale jeżeli do zapłodnienia doszło to bierzesz to tabletkę no i co dzieję się w tym momencie z zarodkiem ot, tak znika tak?

pati 
pati

Pomogła: 26 razy
Wysłany: 2012-02-01, 20:31 

Prawda jest taka, że chwalą to te osoby, które są po prostu "WYGODNE", najzwyczajniej w świecie :D. Zero odpowiedzialności, zero jakiejkolwiek moralności, a potem szukanie jakiegoś usprawiedliwienia, że to nie jest zabijanie. Oczywiście, usprawiedliwienie zawsze się znajdzie w celu zabicia głosu swojego sumienia.

pretty smile 
Gaduła ;)
Nudno jest tu bez ciebie...

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2012-02-03, 14:48 

Właśnie... Tabletka po jest "lajtową " wersją aborcji -jeśli doszło do zapłodnienia, kilka dni krwawisz, zdarzają sie bóle. Wiem, moja wspołlokatorka to zrobiła... Potem miała też nieregularne miesiączki -nie-miesiączki? co 2-3 tygodnie...

dagga 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2012-02-23, 09:18 

Kiedyś inaczej pojmowałam tę sprawę ale wiecie, macie rację stajemy się niemoralni, wygodni. A kiedy zaczniemy odpowiadać za swoje czyny? Myślmy przed, przecież jesteśmy ludźmi.

hanka 
Coś już napisała

Wysłany: 2012-11-20, 14:11 

pati napisał/a:
A dla mnie te poglądy nie są dziwne. Myślę tak samo. To już zabójstwo, jak na moje...

Ludzie sie mordują na codzień! po to wymyślono te tabletki żeby je używać.Zdarzają się sytuacje gdzie ta tabletka jest rozwiązaniem na wszystko.Po za tym sama nazwa wskazuje 72h w ciągu 72h to nawet mózg nie rozwinie się w tym małym płodzie,więc o czym tu mówimy

pati 
pati

Pomogła: 26 razy
Wysłany: 2012-11-20, 21:40 

Dobrze, że moja mama nie miała takiego problemu, bo być może nie byłoby mnie tutaj. Spórz na to z tej strony i postaw się w tej sytuacji.

berwis91 
Coś już napisała

Wysłany: 2012-11-21, 21:20 

ja bym nigdy nie odwazyla sie zabrac takiej tabletki

mamakaroliny 
Początkująca

Wysłany: 2017-07-02, 13:54 

Dziwi mnie Twoje podejście, mysli się przed a nie w trakcie czy po. Ponadto, dziewczyny są wakacje, nieżadko towrzarzyszy temu przygodny seks, pamiętajcie o swoim zdrowiu. Nie ma co ryzykować tylko poprostu wykonać szybko testy, nawet w domu https://drwenerolog.pl/choroby/chlamydioza/ Chlamydiozą zarazić się można głównie przez kontakty płciowe (dopochwowe, oralne i analne). Choć rzadko, ale zdarza się, że do zakażenia dochodzi przez brak odpowiedniej higieny – np. używanie tych samych ręczników, pościeli, czy innych rzeczy osobistych.

kosmo12 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-08-19, 21:54 

myślę że nie my powinnismy oceniać - nie mamy do tego prawa - każdy żyje według własnych zasad i to czy przyjmie tabletkę czy zastosuje prezerwatywy, tabletki antykoncepcyjne czy wkładki levosert to jest tylko i wyłącznie jego sprawą i jego sumieniem. Nikt przecież nie jest bez winy... każdy popełnia błędy. Radzę zrobić test i pomyśleć o stałej antykoncepcji

Odpowiedz do tematu