Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: porost, sposoby, szybszy, wlosow

sposoby na szybszy porost włosów
Autor Wiadomość
mrowamarta 
Początkująca

Wysłany: 2015-01-31, 16:32 

Łee, niesmaczna kuracja :D ja też słyszałam że wcierka z Jantara najlepsza...

Rzesy-Sklep_pl 
Gaduła ;)

Wysłany: 2015-02-02, 12:06 

A ja tak szczerze mówiąc pierwsze o niej słyszę więc czekam na szczegóły,możecie napisać coś więcej na ten temat oraz jak wykonuje sie taki zabieg?

Brzeg 
Coś już napisała

Wysłany: 2015-02-09, 08:04 

Dołączam sie do prośby @up też bym z chęcią poczytał co nie co o tym

aga89 
Felietonistka

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2015-02-11, 21:55 

Mezoterapia mikroigłowa pobudzi cebulkę. Niezbyt przyjemny ale w serii skuteczny zabieg.

katarzyna885 
Początkująca

Wysłany: 2015-02-12, 12:19 

Niektórym szybko włosy rosną chyba już genetycznie, a moje przez 3 lata może z 20cm urosły

gosia.mak 
Coś już napisała

Wysłany: 2015-07-15, 14:23 

mrowamarta napisał/a:
Łee, niesmaczna kuracja :D ja też słyszałam że wcierka z Jantara najlepsza...

Ja też tak uważam, stosowałam chwilę i po bardzo krótkim czasie zaczęłam zauważać nowe baby hair :)

LaPuella_pl 
Użytkowniczka

Wysłany: 2015-10-06, 11:22 

Odzywka z Jantara jak najbardziej okej,ale szczerze mówiąc to jest także kilka innych,równie dobrych i skutecznych kosmetyków,które przyspieszą porost włosów,w tym intensywna kuracja za pomocą ampułek.

AngelaAngela 
Początkująca

Wysłany: 2015-10-07, 14:04 

Majeczka napisał/a:
Ja słyszałam o kuracji drożdżowej, że się pije droższe rozpuszczone w wodzie lub mleku bodajże. Ponoć świetnie wzmacnia włosy i sprawia, że szybko rosną. Ja sama tego nie stosowałam, ale moja koleżanka tak i była bardzo zadowolona.

Potwierdzam słowa Majeczka - ja również stosuję kurację drożdżową juz od pół roku, co tydzień raz czaruję taką miksturę :mrgreen: Dodatkowo dostałam od mamy na urodziny takie oto ampułki: http://e-fryzjernia.pl/loreal-densiti-advanced-aminexil-control-ampulki-10x6ml-intensywna-kuracja-przeciwko-wypadaniu-wlosow-duplikat-1.html]LOREAL są jednak, jak widać bardzo drogie i sama tylko dla testowania bym ich nie kupiła. Powiem tak: poprawę widać - jednak sprawdzonym sposobem dla mnie jest kuracja drożdżowa plus ampułki :roll:

Alexis 
Coś już napisała

Wysłany: 2015-12-11, 12:49 

Oooo matko, czas dziewczęta, czas. Włosy urosną ;)

Zuzanna25 
Miłośniczka forum

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2016-03-26, 22:50 

Kozieradka :)

Mysza76 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-02-15, 19:04 

Mi włosy rosną bardzo szybko. Tak minimum 2cm w ciągu miesiąca. Niby powinnam się cieszyć ale farbowanie odrostów co chwilę, to dla mnie masakra.

Barbie1 
Początkująca

Wysłany: 2017-02-21, 22:22 

To chyba faktycznie jest osobnicza kwestia, mnie też włosy szybko rosną (jak i paznokcie) i czasem mnie to wkurza, bo mam taki sam problem z odrostami (i z hybrydą - dość często muszę ją wymieniać). Trochę nie mam kasy, żeby chodzić co miesiąc do fryzjera na poprawki, a i szkoda włosów. Muszę pomyśleć o czymś mniej inwazyjnym.
A co do sposobów na porost - faktycznie trzeba w niektórych przypadkach trochę cierpliwości. :-/ :-/

Mysza76 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-03-06, 21:41 

Moja mam chodzi, co 2 miesiące i ma spokój. Ja farbuję sama w domu, bo tak jak mówisz za drogo by to wyniosło. Co do zabiegów na odrosty, to słyszałam że dziewczyny sobie tuszem do rzęs malują:D

ola5601 
Użytkowniczka

Wysłany: 2017-03-15, 10:52 

wypróbuj wcierki do włosów z oleju kokosowego praz innych rzeczy :) podsyłam ci przepis:http://fryzury.pl/pielegnacja/naturalna-maseczka-przyspieszajaca-porost-wlosow/ myślę, że warto :) u mnie zadziałało: )

Lin 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-07-26, 15:44 

u mnie sprawdziły się japońskie wcierki kaminomoto. to by wyjaśniało, czemu Azjaci mają takie piękne, aksamitne niemal włosy ;) moim włosom daleko do ideału, ale bardzo się poprawiły i rosną szybciej.

Odpowiedz do tematu