Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: dla, kobiet, kosmetyki, specjalne

Specjalne kosmetyki dla kobiet
Autor Wiadomość
ciako 
Początkująca

Wysłany: 2016-01-22, 10:03 Specjalne kosmetyki dla kobiet

Jeśli potrzebujemy najlepszych kosmetyków warto zajrzeć pod adres http://diagnosis.pl/dgs_product_category/uroda/]http://diagnosis.pl/dgs_product_category/uroda/ Odpowiednio do naszych potrzeb możemy znaleźć tam dobre produkty kosmetyczne, m.in. arganowy krem pod oczy, czy bibułki matujące.

Zdrowie-i-uroda 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2016-01-25, 13:25 

Wszystko zależy od rodzaju naszej cery,nie da się powiedzieć że akurat te dane kosmetyki będą zdecydowanie najlepsze do pielęgnacji dla kobiet,jeżeli szukacie tych naprawdę dobrych i sprawdzonych kosmetyków,to warto zerknąć do nas:)

CathrynJaneway 
Gaduła ;)

Wysłany: 2016-01-29, 12:54 

a propos kosmetyków dla najbardziej potrzebujących kobiet w wyjątkowym stanie, to z czystym sumieniem polecam serię Mama Care Efektimy, dla pań w ciąży i połogu, albo po prostu z mega wymagającą skórą

Lagenko_pl 
Gaduła ;)

Wysłany: 2016-02-16, 12:29 

Nie wiem jak rozumieć pojęcie "specjalne" kosmetyki dla kobiet,bo ja stawiam przede wszystkim na skuteczności solidność,a do dobrych kosmetyków należy zaliczyć te naturalne,oparte na bazie kolagenu.

filadelfia 
Użytkowniczka

Wysłany: 2016-04-03, 17:58 

Ja sprowadzam kosmetyki z Korei. Nie kosztują sporo, ale są świetne!

https://www.inea.pl/oferta/dla-ciebie/internet-mobilny/zasieg-sieci-3g-i-lte]zasięg sieci lte

aleks.boch 
Gaduła ;)

Wysłany: 2016-04-03, 19:35 

Naprawdę? A jakie to kosmetyki? Ja przede wszystkim szukam kosmetyków naturalnych.

Ronco_pl 
Coś już napisała

Wysłany: 2016-04-06, 13:29 

Ja podobnie,z tym że często warto szukać w dobrych drogeriach internetowych gdzie zawsze możemy liczyć na niższe ceny kosmetyków oraz perfum przy czym nie oznacza to ich niższej jakości,wręcz przeciwnie.

agakw 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-02-13, 11:11 

Ja zazwyczaj zaopatruje się w tym sklepie internetowym: http://mekam.pl]Mekam
Mają sporo ciekawych artykułów kosmetycznych :) Polecam w szczególności kosmetyki z serii AVST, są rewelacyjne.

AtelierMlodosci 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-03-01, 08:15 

Co do zakupów w sklepach online, to oczywiście racja- szczególnie teraz na przełomie zimy i wiosny możemy znaleźć kilka ciekawych promocji, jednak z drugiej strony pamiętajmy, że cena to nie wszystko. Kosmetyki mają być przede wszystkim skuteczne o pewnym i dobrym składzie, bazując na składnikach w 100% naturalnych bez parabenów. Miejmy ten fakt na uwadze podczas ich wyboru.

elaelka 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-03-14, 06:40 

Ja mam kosmetyki, których używam od dawna i bardzo mi odpowiadają. Szczególnie jeśli o podkłady chodzi to nie zmieniam często, bo mam bardzo wrażliwą cerę i często mam po nowych produktach jakieś wysypki, które ma twarzy niezbyt dobrze się prezentują.

petunia 
Gaduła ;)

Wysłany: 2017-03-14, 14:48 

Mi takie nie odpowiadają. Jak dla mnie za bardzo "zapychają" pory.

kosmo12 
Początkująca

Wysłany: 2017-06-24, 15:10 

prowadzę salon kosmetyczny od 10 lat a rok temu dopiero udało mi się znaleźć naprawdę dobre kosmtyki, które odpowiadałyby większości moich klientek. Zamawiam je z kerpro.pl klientki są zadowolone, bo świetnie regenerują skórę po zabiegach, zresztą same je też kupuja u mnie, więc chyba musza im naprawdę odpowiadać

Odpowiedz do tematu