Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: kremy, skuteczne, wybielajace

Skuteczne kremy wybielajace
Autor Wiadomość
autunno 
Początkująca

Wysłany: 2010-05-13, 16:39 Skuteczne kremy wybielajace

Witam!
Czy zna ktos naprawdę skuteczne kremy wybielające? Obecnie uzywam L'oreal white perfect, to naprawdę fajny krem, ale wybiela bardzo słabo. Stosowałam też albucin pharmaceris,ale w ogóle nie dziala. Moim problemem sa przebarwienia na twarzy (po tradziku i piegi) oraz przebarwienia (chyba hormonalne) na brzuchu

aagnieszkaa1 
Beauty Forum TEAM

Pomogła: 5 razy
Wysłany: 2010-05-14, 09:53 

Maseczka z truskawek może ci wybielić piegi ;-)

lady m 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2010-05-21, 15:42 

Kurcze na takie blizny i przebarwienia pozostałe po trądziku to chyba najlepszy byłby zabieg laserowy, który niestety trochę kosztuje. Nie wiem czy kremy są tak bardzo skuteczne. I proszę nie likwiduj piegów, to jest coś bardzo uroczego i seksownego u kobiet!!

Naturalne 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2010-05-28, 13:22 

Słyszałam, że fajne efekty są po płynie priobiotycznym firmy Miessence.
Płyn ma mało przyjemny zapach, ale po długim i systematycznym stosowaniu są bardzo dobre efekty.

Pozdrawiam

TigerANDBear 
Użytkowniczka

Wysłany: 2010-06-08, 15:59 

Na blizny po trądziku najlepiej spróbować kremu redukuącego pzrebarwienia oraz niedoskonałości. Skonsultowałabym się także z dermatologiem.

jasienka1980 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2010-06-14, 12:46 

Ja na przebarwienie po trądziku stosuję tonik z kwasem migdałowym 5%, który sama zrobiłam z przepisu i z półproduktów które znalazłam na stronce mazidła. Jestem już po 4 tygodniowej kuracji i fajnie rozjasniła się buzia, zaskórniki znikaja i zmniejszyły się pory. Trzeba troszkę znać sie na chemii żeby rozpocząć własna produkcję.

Odpowiedz do tematu