Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: metoda, przedluzanie, rzes

Przedłużanie rzęs metoda 1:1
Autor Wiadomość
isska 
Początkująca

Wysłany: 2015-01-16, 17:42 

Ta metoda już bardzo długo jest na rynku.Ja pierwszy raz przedłużyłam rzęski 5 lat temu.Najpierw zaszalałam i poprosiłam stylistke o długie grube i wyraziste.Potem absolutnie spuściłam z tonu i nosiłam tylko naturalne cienkie i miekkie. Dzięki temu nie obciążyłam własnych.W ciągu tego czasu miałam tylko z 4 przerwy.Uwielbiam mieć te rzęski.Teraz jeszcze lepsze są materiały niż parę lat temu,a cena niższa.Ale trzeba uważać na ceny jakie oferują salony.Nie dajcie się nabrać na mega niską bo to jest gorsza jakość:(.Ja przedłużam cały czas w tym samym salonie(studioesense ul Stradomska15).Pani Magda nic nie zeszła z jakości.Jak macie jakies pytania to piszcie:)

DER-MED.pl 
Coś już napisała

Wysłany: 2015-12-15, 10:27 

Dzień dobry! Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Dzięki niemu wyglądamy zawsze pięknie:) W zależności od tego jakiego efektu oczekujemy doświadczona kosmetolog dobierze nam odpowiednią długość rzęs. Zgadzam się z użytkowniczką isska - niska cena = gorsza jakość rzęs. Tak właśnie jest.
Jeżeli ktoś tu jest z Katowic i okolic zapraszam do Centrum DER-MED. Na pewno będziecie zadowolone ze swoich nowych rzęs:))))
www.dermed.pl

aga89 
Felietonistka

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2015-12-19, 23:10 

Ja jestem tak bardzo przyzwyczajona do swojej stylistki rzęs,że w zasadzie nawet dużo niższa cena w innym miejscu mnie nie kusi. Jeśli ktoś z Olsztyna to naprawdę polecam. Namiary w razie potrzeby jak najbardziej udostepnie.

CathrynJaneway 
Miłośniczka forum

Wysłany: 2015-12-23, 11:33 

A ja poszłam w sztuczne rzęsy, które są teraz modne i coraz lepsze. Kupiłam sobie Melkiora i już nie kupię innych.

chastity 
Coś już napisała

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2017-01-23, 13:28 

ja chodzę regularnie na przedłużanie rzęs do coco time we wrocławiu. Ale nie powiem wam jaka długość i jakie podkręcenie, zawsze w tym temacie zdaję się na panią specjalistkę, która się na tym zna i muszę przyznać, że właściwie zawsze jest super :)

Enerka 
Początkująca

Wysłany: 2017-04-21, 08:55 

Ja właśnie nie chce na razie robić 1:1 tylko kupie sobie może tusze do rzęs i odżywki jakieś i spróbuje zregenerować te rzęsy co mam. Bo boje się że moje słabiutkie rzęsy po zrobieniu 1:1 zaczną częściej wypadać

pipau 
Początkująca

Wysłany: 2017-11-04, 09:55 

Jak coś to mogę polecić kogoś we Wrocławiu w dobrej cenie.
Spoko jest stosowanie odżywek na porost rzęs, ale niestety raz się tak wkopałam, stosowałam odżywkę przez kilka tygodni przed pójściem na przedłużenie rzęs i nie minęły 2 tygodnie jak miałam okropne odrosty, sztuczne rzęsy wykręcały się na wszystkie strony! Dlatego najlepiej odstawić odżywkę jakiś czas przed zanim się zdecyduje na przedłużanie sztucznymi. Moja dziewczyna od rzęs poleca olejek rycynowy, podobno daje mega efekt a nie jest nafaszerowany sterydami, jak niektóre inne produkty.

Odpowiedz do tematu