Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: proste, wlosy

Proste Włosy
Autor Wiadomość
Mona27 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2016-02-08, 21:58 

Babyliss ma fajne produkty. Teraz zbieram na curl secret do robienia loków. Bo przeciez kobieta zmienną jest.

halszka 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2016-02-10, 11:07 

Dobry wybór :) Curl secret jest rewelacyjny, loki trzymają się nawet dwa dni, a włosy po kręceniu lśnią i w ogóle się nie niszczą.

patka 
Gaduła ;)

Wysłany: 2016-02-18, 13:07 

Ja mam włosy z tendencją do kręcenia sie. Nie są to loki ale po prostu takie niesforne kosmyki.Każdy lubi sobie wykręcać się w inną stronę ^^ . Prostownicę używam, próbowałam z niej zrezygnować ale się nie da. Raczej sobie tego nie wyobrażam. Staram się jednak odżywiać włosy .Warto jest szukać produktów z keratyną, które zamykają łuski po myciu oraz prostują włosy. Włosy są gładsze. Jeśli znajdziecie w biedrze maskę do włosów Perfect Me to warto kupić bo jest to jak do tej pory jeden z lepszych kosmetyków do pielęgnacji włosów z jakimi miałam do czynienia. Prostuje, odżywia oraz sprawia,ze wyglądają na mocniejsze.
Pozwoliłam sobie zrobić zdjęcie:

ola5601 
Użytkowniczka

Wysłany: 2017-03-15, 11:26 

jestem zwolenniczką domowych sposobów i płukanka z szałwii bardzo mi pomogła. ten sposob poznalam w http://fryzury.pl/pielegnacja/10-domowych-sposobow-na-proste-wlosy/, znajduje sie 9 innych sposobow. mysle, ze warto sprobowac. na pewno nie zaszkodzi :D i oszczedzi portfel :D

Denique_pl 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2017-09-06, 11:24 

Co do stosowania płukanek to oczywiście zgoda, natomiast też kwestia tego jakiej będą jakości czy też firmy i składu, bo nie każda będzie tutaj dobra w kwestii odżywczej dla włosów. Polecam je olejować, to przyniesie pozytywny skutek.

agadys 
Coś już napisała
agadys

Wysłany: 2017-10-17, 19:44 

prostowanie keratynowe w sumie nie jest polecane jeżeli ktoś ma włosy w dobrym stanie, bo w tym zabiegu nie chodzi o wyprostowanie ale 'uzupełnienie' własa keratyną... a nie chcesz ich prostować, ja na przykład swoją parową za babyliss prostuję raz i mam spokój do następnego mycia włosów, bo nie pojawia mi się żadne falowanie, no chyba że będę chodzić w ciasnym warkoczu albo jakimś koku, no to wtedy tak, ale ogólnie po parowej mam proste przez długi czas...

Odpowiedz do tematu