Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: promocje, wyprzedaze

PROMOCJE, WYPRZEDAŻE
Autor Wiadomość
aagnieszkaa1 
Beauty Forum TEAM

Pomogła: 5 razy
Wysłany: 2011-07-21, 16:36 

Dla mnie kremy z Ziaji są za bardzo tłuste...

pati 
pati

Pomogła: 26 razy
Wysłany: 2011-07-21, 18:37 

Dokładnie. Nie są dobre.

aagnieszkaa1 
Beauty Forum TEAM

Wysłany: 2011-07-21, 19:42 

A co do wyprzedaży to w New Yorkerze zawsze coś się znajdzie :) W Reserved też były ładne, przecenione bluzeczki :)
I np. ostatnio kupiłam sobie sukienkę w Orsay za 139 zł a teraz jest ona już za 90 zł... więc ceny lecą w dół....

Agusia77 
Beauty Forum TEAM
www.photoblog.pl/aagusia77

Pomogła: 7 razy
Wysłany: 2011-07-21, 20:41 

Pati, spróbuj kremy Ziaja Med, tylko w aptekach, są całkiem inne niż te drogerujne. Miałam taki na naczynka, nie był tłusty, wcale się nie świeciłam, a mam cerę mieszaną z mocno tłustą strefą T

Amaranta 
Gaduła ;)
Twisted girl ;)

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2011-07-21, 22:05 

Kupiłam te kremy w takiej naszej regionalnej drogerii pt. Wispol, ale to chyba jest promocja Ziai skierowana do wszystkich sklepów, bo kremy są już ofoliowane w dwupakach z nalepką o promocji 2w1.

Ja lubię kremy Ziai, ale mam suchą skórę. Pewnie nie każdemu pasują, ale ja czuję po nich ulgę i wszystko się wchłania bez efektu błyszczenia :) Poza tym cenę mają naprawdę rozsądną.

Anula 
Beauty Forum TEAM

Pomogła: 13 razy
Wysłany: 2011-07-23, 14:00 

Agusia77 napisał/a:
Ziaja Me

Również polecam. Sama stosuje na naczynka.

aagnieszkaa1 
Beauty Forum TEAM

Wysłany: 2011-07-31, 09:45 

W Housie kupiłam sobie sweterki przecenione z 49,99 zł na 19,99 zł i 24,99 zł :)
Śliczne :) Będą na zimę :)
Najlepiej właśnie latem kupować ciuchy na zimę i na odwrót. Dla facetów też się znajdą fajne promocje :) Bluzy przecenione np. na 59,99 zł :)

W Deichmanie obuwie również przecenione :) Kupiłam sobie szpilki za 69,99 zł :) Będą na poprawiny ;p
Ogólnie to teraz wszędzie są przeceny tylko mieć pieniądze i wydawać :D Ale pieniądze nie są w życiu najważniejsze.... Nie dajmy się manipulować tymi promocjami...

fanaberia 
Użytkowniczka

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2011-11-07, 12:50 

ja się wybieram na dużą wyprzedaż w stylu wyprzedaży garażowej, w opisie obiecują bardzo atrakcyjne ceny i dużo ciekawego towaru. Opis znajdziecie na facebooku na stronie blue city.

ewelynka69 
Beauty Forum TEAM

Pomogła: 9 razy
Wysłany: 2011-11-07, 18:53 

Jakby coś to w Top Secret wszystkie kurtki i płaszcze za 50 % ceny a w Croppie spodnie za grosze ;-)

NineczkA 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2011-11-17, 12:27 

Na fejsie blue city codziennie podaje rabat dla fanów "happy hour" dzis Syrena -50% w godz. 17-18 na hasło facebook :) może kto skorzysta ;)

karolinka_c 
Początkująca

Wysłany: 2012-02-24, 15:50 

Co do wyprzedaży, to np. bielizna Kris line jest jeszcze przeceniona, a w centrach handlowych to już chyba same resztki zostały...

żaroofka 
Początkująca

Wysłany: 2012-03-08, 22:00 

w zeszłym tygodniu byłam w galerii i weszłam do Mango. Nie ukrywam, że liczyłam na pozostałości wyprzedaży :P pochodziłam, popatrzyłam... metek promocyjnych nie ma, a ceny jakieś takie mniejsze... hmmm... serio tam jakoś ciuchy staniały, ale nadal są piękne! Uwielbiam Mango za jakość ich tkanin i bardzo mi się podoba, że kosztują mniej :)

pure 
Coś już napisała

Wysłany: 2012-03-17, 12:00 

Jeśli lubicie bieliznę z Atlantica, to polecam zajrzeć na portal "Wyspa skarbów", w którym niedawno pojawiła się promocja - 20% na całą nową kolekcję tej marki. Trzeba się zarejestrować, wskazać, który kupon nas interesuje, a oni wysyłają go smsem. Potem w sklepie wystarczy to pokazać i za to ma się rabat:) Można też pobrać apkę np. iPhone'a i korzystać z tego w ten sposób. Fajna sprawa:)

aagnieszkaa1 
Beauty Forum TEAM

Wysłany: 2012-12-12, 14:33 

Halo, halo :)
Nie wiecie czy w sklepach odzieżowych ruszyły już świąteczne wyprzedaże? Jak tak to w jakich? W sobotę wybieram się na przedświąteczne zakupy i nie wiem czy będą jakieś przeceny... A może za wcześnie na jakiekolwiek promocje? Hm....

pati 
pati

Pomogła: 26 razy
Wysłany: 2012-12-12, 14:41 

Hm... Wydaje mi się, że są już przeceny... Ale: albo na buty (z zeszłego sezonu bądź obniżka o co najwyżej 10% na zachętę) albo też rzeczy, które nie schodzą ;/... Wczoraj byłam w galerii... To, co mnie interesowało, niestety miało normalną cenę :P.

Odpowiedz do tematu