Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: problem, snem

Problem ze snem
Autor Wiadomość
invisible20 
Początkująca

Wysłany: 2017-05-09, 17:26 

Stres potrafi narobić wiele szkód, nie tylko problemy ze spaniem czy jedzeniem. Niestety recepty na niego nie ma. Podobno osoby, które mają dużo zainteresowań pozazawodowych lepiej sobie z nim radzą.

ulcia 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-06-20, 09:41 stres

Ja bardzo ciężko przeżywam stres, zwłaszcza jak są jakieś napięte okresy w pracy. Zawsze dopadają mnie zaparcia I jestem poddenerwowana podenerwowana. Jeśli chodzi o problemy jelitowe to profilaktycznie zaczęłam stosować dicopeg 10g, zapisałąm się tez na joge bo ponoc bardzo odpreża I relaksuje a przed snem pije tez meliske

facelia 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-09-26, 10:06 

Mojej mamie muszę kupić cyba jakieś tabletki na sen, mów że ostatnio w ogóle prawie nie śpi, ciągle jakieś sytuacje przeżywa, jak tylko nie odbieram teleofnu to się martwi że mi sie coś stało a wieczorami ogląda te wszystkie sprawy dla reportera itp i się nakręca ludzkimi tragediami :( coś polecacie?

wiankova 
Początkująca

Wysłany: 2017-10-17, 09:09 

Ja popijam ziółka przed snem :)

Gemma28 
Początkująca

Wysłany: 2017-10-17, 19:02 

Herbatki ziołowe, porządne wietrzenie sypialni przed snem

karina90 
Początkująca

Wysłany: 2017-10-18, 08:16 

Pewnie, czym więcej stresu, tym więcej myślisz przed snem i gorzej sie zasypia. MIałam podobnie, przed snem myślałam o wielu rzeczach i nie mogłam zasnąć kilka godzin.. Poczytałam różne opinie i kupiłam sobie nervomix sen. Ma melise, chmiel i dzięki temu wyciszam się przed snem jestem zrelaksowana,bo nie myśle o prblemach i zasypiam normalnie po kilkunastu minutach :)

maria-awaria 
Coś już napisała
maria-awaria

Wysłany: 2017-11-07, 15:44 

Ostatni posiłek o godz 18, ogladanie tv do 20 często spacer wieczorem i wywietrzenie sypialni i to mnie pomogło.

Selina45 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-11-17, 15:46 

Z tym ostatnim posiłkiem to tak nie do końca, to zależy jaki masz tryb dobowy. Jak ktoś chodzi spać o 24 to przecież nie będzie jadł ostatniego posiłku o 18, ogółem powinno się unikać jedzenia na ok. 3 godziny przed snem. A i tak dla mnie największy wpływ na problemy ze snem ma stres, przeważnie w pracy, z tym trudniej walczyć czasami. Dobre efekty widzę po używaniu lampy Camry CR 2166, warto się zapoznać, bo to proste w stosowaniu, a skuteczne.

rozalia2018 
Początkująca

Wysłany: 2017-11-21, 22:27 

Polecam hydroksyzynę na kłopoty ze snem.Pomaga mi ale biorę doraźnie.

Caroline 
Początkująca

Wysłany: 2017-11-22, 09:58 

To może się wydawać śmieszne ale ja ostatnio próbuję metody uspokojenia wdechu:
- liczysz do 4 i jednocześnie wdychasz powietrze nosem
- liczysz do 7 wstrzymując powietrze
- liczysz do 8 wydychając powietrze ustami.

Powtórz wszystko 4-6 razy.
Też mam problemy ze snem - rozmyślam nad wszystkimi problemami, jakbym faktycznie w środku nocy mogła coś z tym zrobić. Ale od kilku dni tego próbuję i zauważyłam, że krótko po tym "ćwiczeniu" faktycznie udaje mi się zasnąć.

Odpowiedz do tematu