Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: chlopaka, dla, prezent, walentynki

Prezent dla chłopaka na walentynki
Autor Wiadomość
Lucy13 
Początkująca

Wysłany: 2013-02-01, 11:14 Prezent dla chłopaka na walentynki

Cześć!
Jestem z moim chłopakiem od dwóch lat. Poznaliśmy się na studiach i związek kwitnie. Wkrótce walentynki, więc szukam oryginalnego pomysłu na w miarę nie drogi prezent. Widziałam wątek o prezencie na walentynki, lecz tam piszecie o SPA, na które mnie nie stać.

Co mogłybyście mi polecić, by mój facet był z prezentu zadowolony?

petunia 
Gaduła ;)

Wysłany: 2013-02-05, 14:47 

To zależy, czy chcesz Mu podarować jakiś upominek stanowiący trwałą pamiątkę, czy też zafundować jakieś fajne przeżycie ;-) Mężczyźni to gadżeciarze, cieszą się z fajnego portfela, z super scyzoryka, czy z modnej koszulki, ale nie wszyscy tacy są, trudno więc doradzić cokolwiek, bo nie napisałaś, czym interesuje się Twój chłopak, jaki jest...

kalina85 
Coś już napisała

Wysłany: 2016-12-17, 22:35 

Zaprojektuj mu koszulkę z nadrukiem w kształcie serducha, tutaj https://www.didwear.com/ będziesz miała taką możliwość;)

dana78 
Początkująca

Wysłany: 2017-09-11, 14:12 

Ja bym jeszcze na Twoim miejscu pomyślałam o portfelu. Takie portfele ze skóry męskie widziałam na: http://supergalanteria.pl/on-produkty-dla-mezczyzn/portfele-meskie/portfele-meskie-paolo-peruzzi . Marka Paolo Peruzzi sprawdzi się na pewno jako dodatek do wszystkiego. Na pewno coś wybierzesz ciekawego dla Swojego chłopaka.

gumcia 
Początkująca

Wysłany: 2017-09-14, 10:47 

Zgadzam się, że portfel to jest całkiem fajny prezent. Jednak moim zdaniem warto zastanowić się czy nie fajniejszy były jakiś prezent, po którym chłopakowi pozostaną wspomnienia. Mam na myśli jakiś fajny wyjazd. Z tym, że tutaj potrzeba troszkę więcej pieniędzy, ale jak jest jakaś fajna okazja to czemu nie? Ja mojego zabrałam ostatnio do Warszawy, znalazłam super nocleg w samym centrum: https://www.warsaw4you.com/pl/ . Ustaliłam mały plan zwiedzania i tak spędziliśmy sobie dwa dni miło. Naprawdę wiele nie trzeba. Na przykład wjazd na Pałac Kultury i Nauki to kwestia kilkunastu złotych, a warto!

facelia 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-09-25, 19:22 

walentynki już byly ale zbliza się dzień chłopaka, myślałam żeby mojemu facetowi kupić poziomicę laserową, znalazłam fajny model ryobi, taki ze się pod telefon podłacza i można nawet na fb udostępić swoje pomiary ;) mój mężczyzna pwinien się ucieszyć bo lubi takie bajery

zosiek 
Początkująca

Wysłany: 2017-10-18, 08:57 

A ja z https://www.edibazzar.pl/bizuteria-dla-panow wybrałam dla swojego chłopaka taką efektowną bransoletkę skórzaną z motywem kotwicy. Kotwica jak wiemy symbolizuje stabilizację i spokój czyli to czego mu życzę w tym emigracyjnym życiu. Widziałam po jego minie, że mu się spodobała :)

shirley 
Gaduła ;)

Wysłany: 2017-11-08, 09:27 

Kamerka do samochodu to fajny pomysł, my mamy mikavi pq2 w aucie, spoko sprawa, bardzo dobrze nagrywa, rejestrację aut można bez problemu odczytać, sama kamerka nie rzuca sie bardzo w oczy, jak facet jeździ autem to ędzie jak znalazł.

ZuzannaK 
Początkująca

Wysłany: 2017-11-08, 23:52 

Twoje zdjęcie w ładnej ramce :)

SylwiaNOX 
Początkująca

Wysłany: 2017-11-13, 08:39 

Perfumy :P

Odpowiedz do tematu