Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: gdzie, jest, kupic, mieszkanie, warszawie, warto

Gdzie warto jest kupić mieszkanie w Warszawie
Autor Wiadomość
patka 
Gaduła ;)

Wysłany: 2015-08-21, 09:15 Gdzie warto jest kupić mieszkanie w Warszawie

Cześc. Jakie są Waszym zdaniem najlepsze a jakie najgorsze dzielnice Warszawy? Chciałabym kupić mieszkanie ale zastanawiam się gdzie...

jovita 
Gaduła ;)

Wysłany: 2015-08-21, 10:40 Re: Gdzie warto jest kupić mieszkanie w Warszawie

patka napisał/a:
Cześc. Jakie są Waszym zdaniem najlepsze a jakie najgorsze dzielnice Warszawy? Chciałabym kupić mieszkanie ale zastanawiam się gdzie...

Broń boże nie kupuj na Pradze Północ. Może i mieszkania są tam tanie ale dzielnica jest totalnie nie do życia. Powiem Ci natomiast ,ze przyjemnie mieszka się na Woli , na Mokotowie czy na Wilanowie.Obecnie jestem na etapie poszukiwania mieszkania i chyba zdecydujemy się z mężem na kupno mieszkania właśnie na Wilanowie.Obecnie realizowana jest tam fajna inwestycja na Teodorowicza. Osiedle Zora Wilanów. Fajny apartamentowiec o wysokim standardzie, patio dla mieszkańców oraz pełno zieleni.Ceny za m2 nie są wysokie, jakbyś była ciekawa to sama musisz sie dopytać telefonicznie bo wszystko zależne jest od konkretnego mieszkania.

weronikamaj 
Początkująca

Wysłany: 2015-08-31, 12:25 

Jeśli tylko masz fundusze to na pewno warto. Nawet jak nie będziesz w nim mieszkać, to zawsze można wynając.

krystiandylewsk 
Początkująca

Wysłany: 2015-09-08, 05:22 

Koniecznie w Warszawie? Może warto się rozejrzeć w okolicznych miastach jak Pruszków czy Piastów?

marcysia123 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2015-09-29, 20:00 

Ostatnio Ochota staje się zadbana. Myślę, że głównie za sprawa zarządcy wielu nieruchomości, także komercyjnych http://www.ggko.pl/]http://www.ggko.pl/ . Maja doświadczenie, dbają o budynki i okoliczne tereny. Dysponują fachowcami 24/7 więc w razie awarii można liczyć na pomoc no i starają się rozsądnie wydawać każdą złotówkę.

fate 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2016-01-06, 17:41 

Warto kupić w Łomiankach, masz czystsze powietrze i spokój, zwłaszcza na takich kameralnych osiedlach jak Arkadia Łomianki, okolica zielona, niedaleko jezioro i rzeka a mieszkanie piękne i niedrogie.

beatabogdan 
Początkująca

Wysłany: 2016-01-07, 06:16 

Również w Pruszkowie jest dużo zieleni, oraz mieszkania są dużo tańsze. Tylko teraz nie ma tam jeszcze za dużego wyboru. Dopiero się budują.

zosia_samosia 
Gaduła ;)

Wysłany: 2016-01-07, 08:12 

według mnie mieszkanie w Warszawie jest strasznie drogie. Zwykła kawalerka kosztuje tyle co 3-pokojowe mieszkanie. Zdzierstwo!

fate 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2016-01-07, 17:25 

Jest drożej niż na przedmieściach czy poza miastem ale jeśli musisz dojechać do pracy w centrum i przeliczysz swój cenny czas i koszty to wcale nie jest drogo, zwłaszcza na osiedlu Bliska Wola, mieszkania są tańsze niż na Mokotowie a do centrum nawet w szczycie dojedziesz w 20min.

zosia_samosia 
Gaduła ;)

Wysłany: 2016-01-10, 14:57 

mieszkania w Warszawie nie opłaca się kupować bo jest strasznie drogo, jak przeliczyć to można by za te pieniądze wybudować własny dom.

Michalinka 
Użytkowniczka

Wysłany: 2016-01-12, 15:37 

Warszawa juz sie tak rozrasta że i "pod" nią jest prawie jak "w" ja ostatnio rozglądałam się w Ząbkach za jakimś mieszkaniem.

fate 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2016-01-14, 11:39 

Pomysł niezły, mieszka tam moja ciotka, ale ona jest na emeryturze i nie musi dojeżdżać codziennie do centrum. Kiedy weźmiesz pod uwagę dojazdy to jednak lepsza będzie Bliska Wola, jest lepiej skomunikowana, wszędzie dojedziesz w miarę szybko.

xiegowa 
Początkująca

Wysłany: 2016-01-14, 12:42 

w Łomiankach jest super, dużo zieleni , tzn. zależy od terenu ale miałam tam swego czasu biuro rachunkowe nim przeprowadziłam się do Łodzi i byłam zadowolona jednak po czasie Warszawa przytłacza

Siłaczka 
Użytkowniczka

Wysłany: 2016-01-22, 11:42 

Fakt Warszawa może przytłaczać po jakimś czasie, tu wszystko tak pędzi. Siostra chyba z 8 lat mieszkała na Woli, teraz przeprowadziła sie do Ząbek i tylko żałuje ze tak późno. Dobry dojazd do pracy, zdaje się ze komunikacja wewnatrz jest darmowa wiec mozna wykupic bilet miesieczny tylko na Warszawę jeśli się tam pracuje. Jakoś długo też się nie jedzie, na pewno krócej niz np z Tarchomina dalekiego. Teraz fajne osiedle powstaje w Zabkach, San Marino, już chyba niedługo beda konczyć.

zona-i-matka 
Coś już napisała
uśmiech otwiera drzwi

Wysłany: 2016-02-12, 12:30 

W zeszłym tygodniu oglądaliśmy osiedle na Targówku, jutro jedziemy zobaczyć San Marino w Ząbkach - to niesamowite, że osiedle zbudowane jest niecałe 10 km dalej a cena za metr mieszkania zupełnie inna. Zastanawiamy się, czy postawić na większy metraż (przyszłościowo), czy kupić coś mniejszego za te same pieniądze, ale jednak w stolicy. Prawda jest taka, że gdzie by się nie mieszkało, to i tak się stoi w korkach no i czasy, gdy miało się jedną pracę przez lata (czy nawet dziesięciolecia) minęły. Dziś może i byłoby wygodniej z Tarchomina lub Woli, ale za rok/dwa może się okazać, że będziemy mieli coś własnego i pracę w domu albo na pobliskim osiedlu. My chyba postawimy na wysoki standard wykończenia i ogólne wrażenia lokalizacyjne (no i metraż, jaki możemy mieć za kwotę, którą dysponujemy) :roll:

Odpowiedz do tematu