Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: polskie, spa

Polskie SPA
Autor Wiadomość
RoseNails_pl 
Użytkowniczka

Wysłany: 2014-11-12, 15:07 

Jeżeli widzę hasło SPA to od razu kojarzy mi się pobyt w górach i właśnie takich miejsc polecam szukać,gdzie jednak mamy odrobinę ciszy,spokoju,gdzie możemy odpocząć i zrelaksować się masażami,bardzo to lubię:)

Grzeskowiak 
Początkująca

Wysłany: 2015-02-16, 10:31 

RoseNails_pl napisał/a:
Jeżeli widzę hasło SPA to od razu kojarzy mi się pobyt w górach i właśnie takich miejsc polecam szukać,gdzie jednak mamy odrobinę ciszy,spokoju,gdzie możemy odpocząć i zrelaksować się masażami,bardzo to lubię:)

W moim przypadku SPA to tylko morze hehe. Zapraszamy w nasze okolice ;)

krysiaw 
Początkująca

Wysłany: 2015-03-24, 19:44 

Polecacie coś w Małopolsce?

jovita 
Gaduła ;)

Wysłany: 2015-12-03, 08:30 

Mogę polecić bardzo fajny gabinet kosmetyczny w Łodzi. Myślę,ze są tutaj dziewczyny z tego miasta. Jest to ten gabinet:
http://www.aspasja.pl/

Znajduje sie na ulicy Inflanckiej. już od lat jestem ich klientką.Maja tam dobre ceny oraz wszystko jest nowe. Wprawdzie czasami mają bardzo wiele klientek tak więć cięzko jest się dostać z dnia na dzień ale sama zwykle dzwonię do nich kilka dni wcześniej.

Pozdrawiam.

KateKot 
Użytkowniczka

Wysłany: 2016-02-09, 17:35 

Jeśli SPA to koniecznie jakiś wyjazd. Nawet jeśli zrobią mi te same zabiegi na miejscu to dużo bardziej wypoczywam gdy mogę gdzieś wyjechać i pobyć poza miastem. Dlatego ta oferta wydaje mi się atrakcyjna - http://www.bluediamond-hotel.pl/pl/content/active-spa]weekend w SPA.

pisaczek 
Użytkowniczka

Wysłany: 2016-04-27, 20:11 

A ja nie do SPA, a do sanatorium :D tak mnie boli kręgosłup, że normalnie nie mogę funkcjonować :( znalazłam ofertę INWEX: http://www.inwex-turnusy.pl/ którzy organizują turnusy nad morzem. Świetna sprawa.

bezniku 
Początkująca

Wysłany: 2016-11-25, 14:42 

Witajcie, jeżeli chodzi Wam o wypoczynek w SPA to ok ale jeżeli do tego chcecie jakies zabiegi na urządzeniach to szczerze odradzam. Opowiem Wam jak było ze mna.... Byłam w SPA znanej Pani dr , miałam zabiegi na urządzeniu Maximus...Pani która wykonywała zabieg mówiła że to zabieg odchudzający na którym zgubie boczki...zabieg był przyjemny boczki niezmalały o milimetr:( ale napalona na dalsze zabiegi szukałam salonu w Krakowie z takim urzadzeniem. Miałam farta bo własnie w radio była reklama Atelier Młodości. umówiłam sie i powiem Wam ze dopiero zobaczyłam jak wygląda naprawde zabieg Maximusem...nie dość że był bolesny, zostałe małe siniaki to najważniejsze ...po każdym zabiegu boczki sie kurczyły:))) Po seri zabiegów zostały wspomnieniem. Wiec reasumujac jadą do SPA możecie liczyć na wypoczynek, relaks ale nie liczcie na efekty zabiegów...

rozalia99 
Użytkowniczka

Wysłany: 2017-06-14, 13:21 

hotel Przystan w Olsztynie ;)

czaarnaa_a 
Początkująca

Wysłany: 2017-07-05, 10:25 

Okolice Warszawy, polecacie jakieś szczególnie?

Odpowiedz do tematu