Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: orgazm.

Orgazm.
Autor Wiadomość
petunia 
Gaduła ;)

Wysłany: 2017-03-20, 11:32 

A moim zdaniem w leczeniu takich problemów pomoże lepiej http://czptychy.pl/seksuologia/]seksuolog z NFZ przyjmuje w tym Centrum Zdrowia Psychicznego. Dzięki niemu znacznie łatwiej można uporać się z tego typu problemami, bo szuka się ich przyczyn. Następne się je leczy, nie objawy.

walerka32 
Początkująca

Wysłany: 2017-08-08, 09:54 

Nie każdy stosunek musi kończyć się orgazmem. Ale wiadomo - lepiej jak on jest. Czasami (zwłaszcza na początku) partnerzy nie znają się za dobrze i osiągnięcie spełnienia może być trudne. Ale w sklepach erotycznych jak np. Fajne Figle, bez problemu, szybko i dyskretnie można kupić produkty typu żele czy kremy, które polepszają doznania i ułatwiają osiągnięcie orgazmu.

kosmo12 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-08-19, 21:59 

no pewnie - początki bywaja trudne :) a zabezpieczacie się? ja pamietam że zanim zdecydowałam się na "stałą" antykocepcję miałam niezłe fazy stąd osiągnięcie orgazmu było cięzkie. Zawsze się bałam podczas stosunku że gumka pęknie i nie mogłam się skupić na przyjemności. Dopiero później przy tabletkach, a aktualnie przy wkładce levosert orgazm jest niesamowity. Zresztą antykocepcja zwiększa libido ;p

misiulam 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-09-18, 20:41 

Przede wszystkim trzeba poznać swoje ciało, jak reaguje. Każda z nas ma inne potrzeby. Wystarczy je poznać. Wtedy jest łatwiej w dążeniu do doskonałości.

Odpowiedz do tematu