Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: operacja, piersi, plastyczna

OPERACJA PLASTYCZNA PIERSI
Autor Wiadomość
pisaczek 
Użytkowniczka

Wysłany: 2013-02-03, 19:59 

Na piersi jest coś z 5 zabiegów: Powiększanie piersi implantami; powiększanie piersi własnym tłuszczem; korekcja asymetrii piersi; podniesienie piersi oraz zmniejszenie piersi. A wszystkie te zabiegi przeprowadza dr Piotr Osuch, znany specjalista z Warszawy :)

Lalka 
Użytkowniczka

Wysłany: 2013-03-06, 15:27 

a czy mozna zaki zabieg zrobić nie w narkozie ale np. w sedacji? bo jestem alergiczką i nie wiem jak z uspieniem, a moze sa tez juz inne metody znieczulenia przy tym zabiegu?. Aha i jaki jest mniej wiecej koszt takiego zabiegu? ujedrnienie i wyrównanie wielkości,, bo lewa mam trochę wiekszą piers, co widać niestety:/ czy rzeczywiście tak strasznie się cierpi po zabiegu? Mysle o zabiegu juz od czterech lat ale boję się jak do tego podejdzie anestezjolog z moją alergią:/

pati 
pati

Pomogła: 26 razy
Wysłany: 2013-03-06, 15:48 

Yyy to normalne, że jedna pierś jest większa, druga mniejsza. Zastanów się, czy gra jest tego warta... ja bym nie ryzykowała. Pamiętaj, że zawsze może być gorzej... A jeśli jesteś alergikiem, to zastanów się, czy ten "wypełniacz" "polubi się z Twoją piersią"...

misiulam 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-09-19, 22:20 

pati napisał/a:
Yyy to normalne, że jedna pierś jest większa, druga mniejsza. Zastanów się, czy gra jest tego warta... ja bym nie ryzykowała. Pamiętaj, że zawsze może być gorzej... A jeśli jesteś alergikiem, to zastanów się, czy ten "wypełniacz" "polubi się z Twoją piersią"...

w 100% się zgadzam

misiulam 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-09-19, 22:20 

pati napisał/a:

w 100% się zgadzam

missbutterfly 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2013-05-09, 13:51 

też tak mam, ale czasem niestety jest to dość widoczne, co może wpędzić w kompleksy, ale na szczęście można to zoperować, a dobrym specjalistą jest dr Osuch.

tedeka 
Użytkowniczka

Wysłany: 2013-05-13, 19:52 

Ostatnio usłyszałam o czymś takim jak reimplantacja Body Jet - wstrzykiwanie własnych komórek tłuszczowych

cote 
Użytkowniczka

Wysłany: 2015-07-23, 12:58 

też o tym słyszałam i byłą by to dobra alternatywa dla implantów, bo to wkońcu nasze komórki więc nie trzeba się martwić powikłaniami.

dancia 
Początkująca

Wysłany: 2015-10-01, 10:17 

Sama mam implanty i dzięki nim piekny, ponetny biust:) masakra jak moje piersi wyglądąły po porodach i karmieniu. Decyzja powiem wam ciężka ale zapadła na plus. Operowałam się w naszej łódzkiej klinice u dr Doroty Żukowskiej. Bardzo dobra opieka, miła lekarka, dla mnie to było już dużo. Bo opieka i nastawienie personelu tez jest bardzo istotne

danielsonka 
Początkująca

Wysłany: 2015-10-28, 12:16 

Witam, ja mam póki co http://samcik.blox.pl/2010/08/Kruk-tylko-co-dwudziesty-dluznik-firmy.html]dług w kruku na 2000zł ale ta operacja chodzi za mna juz od dłuższego czasu czy wiecie moze gdzie zrobie to najtaniej? Ale żeby byl sprawdzony chirurg:) I cała Polska, dojade wszędzie!

dancia 
Początkująca

Wysłany: 2015-10-31, 12:26 

to zapytaj właśnie w klinice Dermed w Łodzi u dr Żukowskiej. Jak się orientowałam ma konkurencyjne ceny ale wiem że operacje wykonuje dobrze. Nie ma co oszczędzać na takim poważnym zabiegu

petunia 
Gaduła ;)

Wysłany: 2016-01-26, 11:05 

Znajoma była niedawno na http://drolender.pl/zabiegi/powiekszanie-piersi/]powiększaniu biustu u dr Olender. Myślę, że warto wziąć pod uwagę tę lekarkę i jej szpital. Cieszą się pozytywnymi opiniami. Moja koleżanka jest zadowolona zarówno z obsługi, jak i efektu zabiegu.

Szpital Pulsmed 
Coś już napisała
Właściciel szpitala

Wysłany: 2017-04-26, 20:53 

Dzięki lipofilingowi można powiększyć i ujędrnić biust, za pomocą własnej tkanki tłuszczowej, bez wprowadzania do piersi "ciała obcego" jakim są implanty. Dodatkowo pozbywamy się tłuszczu z brzucha lub bioder. Lepsze efekty zabiegu uzyskać można dzięki zastosowaniu komórek macierzystych.

gajka 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-06-02, 13:40 

w kwestii powiększania piersi moge polecić naszą łódzką klinikę Dermed i panią dr Dorote Żukowską. Znam kilka kobiet po operacajch u niej i chwalą sobie

gab.ii 
Początkująca

Wysłany: 2017-07-14, 11:59 

http://www.chirurgia-gromadzinski.pl/uslugi/chirurgia_plastyczna/powiekszanie_piersi/ - ja skorzystałam i wszystkie moje kompleksy odeszły w niepamięć :) śmiało dziewczyny. operacja plastyczna to nie wstyd ;-)

Odpowiedz do tematu