Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: ktore, odzywki, rzes-, warto, zainwestowac

odżywki do rzęs- w które warto zainwestować
Autor Wiadomość
weronika123 
Coś już napisała

Wysłany: 2015-09-09, 11:39 

była kiedyś taka fajna odżywka z oriflame, bardzo fajna i skuteczna. niestety chyba ją wycofali :( szkoda!

kapitanowa 
Coś już napisała

Wysłany: 2015-09-14, 12:06 

ja sobie chwalę odżywkę z eveline, taką białą z niebieską nakrętką. wprawdzie rzęsy po jej użyciu są jaśniejsze, bo odżywka jest biała i zostawia taką lekką warstwę, to na tym tusz się trzyma tak długo jak sobie życzę :D no i rzęsy wyraźnie się wzmocniły i wydłużyły
kiedyś używałam takiego kremu z lbiotica, ale sprawdził się tylko na brwiach

cherry.pie 
Coś już napisała

Wysłany: 2015-10-05, 14:14 :)

Warto, tylko trzeba pamiętać, żeby nie spodziewać się nie wiadomo jakich efektów.
http://mojsalon.eu/

Zuzanna25 
Miłośniczka forum

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2016-03-26, 23:15 

Kupiłam teraz Active Lash z L'biotica (koszt niecałe 50 zł). Na razie testuję. Zobaczymy ile będzie lepsza od poprzedniej.

Zdrowie-i-uroda 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2016-04-11, 09:09 

Jeżeli mowa o odżywce do rzęs to polecam olejek rycynowy,który ma wiele zastosowań i właściwości,w tym wzmacnia nasze rzęsy,poprawia ich kondycję. Nie jest drogi a naprawdę skuteczny :)

centus 
Początkująca

Wysłany: 2016-05-04, 15:15 

ja tam nie jestem zwolenniczka sztucznych rzes.. choc swoje mam krotkie, to raczej wybiore powolny ale naturalny sposob na ich przyrost. nie wiem jakie serum wybrac, za duzo tego na rynku. ostatnio znalazlam artykuł o lashrevolution ktory chcialam kupic, ale przyznam wam, ze wzbudzil we mnie mieszane uczucia, bo nie wiem czy to co jest tam napisane to prawda.. za duzo sprzecznych informacji, zwlaszcza http://medtutor.pl/forum/lashvolution]komentarze o lashrevolution pod artykułem. myslicie ze to prawda?

aleks.boch 
Gaduła ;)

Wysłany: 2016-05-05, 11:52 

Zdrowie-i-uroda napisał/a:
Jeżeli mowa o odżywce do rzęs to polecam olejek rycynowy,który ma wiele zastosowań i właściwości,w tym wzmacnia nasze rzęsy,poprawia ich kondycję. Nie jest drogi a naprawdę skuteczny :)

Ja stosuję właśnie olej rycynowy na rzęsy. Jest naprawdę skuteczny! Nakładam go też na paznokcie.

julita10 
Początkująca

Wysłany: 2016-05-16, 14:45 

Ja również mogę polecić olejek rycynowy, jest super. :) Kiedyś stosowałam odżywkę bodajze z eveline i była okej.

katarzynawu 
Początkująca

Wysłany: 2018-04-11, 13:28 

tez jakis czas temu zdjelam sztuczne rzesy i musialam odżywic swoje naturalne, a byly w oplakanym stanie...mam odzywke long4lashes, kupilam bo ma dobre opinie i byla na promocji. z rzesami jest juz lepiej, ale dopiero od niedawna uzywam odżywki regularnie, wiec na efekt WOW jeszcze czekam :P

davids 
Początkująca

Wysłany: 2018-04-17, 16:23 

A może warto doradzić się znajomych w tym obszarze tematycznym? Moim zdaniem to może być dość dobre rozwiązanie :)

Odpowiedz do tematu