Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: nawodnienie, odpowiednie, organizmu

Odpowiednie nawodnienie organizmu
Autor Wiadomość
gosiaząbkowska 
Początkująca

Wysłany: 2017-02-02, 12:59 Odpowiednie nawodnienie organizmu

Jak Wy podchodzicie to tej kwestii moje drogie koleżanki? Woda, soki, jakieś izotoniki może??

Bella5 
Użytkowniczka

Wysłany: 2017-02-15, 15:37 

Woda woda i jeszcze raz woda. Ogółem ostatnio bardzo czytam o zdrowym i racjonalnym odżywianiu bo ważne jest nie tylko co jemy ale skąd to bierzemy i tak teraz różnego rodzaju przetwory kupuję tylko z https://eterno.pl po świeże owoce i warzywa jeżdżę na giełdy, to także dotyczy mięs, nie tykam praktycznie rzeczy z marketów i czytam etykiety, a i oczywiście posiłki przygotowuję sobie sama.

gosiaząbkowska 
Początkująca

Wysłany: 2017-02-28, 12:11 

A może coś powiesz o filtrach z wkładami rewitalizującymi wodę. Czytałam np tutaj http://www.ultrafiltracja.pl/pl/blog/Nowa-generacja-filtrow-osmotycznych-Ecoperla-Rosa/11 o Ecoperla Rosa. Tak zaczęłam się ostatnio nad tym poważnie zastanawiać czy nie zainwestować w taki właśnie filtr do wody bo w kranówkę nie wierzę a z tymi butelkowanymi różnie bywa.

WeronikaSzwed 
Początkująca

Wysłany: 2017-03-29, 09:35 

gosiaząbkowska napisał/a:
A może coś powiesz o filtrach z wkładami rewitalizującymi wodę. Czytałam np tutaj http://www.ultrafiltracja.pl/pl/blog/Nowa-generacja-filtrow-osmotycznych-Ecoperla-Rosa/11 o Ecoperla Rosa. Tak zaczęłam się ostatnio nad tym poważnie zastanawiać czy nie zainwestować w taki właśnie filtr do wody bo w kranówkę nie wierzę a z tymi butelkowanymi różnie bywa.

Gosia, mam ten system odwróconej osmozy i jestem zachwycona. :) U mnie była bardzo zanieczyszczona woda, a do tego twarda. Ecoperla radzi sobie super, mąż sam zamontował w nie więcej niż godzinę i póki co zero problemów. ;-)

MalwinaPi 
Użytkowniczka

Wysłany: 2017-04-11, 09:27 

Woda, zielona herbata i kawa (bo bez niej nie potrafie zyc :). Zadnych sokow i zadnych gazowanych napoi.

Jenna 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-09-07, 13:12 

Też jestem raczej za tym, by unikać spożywania jakichkolwiek kupnych soków, a przede wszystkim wysokosłodzonych napojów gazowanych, ani to smaczne, ani zdrowe. Bez kawy również nie potrafię sobie wyobrazić choćby jednego dnia. Testowałam różne kawy, najczęściej pochodzące ze sklepu Szlachetny Smak i wszystkie naprawdę mi smakowały. Polskie firmy jednak nie mająÂ sobie równych. ;)

Jak to było? "Takiej kawy jak w Polszcze nie ma w żadnym kraju!" :-)

KolagenColway 
Gaduła ;)
www.KolagenColway.com

Wysłany: 2017-09-18, 09:11 

Wystarczy regularnie co dziennie spożywać dużą ilość wody, jest to bodajże około 2-1,5L w przeciągu dnia samej wody mineralnej. Wtedy nasz organizm na pewno będzie odpowiednio nawodniony.

WeronikaSzwed 
Początkująca

Wysłany: 2017-12-05, 13:15 

Kupujemy mieszkanie i do niego trafi nasza osmoza. Do domu chcemy nową. Znalazłam ten model i szczerze mówiąc, szczęka mi opadła: https://www.zestudni.pl/blog/odwrocona-osmoza-nowej-generacji-ecoperla-profine-zero/. Czy to możliwe, żeby w końcu ktoś skonstruował osmozę idealną? :lol: Ma mieszacz, możliwość montażu Elixira i piękną obudowe. Nie używa prądu, jest cichutka. Proszę, powiedzcie, że to nie sen, a mnie po prostu nie trafiła strzała amora. :roll: :roll: :roll:

Odpowiedz do tematu