Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: kawitacja, nowatorska, oczyszczania, technika, twarzy

Nowatorska technika oczyszczania twarzy - Kawitacja - w Wwie
Autor Wiadomość
kinga22 
Początkująca

Wysłany: 2007-04-05, 00:50 Nowatorska technika oczyszczania twarzy - Kawitacja - w Wwie

hej!

Mam cere atopową i każdy kto taką ma wie ile trzeba sie natrudzić by cokolwiek zrobić, nie mówiąc o kosmetyczce których juz chyba odwiedziałam dziesiątki...
Udalo mi sie trafić do gabineciku urody w oklicach Palcu Zbawiciela!

Dziewczyny! na oczyszczanie twarzy TYLKO TAM!!!!!! Salon posiada specjalne urządzenie do Kawitacji- bezbolesnego oczyszczania skóry! Pierwszy raz w zyciu wyszłam zadowolona z gabinetu kosmetycznego i do dzisiaj nie musze używać podkłądu by ukryć zaczerwienienia i podrażnienia na mojej twarzy!

Wystarczy popatrzyć na marki kosmetyków jakie uzyw dziewczyna w salonie - nie trzeba dodatkowo chwalic!
Ceny calkiem przyjemne dodatkowo są jakies pakiety itd.

Naprawdę polecam

Pozdrawiam
Kinga :))

makczar 
Miłośniczka forum

Pomogła: 5 razy
Wysłany: 2007-04-10, 20:27 

tak kawitacja jest super ale sprawdza się przy skórze która nie ma ropnych zmian zapalnych. Kawitacja polega na ogólnym oczyszczeniu cery głownie ze zrogowaciałego naskórka oraz plytko położonych zaskórników otwartych. Skóra po tym zabiegu jest miękka i delikatna w dotyku a to głównie dzięki usunięciu martwego naskórka kóry wraz z tłuszczopotem zalega na skórze

Darish:)

Wysłany: 2007-04-10, 20:30 

ooo ciekawe czy u mnie w miescie tez jest mozliwosc takiego zabiegu :-) dobrze zadzialalby na moja skore :-)

makczar 
Miłośniczka forum

Pomogła: 5 razy
Wysłany: 2007-04-10, 20:32 

to jest dosyć drogi sprzęt więc nie każda kosmetyczka może sobie na niego pozwolić ale musisz popytać może ktoś będzie miał

Wysłany: 2007-04-10, 20:36 

no jak nie tutaj to na wakacjach w Kaliszu, albo w Łodzi ;-) poszukam, ponieważ wydaje sie to bardzo dobry zabieg :-)

weronika 
Miłośniczka forum
Wera

Wysłany: 2007-05-26, 15:37 

Nie idź. Zniszczą ci cerę. Odradzam wszelkie zabiegi. Motylek ty nic nie kombinuj. Kosmetyczka nadaje się do celulitu, paznokci, pedicuru i manicure nic więcej.

Wysłany: 2007-05-26, 17:26 

hehehe ok ;-)

be-beauty 
Użytkowniczka
woman-news

Wysłany: 2008-07-20, 14:52 

Weronika - uważaj żebyś sie komuś nie naraziła - wypowiadając takie słowa!!! Sama pracowałam jako Kosmetyczka i nie chciałabym usłyszeć takich słów. A manicure i pedicure akurat to nie była moja bajka. Cellulitu też nie tykałam. Więc co ja właściwie robiłam - według Ciebie?? Ale na szczęście nic złego nigdy nie słyszałam na temat swojej pracy-wręcz przeciwnie. A to co piszesz - świadczy tylko o Tobie!!! No chyba że to żartobliwe sprzeczanie sie z którąś z dziewczyn Kosmetyczek wypowiadających sie na FORUM?
Pozdrawiam
Agata

monia1983 
Coś już napisała

Wysłany: 2009-01-23, 11:41 

Urządzenia do kawitacji wcale nie są drogie! Każda kosmetyczka może sobie pozwolić na posiadanie takiego u siebie w gabinecie!
Polecam zajrzeć na stronę internetową www.zoltanelectronics.pl do zakładki kawitacja:) Lub www.beautyart.waw.pl
:-)
Pozdrawiam serdecznie!!!

siweksik 28 
Początkująca
siweksik28

Wysłany: 2009-09-17, 11:01 

Troche mnie zatkała ta wypowiedz o kosmetyczkach i kawitacji która niszczy cerę? Skąd na boga takie stwierdzenia?! Ja skończyłam trzy lata licencjatu i kończę studia magisterskie z kosmetologii i napewno nie robie tego żeby tylko piłować paznokcie, pracując w zawodzie udało mi się uratowac nie jedna buźkę a zniszczonych cer na koncie nie mam, więc nie zgadzam się z koleżanką w ani jednym słowie i tyle.

Paulinaa 
Powieściopisarka

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2009-09-17, 14:55 

weronika napisał/a:
Kosmetyczka nadaje się do celulitu.

Nic dodac, nic ujac :)
hehe

kontaktówka 
Użytkowniczka

Wysłany: 2009-09-24, 17:47 

Tipsow sobie nie robie, cellulitu nie mam, więc jedyne co mi pozostaje to dbać o cerę.
Znajoma namówiła mnie na peeling i się opłacało. Co prawda byłam raz, bo nie stać mnie na więcej zabiegów, ale efekty są niesamowite. Tak jak piszecie - cera jest delikatniejsza i świeższa. Kosmetyczka mówiła mi też, że znaczenie ma sprzęt jaki się do takich zabiegów stosuje. Wiadomo im lepszy tym skuteczniejszy, ja miałam to szczęście, że na taki trafiłam ;)
Jak będziecie się wybierały na kawitacje to pytajcie o markę Giovanni, wtedy zadowolenie z peelingu gwarantowane :)

Anula 
Beauty Forum TEAM

Pomogła: 13 razy
Wysłany: 2009-09-24, 18:06 

kontaktówka, robiłaś peeling kawitacyjny? i już po 1 razie widać efekty?

kontaktówka 
Użytkowniczka

Wysłany: 2009-09-26, 16:39 

Anula, moja cera nie była w złym stanie, więc efekty były widoczne niemalże od razu. Pewnie w przypadku bardziej zniszczonej np. trądzikiem skóry te rezultaty, które ja osiągnęłam pojawiłyby się dopiero po kilku zabigach.
Zresztą sama kosmetyczka była zaskoczona. Żeby jednak utrzymać skórę w zdrowym stanie poleciła mi peeling gomage dla skóry wrażliwej firmy Maystar. Stosuję go teraz raz w tygodniu i cera jest nadal delikatna i świeża. Peeling to jednak podstawa w dbaniu o cerę.

anik 
Początkująca

Wysłany: 2009-10-16, 17:44 

mnie z dolegliwosci mojej cery wyleczono w gabinecie Salon urody Anny Zajdel w Warszawie. kilka porzadnych, profesjonalnych zabiegów plus kilka życzliwych porad i problemy z którymi męczyłam się x lat zaczęły ustępować. Polecam to miejsce!

Odpowiedz do tematu