Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: bedzie, jaki, najlepszy, podklad, pomoc, prosze

Jaki podkład będzie najlepszy? Proszę o pomoc!
Autor Wiadomość
SoniaS 
Początkująca

Wysłany: 2010-09-12, 12:51 Jaki podkład będzie najlepszy? Proszę o pomoc!

Witam wszystkich, proszę o radę :)

Mam zamiar kupić nowy podkład, jednak nie mogę się zdecydować. Mianowicie szukam takiego, który będzie dobrze matował skórę, krył niedoskonałości ale bez efektu maski no i przede wszystkim, po nałożeniu na twarz nie był różowy tak jak mój poprzedni-Vichy-dermablend i stay matte rimmela :-/ Chciałabym po prostu, żeby się ładnie dopasowywał bez różowego efektu i bez efektu maski. No i żeby cena nie była jakaś kosmiczna :P

I jeszcze jedno pytanie, z tego co wiem nakładanie podkładu gąbeczką daje lepszy efekt wizualny niż np. robienie tego palcami, czy w takim razie po nałożeniu podkładu, oprószenie twarzy pudrem przy użyciu pędzelka zepsuje ten efekt?

Z góry dziękuję za odpowiedzi :-)

pati 
pati

Pomogła: 26 razy
Wysłany: 2010-09-12, 13:30 

Zdecydowanie REVLON COLORSTAY.

Agusia77 
Beauty Forum TEAM
www.photoblog.pl/aagusia77

Pomogła: 7 razy
Wysłany: 2010-09-12, 14:30 

Revlon Colorstay na Allegro 40zł, w sklepie 70.
Najlepiej nakładać pędzlem albo palcami, gąbki są nieekonomiczne bo wchlaniają sporo podkładu i nakładają na twarz grubą warstwę. Najlepiej pędzel, ja mam z inglota za 40zł chyba 21T. Po nałożeniu warto rozetrzeć palcami granicę przy włosach wtedy wygląda jeszcze naturalniej.

ewelynka69 
Beauty Forum TEAM

Pomogła: 9 razy
Wysłany: 2010-09-12, 14:37 

Ja polecam Maybelline Supersta Silky, tez jest fajny :)
Odnośnie nakładania podkładu to bez problemu możesz nakładać gąbeczką, choć
podkłady matujące mają raczej ciężką konsystencję.
Do wypowiedzi Agi dodam, że palcami trzeba jeszcze rozetrzeć dobrze okolice nosa i pod oczami, żeby nie zostawały takie brzydkie ślady ;-)

pati 
pati

Pomogła: 26 razy
Wysłany: 2010-09-12, 15:20 

Podkład najlepiej rozprowadzać palcami... Ze względu na to, że ocierając palcami o twarz, podkład ma inną konsystencję, a to za sprawą ciepła, które wytwarza się podczas nakładania podkładu dłońmi. Ta konsystencja pozwala na lepszy efekt :).

Joan 
Beauty Forum TEAM

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2010-09-12, 18:24 

Vichy dermablend nie jest różowy, może źle dobrałaś odcień?

Ja polecam wyżej wymieniony Vichy, rimmel lasting finish i lirene city matt, maybelline.
Clinique tez ma fajne podkłady dobrze kryjące.

rimmel stay matte rzeczywiście jest beznadziejny, ale lf jest super.

Sobie najlepeij nakładać palcami.

Kasia85 
Początkująca
Kasia85

Wysłany: 2010-09-12, 20:30 

Proponuje Ci Loreal morphose lub Avon X finish matują wygładzają cerę i długo się utrzymują :)

Agusia77 
Beauty Forum TEAM

Wysłany: 2010-09-12, 22:23 

Puder w kamieniu Stay Matte jest świetny, kiedyś chciałam kupić też podkład w musie Stay Matte, ale słyszę same negatywne opinie na jego temat.

ewelynka69 
Beauty Forum TEAM

Pomogła: 9 razy
Wysłany: 2010-09-13, 09:14 

I ten Rimmel i Maybelline w musie są do niczego :-( dziwnie się rozprowadzają na mojej twarzy...

SoniaS 
Początkująca

Wysłany: 2010-09-13, 13:38 

Bardzo dziękuję za rady, widzę, że wszędzie polecany jest podkład color stay, więc postawię na niego, szczególnie, że teraz na allegro sprzedawane są dużo taniej niż w sklepie, więc nie zaszkodzi wypróbować :) Mam tylko pytanie odnośnie koloru, wybrałam odcień true beige, mam nadzieję że będzie odpowiedni do mojej skóry która nie jest bardzo opalona ale mega blada też nie jestem :P

Agusia77 
Beauty Forum TEAM

Wysłany: 2010-09-13, 14:44 

Najlepiej idź do drogerii i zobacz testery, ja tak zrobiłam i dobrze dobrałam kolor:) też kupowałam na Allegro :)

Naturalne 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2010-09-13, 16:44 Re: Jaki podkład będzie najlepszy? Proszę o pomoc!

SoniaS napisał/a:
Witam wszystkich, proszę o radę :)

Mam zamiar kupić nowy podkład, jednak nie mogę się zdecydować. Mianowicie szukam takiego, który będzie dobrze matował skórę, krył niedoskonałości ale bez efektu maski no i przede wszystkim, po nałożeniu na twarz nie był różowy tak jak mój poprzedni-Vichy-dermablend i stay matte rimmela :-/ Chciałabym po prostu, żeby się ładnie dopasowywał bez różowego efektu i bez efektu maski. No i żeby cena nie była jakaś kosmiczna :P

I jeszcze jedno pytanie, z tego co wiem nakładanie podkładu gąbeczką daje lepszy efekt wizualny niż np. robienie tego palcami, czy w takim razie po nałożeniu podkładu, oprószenie twarzy pudrem przy użyciu pędzelka zepsuje ten efekt?

Z góry dziękuję za odpowiedzi :-)

Ja polecam Podkład Dermacol 24h Control. Jeżeli chcesz kolor który nie bedzie rożowy wybieraj odcienie bezowe. Nie wiem jaki masz kolor cery ale polecam nr 02 albo 03. Podkład znajdziesz na allegro. Jest matujący i dobrze kryjący z tej serii są również dobre pudry mineralne w kamieniu. Powodzenia.

SoniaS 
Początkująca

Wysłany: 2010-09-14, 18:37 

Bardzo dziękuję za wszystkie opinie i rady :) Co do podkładu, wybrałam ten Revlona a puder zakupiłam dzisiaj-Dream matte od Maybelline i jestem z niego bardzo zadowolona :)

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam ;-) ;-)

uholki 
Coś już napisała

Wysłany: 2010-09-27, 20:03 

Polecam podkład matujący Clarena w odcieniu Ivory. Nie daje efektu maski, matuje skorę nawet do 10h.
Podkład nakłada się specjalnym pędzlem. lepiej wtedy łączy się ze skórą, dłużej nie wymaga poprawek.

Pola13 
Użytkowniczka

Wysłany: 2010-09-29, 17:45 

ja polecam podkład Maybelline Dream Matte Mousse-według mnie rewelacja i szczerze polecam go wszystkim swoim koleżankom

Odpowiedz do tematu