Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: cellulit

Najskuteczniejsze metody walki z cellulitem?
Autor Wiadomość
annimka 
Coś już napisała

Wysłany: 2016-03-29, 17:49 

zgadzam się! odpowiednie ćwiczenia na uda i pośladki, regularne treningi 2 razy w tygodniu po godzinie i po miesiącu są pierwsze efekty. Bardzo ważne jest nawadnianie organizmu, ale nie przez tabletki tylko picie wody niegazowanej. Kosmetyki to tylko dla kasy.. a ruch zawsze się przyda i będzie dobry nie tylko na cellulit. :)

play9 napisał/a:
Same ćwiczenia wystarczą, kosmetyki to tylko naciąganie na kasę(a ludzie umierają z głodu)

solarisss 
Coś już napisała

Wysłany: 2016-04-11, 20:08 walka z cellulitem

Zgadzam się, że ruch sprzyja podobnie jak ograniczona dieta. Woda działa zbawiennie praktycznie na wszystko, ale cellulit to nie taka prosta sprawa.Ja mam w 3 miejsca pomarańczową skórkę i szukam sposobów. Zainwestowałam teraz w suplement Cellutella. Zobaczę i dam znać. Ciepła i zimna woda podczas prysznica też wspiera tę walkę.

karolinat1 
Początkująca
karolinat1

Wysłany: 2017-07-11, 23:10 

Hej :) Jakbyście mogły to prosze,wypełnijcie ta ankiete. Bardzo Was prosze :)
http://www.ebadania.pl/6bdc9059bcdc325e

froszka 
Początkująca

Wysłany: 2017-08-03, 10:50 

Proponuję do ćwiczeń i diety dołożyć endermologię, która ma bardzo dobre efekty jeśli chodzi o walkę z cellulitem.

Lagenko_pl 
Gaduła ;)

Wysłany: 2017-08-14, 10:07 

Nie wiem czy jest jedna i zarazem skuteczna metoda walki z cellulitem, trzeba próbować niemal wszystkiego, łącznie z dietą i profesjonalnym treningiem.

Odpowiedz do tematu