Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: gabinet, kawitacja, mikrodermabrazja, nowy, warszawa

Mikrodermabrazja i kawitacja za 79 zł! nowy gabinet Warszawa
Autor Wiadomość
Parish 
Początkująca

Wysłany: 2008-09-21, 14:32 Mikrodermabrazja i kawitacja za 79 zł! nowy gabinet Warszawa

Witam wszystkie internautki,

Dostałam zaproszenie na 2 zabiegi: mikrodermabrazję lub kawitację. Przed zabiegiem- miła Pani kosmetolog zrobiła mi konsultacje i wybrała mikrodermabrazję, bo mam tłustą cerę z przebarwieniami i drobnymi bliznami potrądzikowymi. Byłam ciekawa, co oferują za tę cenę 79 zł! Okazało sie, że zabieg trwał ok. 45 minut, ok.20 sama mikrodermabrazja a potem maska ściągająca. W sumie normalny zabieg, wykonany bardzo delikatnie i miło. Cena taka niska, bo Centrum jest nowe i chce zdobyć klientki:-)
Już się zapisałam na następny promocyjny zabieg, bo promocja potrwa do końca października!! Jeśli ktoś chce skorzystać, to polecam..

Ammirare 
Użytkowniczka
Avanti!

Wysłany: 2008-09-27, 12:18 

:D Najlepsze uczucie jest po mikrodermabrazi jakbys piasek na twarzy miala:):D

berenika 
Coś już napisała

Wysłany: 2008-12-22, 19:37 

A czym się różni zwykła mikrodermabrazja od diamentowej (Diamond Peel)? Bo moja kosmetyczka oferuje właśnie diamentową, a nie wiem, co to za różnica?

Joan 
Beauty Forum TEAM

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2008-12-22, 19:46 

diamentowa jest łagodniejsza, nie ma ryzyka że wystąpią przebarwienia, zaczerwienia czy inne uszkodzenia skóry.
wiele salonów oferuje taką

berenika 
Coś już napisała

Wysłany: 2008-12-23, 19:41 

Kim, dziękuję za odpowiedź :) Jak łagodniejsza to nawet lepiej. Chciałabym zadbać o cerę przed Sylwestrem, żeby wyglądać promiennie. Wygląda na to, że ten zabieg będzie w sam raz?

Joan 
Beauty Forum TEAM

Wysłany: 2008-12-23, 20:29 

Tak, świetnie odświeży cerę :-D

qwerty 
Miłośniczka forum
Practice Makes Perfect

Pomogła: 6 razy
Wysłany: 2008-12-23, 21:35 

robilam mikrodermabrazje i nie widziałam po niej zadnych ale to zadnych efektów. twarz byla taka sama jak i po zabiegu... nic zero zmian! wiem ze po 1 zabiegu to malo co widac ale nawet nie byla jakos odswiezona, czy oczyszczona... nawet nie zluszczyl sie stary naskorek...
a co myslicie na temat kawitacji? to pewnie tez pic na wode.. ?

berenika 
Coś już napisała

Wysłany: 2008-12-23, 22:46 

qwerty, a byłaś na jakiej? Diamentowej czy innej?

Kim, oby :)

Joan 
Beauty Forum TEAM

Wysłany: 2008-12-24, 09:39 

qwerty może coś było xle wykonane albo po prostu u Ciebie ten zabieg się nie sprawdził.
Efekty zabiegów to indywidualna sprawa, trzeba próbować chociaż jeden czy dwa bo seria to już wydatek.

berenika 
Coś już napisała

Wysłany: 2008-12-25, 21:01 

Kim napisał/a:
trzeba próbować chociaż jeden czy dwa bo seria to już wydatek.

Wydatek, ale czasem warto :) Ja już zdecydowałam, pójdę przed Sylwestrem na 1, a jeśli zdążę to na 2 zabiegi mikrodermabrazji diamentowej :) Nie wiem, jaki powinien być odstęp czasowy pomiędzy nimi, więc nie wiem, czy zdążę zrobić 2?

Joan 
Beauty Forum TEAM

Wysłany: 2008-12-25, 21:51 

Zabieg trzeba powtarzać, co 7-14 dni, w ciągu 1-3 miesięcy, potem w celu utrwalenia efektu raz w miesiącu więc przed sylwestrem to raczej jeden, dla odświeżenia skóry powinien wystarczyć, jeśli jednak byłoby to w ramach zabiegów antytrądzikowych to lepiej by byłby poczekać do wiosny. Ale u Ciebie czekać nie trzeba :-)

berenika 
Coś już napisała

Wysłany: 2008-12-25, 22:15 

Kim napisał/a:
jeśli jednak byłoby to w ramach zabiegów antytrądzikowych to lepiej by byłby poczekać do wiosny

A czemu do wiosny?

Kim napisał/a:
Ale u Ciebie czekać nie trzeba

Fakt :-) Nie mam problemów z trądzikiem (odpukać ;-) ).

Dziękuję Kim, jesteś nieoceniona. Tyle wiesz o tych zabiegach, stosowałaś je? Czy może jesteś kosmetyczką?

Joan 
Beauty Forum TEAM

Wysłany: 2008-12-25, 22:20 

Dziękuję za pochwałe :-)

wiem ponieważ to moja pasja, skończyłam szkołę kosmetyczną :-)
dużo czytam i pisze na o kosmetyce 9 na blogu i nie tylko

a do iwosny ponieważ jest zimno a skóra po takim zabiegu jest wrażliwa i moze reagować podrażnieniami itp
( teoretycznie bo zimy nie ma chociaż dziś troche śniegu było ale normalnie wykonuje się te zabiegi na wiosne i jesienią jak jest troche cieplej :-)

berenika 
Coś już napisała

Wysłany: 2008-12-25, 22:38 

Kim napisał/a:
a do iwosny ponieważ jest zimno a skóra po takim zabiegu jest wrażliwa i moze reagować podrażnieniami itp
( teoretycznie bo zimy nie ma chociaż dziś troche śniegu było ale normalnie wykonuje się te zabiegi na wiosne i jesienią jak jest troche cieplej

O proszę, nie wiedziałam! A to dotyczy wszystkich rodzajów mikrodermabrazji? Bo skoro ta diamentowa jest łagodniejsza...?

Joan 
Beauty Forum TEAM

Wysłany: 2008-12-26, 12:22 

w celu odświeżenia cery możesz zrobić teraz, ale serie raczej zrobilabym dopiero na wiosne
to twój pierwszy zabieg jak rozumiem więc nie wiadomo jak cera zareaguje.

Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu