Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: buty, damskie, meskie, obuwie

męskie buty dla dziewczyny?
Autor Wiadomość
Kaszubka 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2014-07-06, 20:31 

A dlaczego by nie te Puma. Szczerze nie widzę problemu w tym aby kobieta włożyła adidasy. Znam też takie dla których szpilka to tortura. W czym komu wygodnie :mrgreen:
bryksa faktycznie fajne

kropeczka1978 
Użytkowniczka

Wysłany: 2014-07-29, 09:28 

Zdecydowanie często mam problem w ocenieniu, czy buty są damskie czy męskie ;p

Majka88 
Coś już napisała

Wysłany: 2014-08-06, 14:11 

Mam ten sam problem. Takie czasy. Ale jeśli chłopcy chodzą teraz w butach typowo damskich, noszą rurki, albo damskie torebki, to czego oczekiwać...

Ech, prawdziwi mężczyźni stają się rzadkością. Wszędzie tylko chłopcy... :/

Zula22 
Użytkowniczka
Zula22

Wysłany: 2014-08-24, 20:36 

Mi się często męskie bardziej podobają :)

e-Fontanna_pl 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2014-08-28, 08:38 

Tak w praktyce to nie wiem czy odróżnimy na pierwszy rzut oka czy są to damskie czy męskie buty. Może bardziej zimowe bo ze sportowego to naprawdę trudna sztuka:)

malovana 
Użytkowniczka

Wysłany: 2014-08-29, 09:29 

JA już powoli nic nie rozróżniam ;o

Nauzea 
Początkująca

Wysłany: 2017-03-28, 10:46 

No różnie bywa. Dlatego najlepiej kierować się kategoriami. Na przykład w Retrokicks mają fajnie podzielone obuwie i bez problemu można odróżnić modele damskie i męskie. Tutaj https://retrokicks.pl/pol_m_MESKIE_Reebok-Classic-177.html na przykład wybór męskich. Ale generalnie to jeśli komuś podoba się jakiś model to ja uważam, że po prostu powinien go kupić nie patrząc na podziały :D

Ombre_Clothing 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-03-31, 11:34 męskie buty dla dziewczyny?

Jeżeli chodzi o sportowe buty to jasne! Przecież teraz wszystkie są do siebie tak zbliżone, że czasem różni je tylko większa rozmiarówka. Jeżeli jakieś Ci się podobają i znajdujesz swój rozmiar to śmiało :) Nic nie stoi na przeszkodzie.
My np ciągle spotykamy się z tym, że dziewczyny kupują sobie u nas bluzy i dresy :mrgreen:
I powiem Wam, że jak czasem wysyłają zdjęcia w swoich łupach to jesteśmy w szoku jak fajnie mogą na nich wyglądać :mrgreen:

Jakby co jesteśmy tutaj :arrow: http://www.j.mp/Ombre__PL]www.Ombre.pl
Zaglądajcie :)

BucikSklep_pl 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-05-30, 11:11 

Sa buty sportowe typu unisex, które pasują zarówno dla kobiety jak i mężczyzny, więc moim zdaniem nie jest to żaden problem, kwestia samej marki to w duże mierze nasze przyzwyczajenie czy wygląd butów.

patrycjaaa 
Początkująca

Wysłany: 2017-09-13, 18:27 

Też czasami tak mam że przeglądam buty w deichamnnie o nawet na ich sklepie online można zobaczyć tu http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/welcome.html w męskich butach sportowych są takie które mi się podobają i nie ma to dla mnie znaczenia że są męskie, kto to wie? Raczej nie zwracaj na to uwagi.

Odpowiedz do tematu