Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: maseczki, witamina

Maseczki z witaminą C
Autor Wiadomość
ladymocca 
Coś już napisała

Wysłany: 2018-05-03, 01:13 Maseczki z witaminą C

Znalazłam przepisy na fajne maseczki na skórę i włosy, z wykorzystaniem witaminy C.

Może komuś się przydadzą.

• Maseczka rozjaśniająca – wymieszaj witaminę C z łyżką mocnej herbaty, łyżeczką oleju z rokitnika oraz łyżką twarogu i nałóż na skórę twarzy na 20 minut, po czym zmyj twarz wodą
• Maseczka oczyszczająca skórę – wymieszaj kilka pokruszonych tabletek węgla aktywowanego z pokruszoną tabletką witaminy C oraz łyżeczką wody; nałóż na twarz i zmyj po 15 minutach
• Maseczka nawilżająca – wymieszaj sproszkowaną witaminę C w tabletkach z odrobiną soku z aloesu oraz wyciśniętą kapsułką witaminy E; zaaplikuj na twarz i zmyj po 15 minutach
• Regenerująca maska na włosy – wymieszaj zgniecioną tabletkę witaminy C z ampułką witaminy E, łyżką oleju rycynowego oraz łyżką miodu, po czym dodaj do balsamu czy odżywki do włosów; pozostaw na włosach pod ręcznikiem przez kilkadziesiąt minut, po czym spłucz
• Maska rozjaśniająca do włosów – wymieszaj kilka sproszkowanych tabletek witaminy C z bananem oraz odrobiną soku z aloesu, nałóż na suche włosy i spłucz po godzinie
• Regenerujące serum do twarzy z witaminą C – wymieszaj łyżeczkę sproszkowanej witaminy C z łyżeczką gliceryny, łyżeczką wody oraz ampułką witaminy E; po wymieszaniu przechowuj serum w pojemniczku z ciemnego szkła i nakładaj codziennie wieczorem na twarz

Ja stosowałam tę nawilżającą i jestem z niej bardzo zadowolona.

Źródło: https://cheers.com.pl/wiedza/witamina-c-domowa-pielegnacja-skory/

Odpowiedz do tematu