Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: manicure hybrydowy, zabieg parafinowy na dlonie

Manicure hybrydowy-warto?
Autor Wiadomość
e-fontanna 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-03-10, 15:48 cienka, plastyczna płytka paznokciowa? odradzam

Wszystko zależy od rodzaju Twojej płytki paznokciowej. Ja osobiście zrobiłam wżyciu hybrydę około 10 razy i nigdy więcej nie zrobię. Moja płytka jest miękka i delikatna. Każde wtapianie w płytkę podkładu pod hybrydę powodowało jej uszkodzenie. Podczas ściągania została dodatkowo ścieńczona. ( lakier był ściągany prawidłowo) Jeśli ktoś ma grubą płytkę to hybryda jest bardzo fajnym rozwiązaniem.

RebelHeart 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-05-17, 20:21 

Manicure hybrydowy wykonany prawidłowo nie powinen zniszczyć płytki. W salonie gdzie pracuję ściągamy go nie jak każdy acetonem czy removerem a piłujemy top i kolor delikatnie aż do bazy. Wtedy zaczynamy tradycyjny manicur hybrydowy. Klientki są bardzo zadowolone a ich paznokcie nie niszczą się. Taki manicur to przedewszystkim wygoda. Nie nisza czymy płytki jak przy paznokciach żelowych czy akrylowych a mamy piękny i trwały manicur ;)

lala256 
Początkująca

Wysłany: 2017-05-30, 22:32 

Hej, jestem początkująca i chcę kupić nowe lakiery hybrydowe do domu. Tylko nie wiem jakiej marki, przeszukiwałam internet i teraz zastanawiam się nad tymi http://www.misteromilano.pl może ktoś wypowiedziałby się na temat tych hybryd. Jakie macie opinie . Pozdrawiam ;)

maja888 
Początkująca

Wysłany: 2017-06-27, 15:11 

Polecam ci sklep internetowy hurtownia-rj.pl do hybrydy znajdziesz tam chyba wszystko i do tego w bardzo przystępnych cenach bo można kupować pojedyncze produkty w cenach hurtowych :) ja kupuje tam juz od dawna i jestem zadowolona. Co do lakierów osobiście najczęściej używałam Estetiqa ale dobre sa tez indigo.

julala1 
Początkująca

Wysłany: 2017-06-30, 11:06 

Ja kiedyś zapierałam się, ze nigdy nie zrobię manicure hybrydowy, bo bylam przekonana że zaszkodzi paznokciom. Raz się zdecydowałam na manicure przed ślubem i teraz sobie nie wyobrażam malować samej paznokci :mrgreen:

Selina45 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-07-05, 09:06 

Ale hybrydy też można sobie robić samemu ;) Ja już jakiś czas temu zainwestowałam w zestaw z Neo nail, do mistrzostwa mi jeszcze daleko, ale myślę, że generalnie wychodzi mi całkiem nieźle :) Na pewno można sporo zaoszczędzić takim rozwiązaniem na dłuższą metę. Masz też większą swobodę przy tworzeniu wzorów itp. Ja tam lubię czasami się w to pobawić, a jaka potem satysfakcja!

Bellax 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-09-14, 17:03 

Oczywiście że warto!

Arowana14 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-09-18, 16:56 

A robiąc sobie pazurki używacie frezy do paznokci? Aceton niszczy płytkę więc zastanawiam się nad frezarką. Myślicie, że będzie to bardziej zdrowa opcja dla płytki?

patka 
Gaduła ;)

Wysłany: 2017-09-21, 08:37 

Śmiało kupuj frezarkę. Sama zdejmuję paznokcie frezarka i rozwiązanie dla mnie bardzo wygodne. Nie niszczy płytki ponieważ nie ściągam do konca bazy. Jesli masz porżądną baze to nie musisz jej ściągać .Po prostu dokłądasz drugą warstwę i kolorek :) Aceton mnie denerwował ponieważ było z nim dużo grzebania się.

Czy warto jest robić manicure hybrydowy w domu? Moim zdaniem tak Wiadomo,że licza sie tutaj pewne umiejętności manualne ale wiele rzeczy jest do wyćwiczenia. No i oszczędza się mase kasy. Nie trzeba płacić 70 zł co dwa tygodnie w salonie ( bo co jak co ale odrost po 2 tygodniach mnie osobiście denerwuje).

Jesli miałabym polecić jakąś firmę to byłaby to firma Kinetics. Lakiery może nie są tak rozreklamowane, ale jest to firma, która do niedawna była znana jedynie profesjonalistom ( bardzo wysoka jakość). Niedawno pojawiły się jednak w Rossmanie tak więc można je przetestowac.

Rysia82 
Początkująca

Wysłany: 2017-09-27, 23:08 

Również popieram - prawidłowo zrobiona hybryda nie zniszczy paznokcia...po ściągnięciu najlepiej od razy nałożyć odżywkę po prostu. Dla mnie hybrydy to genialny wynalazek - nic tak długo się nie trzyma i nie odpryskuje.

pikon 
Początkująca

Wysłany: 2017-10-12, 12:48 

rewelacyjne metody dla mnie bomba !

Odpowiedz do tematu