Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: kurs, warszawa, wizazu

Kurs wizażu Warszawa
Autor Wiadomość
FiliPP 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2014-01-24, 13:52 

bardzo ciekawie wygląda kurs wizażu w Centrum Edukacji Erudio pełna nazwa to kurs wizazu makijażu stylizacji i kreowania wizerunku. Po zakończonym kursie jest sesja fotograficzna w studia, każdy ma swojego oddzielnego modela lub modelkę i jest git;)

http://erudio.com.pl/kursy/kurs/7/wizaz-makijaz-stylizacja-i-kreowanie-wizerunku.html

Wysłany: 2014-02-18, 14:34 

Oczekuje na akceptację

inka005 
Początkująca

Wysłany: 2014-03-21, 19:51 

Ja chodziłam na kurs wizażu w Warszawie do Beauty Box. Bardzo fajnie wspominam ten czas. Małe grupy i ciekawy zakres tematyczny szkolenia. Jeśli ktoś szuka takiego kursu w stolicy to polecam. :)

FiliPP 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2014-03-25, 13:04 

małe grupy są chyba najważniejssze bo jest duzo do zrobienia podczas takiego kursu a szkoda coś pominąć

kamami 
Początkująca
kamami

Wysłany: 2014-11-02, 17:59 

YasMine-MakeUp napisał/a:
Ja ukonczyłam kurs w SELECT:) - polecam:)

Ja również ukończyłam Select w Warszawie i jestem bardzo zadowolona, uczyłam się na topowych markach Mac, Kryolan, Bikor. Mogę polecić

tolcia 
Powieściopisarka

Wysłany: 2014-12-04, 07:21 

Ja wszystkiego w temacie wizażu nauczyłam się w new nails, właśnie przez szkolenia, a później przez praktyki. Czy jest łatwo? Nie. Wymaga to mocnego zaangażowania, bo wiele kwestii trzeba opanować w krótkim czasie, ale to wszystko jest wykonalne.

Pieknosc 
Gaduła ;)

Wysłany: 2014-12-07, 19:12 

I tak chyba jednak najlepiej - o ile umie się trenować, angażować i ciężko pracować nad efektami, tak aby faktycznie stać się specjalistą w zawodzie.
Przy czym wcale nie jest to takie proste, bo specjalizacja również wymaga czasu.

tolcia 
Powieściopisarka

Wysłany: 2014-12-08, 07:19 

Chyba tak jak wszystko. Efekty można uzyskać dopiero po wielu zabiegach, wielu klientkach. W przeciwnym wypadku, bez zbierania doświadczenia, nie da się doprowadzić jakości zabiegów do perfekcji, a przecież o wspomnianą perfekcję głównie chodzi.

Wysłany: 2015-11-11, 16:27 

Oczekuje na akceptację

Wysłany: 2015-11-11, 16:28 

Oczekuje na akceptację

Wysłany: 2016-11-25, 07:27 

Oczekuje na akceptację

Wysłany: 2018-02-09, 10:44 

Oczekuje na akceptację

Odpowiedz do tematu