Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: kosmetyczny, kurs

KURS KOSMETYCZNY
Autor Wiadomość
Mikuryza 
Coś już napisała

Wysłany: 2016-05-05, 12:03 Re: KURS KOSMETYCZNY

-lola- napisał/a:
Czesc Dziewczyny :) Potrzebuję Waszej pomocy, wybieram sie na kurs kosmetyczny w Warszawie. Ofert jest wiele, opinie sa bardzo zroznicowane . Moja uwage zwrocily szkoly New Nails oraz Pro-active, dodam tez ze wszsytkie opinie jakie widzialam byly o kursach stylizacji paznokcia, a ja chciala bym sie czegos dowiedziec o kursach kosmetycznych. O Pro-Active niestety widzialam wiekszosc kiepskich wpisow. Czy mozecie cos napisac w tym temacie, bede bardzo wdzieczna :)

to mogę Ci polecić szkołę New Nails. Sama kończyłam tam kilka kursów, ale od kosmetycznego zaczęłam. Fajnie wykładają, dużo jest zajęć praktycznych, więc można się spokojnie nauczyć wszystkiego w praktyce. Poza tym teraz bardzo poszerzyli swoją ofertę wszystko jest na stronie https://www.new-nails.com/.

tolcia 
Powieściopisarka

Wysłany: 2016-11-24, 07:17 

Szkolenie robisz przez Beauty lux i wtedy powinno być zdecydowanie lepiej, ale wejście na naprawdę wysoki poziom wymaga poświęcenia mnóstwa czasu - docelowo powinno być jednak zdecydowanie lepiej, trzeba jednak solidnie nad sobą pracować.

tolcia 
Powieściopisarka

Wysłany: 2016-12-08, 07:13 

Zawsze w kursach najważniejsze jest to, żeby były prowadzone przez profesjonalistę z danego zawodu, a nie studenta. I na moich szkoleniach tak było. Być może dzięki temu to one mnie przygotowały na dostatecznym poziomie do pracy.

tolcia 
Powieściopisarka

Wysłany: 2017-01-03, 07:12 

Wszystko zrobione z pomocą szkoleń w Beauty lux i łatwiejszej drogi po prostu nie ma. Sama doskonale wiem, jak to wyglądało u mnie, jak wiele kosztowało pracy, ale cele zdecydowanie udało się zrealizować. Swoje osiągnęłam, a jak będzie to wyglądało dalej, to dopiero czas pokaże.

tolcia 
Powieściopisarka

Wysłany: 2017-02-01, 07:14 

Droga przez beauty lux i szkolenia zawodowe jest zdecydowanie najłatwiejsza. Trzeba i tak mocno nad tym wszystkim popracować, ale właśnie w taki sposób osiągniecie coś zawodowo. Solidnie pracujcie i rozwijajcie się, korzyści na pewno będą widoczne. Tutaj nic nie dzieje się z niczego.

Wysłany: 2017-06-06, 07:12 

Oczekuje na akceptację

Wysłany: 2017-09-13, 16:05 

Oczekuje na akceptację

Odpowiedz do tematu