Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: angielskiego, dla, kurs, mnie

Kurs angielskiego dla mnie
Autor Wiadomość
kajakozi 
Początkująca

Wysłany: 2013-08-16, 12:36 Kurs angielskiego dla mnie

Witam, jako matka 6 letniej córeczki, zastanawiam się nad zapisem swojej pociechy na kurs języka angielskiego. Jestem z okolic Krosna i postanowiłam wybrać szkołę Active Learning, ponieważ znajduje się najbliżej mojego miejsca zamieszkania. Chciałabym się jednek dowiedzieć, czy ktoś korzystał z ich usług i jakie są wasze odczucia, czy w ogóle warto?

angie76 
Początkująca

Wysłany: 2013-11-18, 11:16 

Tej szkoły nie znam, ale myślę, że naukę języków obcych należy zaczynać jak najwcześniej, bo wiadomo: czym skorupka za młodu... Mojego synka oswajam z angielskim niemal od samego początku :).

GrotaBryza_pl 
Gaduła ;)

Wysłany: 2013-11-22, 12:05 

I tak jest najlepiej,ponieważ dziecko w młodszym wieku bardzo szybko złapie język,głównie same słówka,ale potem będzie tym łatwiej. To bardzo dobry pomysł z tym zapisem na angielski 6 letniego dziecka.

wszystko 
Użytkowniczka

Wysłany: 2014-01-02, 09:57 

Dobrze sie zaopatrzyc w dobrze wydane fiszki. Regularna praca minimum 20 minut dziennie powinna dac efekty:)

aagnieszkaa1 
Beauty Forum TEAM

Pomogła: 5 razy
Wysłany: 2014-01-06, 21:09 

Jak najbardziej warto, ale również należy powtarzać materiał w domu. Dziecko w tym wieku bardzo szybko się uczy. Pamiętajmy również o tym, aby to nie był tylko nasz wymysł. Maluch też musi chcieć i mieć zapał. Przed wyborem kursu, szkółki poczytajmy opinie, dowiedzmy się coś więcej: jaka kadra, jakie metody są tam prowadzone, w jakie środki dydaktyczne jest wyposażony nauczyciel, jakie ma podejście do dzieci. Zdarza się tak, że dla niektórych liczy się tylko kasa, kasa...

Bella5 
Użytkowniczka

Wysłany: 2017-02-10, 08:29 

Szczerze mówiąc nie orientuję się ponieważ nasze pociechy chodzą do http://www.mobilelanguage.pl i są bardzo zadowolone bo uczą się bez większego wysiłku a my widzimy rezultaty

tolcia 
Powieściopisarka

Wysłany: 2017-02-15, 12:04 

Wiesz co? Teraz okres jest taki, że pracodawcy to nawet są skłonni sponsorować kursy językowe, aby tylko u nich pracować. Zerknijcie na to - http://www.gowork.pl/praca/lublin;l Niektóre oferty są powalające. Widziałam firmy, które najpierw szukały fachowców, a później, kiedy ich nie znaleźli, to dawali ogłoszenie, że szukają nawet ludzi bez doświadczenia.

Frania 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-03-26, 15:20 

Wejdźcie sobie na stronę http://www.lincoln.edu.pl/ i zapoznaj się z ofertą kursów Widzieliście może o nauce języka angielskiego w szkole Lincolna edu, takie lekcje języka angielskiego czy to w grupie czy to indywidualnie pozwalają na poszerzenie swoich umiejętności choć by w nowej pracy możecie zapisać sobie taki kurs w cv. Wejdźcie sobie na stronę i zapoznajcie się z ofertą kursów

Słodka 
Użytkowniczka

Wysłany: 2017-05-11, 07:58 

Czasem wydaje mi się, że dla mnie nie ma odpowiedniego kursu, jakoś nie potrafię się nauczyć angielskiego.

Bellax 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-10-12, 17:29 

Dokładnie. Język angielski się przyda, jak nie dziś/jutro to w przyszłości.

Odpowiedz do tematu