Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: .co, krew, moczu, robic

Krew w moczu .Co robić?
Autor Wiadomość
hellen 
Użytkowniczka

Wysłany: 2017-01-19, 07:46 Krew w moczu .Co robić?

Zaczne od tego że od miesiąca mam pojedyncze slady leukocytów w moczu, (badanie robione na poczatku wrzesnia i pod koniec)
Teraz od jakis 3 godzin złapał mnie straszny ból pęcherza, zauważyłam że w moczu jest spora ilosc krwi , nie schodziłam z ubikacji tak piekło i co chwile kropelki moczu co mogło wskazywac na zwykłe zapalenie pecherza. Ale wziełam furalgine, niby mniej piecze ale ciagle widze krew w moczu. Niewiem czy udac sie do lekarza (wczesniej ten mocz był poprostu czerwony i ze skrzepami) teraz juz lepiej i tylko plamki krwi.

jovita 
Gaduła ;)

Wysłany: 2017-01-19, 11:31 Re: Krew w moczu .Co robić?

hellen napisał/a:
Zaczne od tego że od miesiąca mam pojedyncze slady leukocytów w moczu, (badanie robione na poczatku wrzesnia i pod koniec)
Teraz od jakis 3 godzin złapał mnie straszny ból pęcherza, zauważyłam że w moczu jest spora ilosc krwi , nie schodziłam z ubikacji tak piekło i co chwile kropelki moczu co mogło wskazywac na zwykłe zapalenie pecherza. Ale wziełam furalgine, niby mniej piecze ale ciagle widze krew w moczu. Niewiem czy udac sie do lekarza (wczesniej ten mocz był poprostu czerwony i ze skrzepami) teraz juz lepiej i tylko plamki krwi.

Podejrzewam,ze w Twoim przypadku może byc to objaw ostrego stanu zapalnego jaki toczy się u Ciebie w układzie moczowym. Może byc to coś z nerkami albo pęcherzem moczowym.
Na tej stronie wypisane są przyczyny krwiomoczu:
http://krwiomocz.net.pl/krwiomocz/krwiomocz-przyczyny/

Lekarz zleci CI badanie moczu oraz usg nerek aby zoabczyć czy nie jest to nic naprawdę groźnego.

halszka 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2017-05-02, 12:44 

Weź jak najszybciej urofuraginum max, działa silnie to po pierwszej tabletce juz poczujesz ulgę. Tabletki sa bez recepty więc spokojnie dostaniesz je w każdej aptece. Dla mnie szybko pomogły, a miałam bóle i pieczenie bardzo silne.

karina90 
Początkująca

Wysłany: 2017-10-18, 08:17 

To może być zapalenie pęcherza i wtedy rzeczywiście możesz brać jakieś tabletki u mnie najlepiej sprawdza się urofuraginum max, bo ból przechodzi bardzo szybko, no i to jest wzmocniona dawka, więc nie muszę pamiętac o ich barniu kilka razy dziennie, ale jeżeli nie przejdzie, to zgłoś się do lekarza, bo to może byc coś powazniejszego

kochamsukienki 
Początkująca

Wysłany: 2017-10-20, 08:18 

Do urologa natychmiast, bo to może być jakaś bakteryjna choroba. NAPRAWDĘ! To od tego tak się zaczyna.

maria-awaria 
Coś już napisała
maria-awaria

Wysłany: 2017-11-07, 15:41 

Mnie również pomogła urofuragina. Ostatnio pani w aptece poleciła mi neofuraginę skład ten sam a tańsza.

Odpowiedz do tematu