Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: krem, nawilzajacy

KREM NAWILŻAJĄCY???
Autor Wiadomość
CathrynJaneway 
Miłośniczka forum

Wysłany: 2016-03-29, 12:04 

Najlepszą rzecz jaką dostałam na skórę to było serum Nourish od Alqvimia. Tak pięknie odżywionej skóry nie miałam od dawna.

Ronco_pl 
Coś już napisała

Wysłany: 2016-04-06, 13:15 

Akurat na temat tego kremu nie mogę się wypowiedzieć bo jak do tej pory nie miałam okazji go stosować,gdzie go kupiłaś oraz w jakiej jest cenie? Im więcej szczegółów tym oczywiście lepiej,bezpieczniej:)

adrianna.otulak 
Początkująca

Wysłany: 2016-04-16, 16:59 

Ja od jakiegoś czasu stosuje nowy krem nawilżający. Do niedawna męczyło mnie uczulenia na wszystko co nakładałam na twarz. Okazało się, że muszę wybierać kosmetyki z naturalnymi składnikami. I tak natrafiłam na - http://luxusportal.pl/pl/aktualnosci-o-luksusie/artykuly/luksus-dla-skory. Dodatkowo zachęciła mnie jego lekka konsystencja. Nigdy nie przepadałam za efektem maski na twarzy.

Aquastop Radiot 
Początkująca
Producent leków i kosmetyków

Wysłany: 2016-04-20, 22:46 

Polecam krem Omega marki Linoderm, który przeznaczony jest do pielęgnacji skóry z wywiadem atopowym. Składa się z kwasów Omega, pochodzących z oleju wiesiołkowego, które odbudowują barierę naskórka przyczyniając się do jego lepszego nawilżenia. Skład preparatu uzupełniony jest o alantoinę i witaminę E.

http://ziololek.pl/produkt/linoderm-omega-krem/]http://ziololek.pl/produkt/linoderm-omega-krem/

Sekrety Piękna 
Użytkowniczka
www.sekretypiekna.com.pl

Wysłany: 2016-04-26, 21:03 

ja polecam embryolisse krem nawilżający

CathrynJaneway 
Miłośniczka forum

Wysłany: 2017-09-10, 23:23 

Efektima ma fajne peelingi nawilżające, polecam.

AtelierMlodosci 
Użytkowniczka

Wysłany: 2017-10-12, 10:44 

Zawsze podstawą jest stosowanie naturalnych kosmetyków które nie będą nas podrażniać, bo to najważniejsza kwestia. Krem powinnyśmy dobrać do swojego rodzaju cery, z naszej strony możecie liczyć na pomoc i porady, zapraszamy :)

Odpowiedz do tematu