Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: internet, kosmetyki, przez

Kosmetyki przez Internet
Autor Wiadomość
AtelierMlodosci 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-04-27, 06:30 

Jeżeli chodzi o perfumy typu unisex, to tutaj również poszukiwania zaczęłabym od dobrych drogerii, sklepów internetowych, bo podobnie jak w przypadku kosmetyków- masz zdecydowanie największy wybór i także niższą cenę, więc to się po prostu opłaca.

Marciax 
Początkująca
Pomocna dusza

Wysłany: 2017-04-27, 09:21 

To prawda, w necie o wiele szybciej znajdziesz świetne produkty w fajnych cenach. Aktualnie zaopatrywanie się chociażby w drogeriach nie ma większego sensu :)

Denique_pl 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2017-05-05, 07:02 

Trudno się z tym nie zgodzić porównując nawet same ceny,a paleta wielu firm i bogactwo wyboru kosmetyków stoi w przypadku sklepów internetowych na zdecydowanie wyższym poziomie, więc uważam że warto.

RadioProtect 
Coś już napisała
Producent kremów

Wysłany: 2017-05-22, 17:27 

Kosmetyki warto kupować w aptekach stacjonarnych lub internetowych, gdyż oferują produkty z ograniczoną ilością parabenów, substancji zapachowych czy sztucznych barwników. Pracujący w nich farmaceuci, mają wiedzę, która pozwala postawić diagnozę, a potem wybrać właściwy produkt.

aleks.boch 
Gaduła ;)

Wysłany: 2017-05-22, 21:09 

Ja lubię zamawiać na ezebrze. Tam mają bardzo niskie ceny kosmetyków.

Lagenko_pl 
Gaduła ;)

Wysłany: 2017-05-24, 11:20 

Mi osobiście często zdarza się zamawiać kosmetyki przez internet i jestem bardzo zadowolona, ponieważ można znaleźć wiele dobrej jakości kosmetyków taniej i sam wybór również mamy bardzo szeroki, to znakomita opcja.

CathrynJaneway 
Gaduła ;)

Wysłany: 2017-06-07, 18:34 

Ja kupuję u Floslek, najlepsze kremy na delikatną i alergiczną skórę

MałaMi333 
Początkująca

Wysłany: 2017-06-09, 08:44 

Ja wolę zamawiać kosmetyki przez internet, jest szybciej i nie muszę iść specjalnie do drogerii. Wypróbowałam już wiele sklepów internetowych online i jestem zdania, że wybór jest ogromny, jeśli chodzi o różnorodność produktów, ceny i sposoby dostawy. Ostatnio natknęłam się na sklep www.makeup.pl. Supersprawa! Nie dość, że mają bardzo wiele produktów, których nigdzie indziej nie dostanę, to jeszcze w bardzo niskich cenach, a co najważniejsze - za przesyłkę nie płaci się nic! Dodam jeszcze, że przesyłka doszła do mnie w 2 dni. Myślę, że będę szczerze polecała ten sklep i póki co to numer jeden dla mnie.

czaarnaa_a 
Początkująca

Wysłany: 2017-06-22, 16:19 

Jeśli ktoś szuka świetnego sklepu z kosmetykami naturalnymi to szczerze polecam L'erbolario :!: :!: :mrgreen:

Dla zainteresowanych podaję link:

https://www.erbolario.pl/pl/

Denique_pl 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2017-07-13, 11:27 

Akurat przyznam, że ja również w większości przypadków zamawiam kosmetyki w drogeriach internetowych lub z polecenia w salonie piękności- dziewczyny mają tam doświadczenie i wiedzą który z kosmetyków bezie skuteczny w moim przypadku.

Ksenija 
Początkująca

Wysłany: 2017-07-16, 13:41 

Kupuję japońskie kosmetyki w sklepie internetowym Shiawasedo Polska http://shiawasedo.info Wysyłka jest za darmo na stronie w Facebooku zawsze jakieś promocje i rabaty.

KolagenColway 
Gaduła ;)
www.KolagenColway.com

Wysłany: 2017-07-17, 10:16 

Tutaj nie chodzi oto czy będą to kosmetyki japońskie, angielskie czy amerykańskie- chodzi przede wszystkim o ich dobrą, wysoką jakość oraz o pewny skład, właśnie tym powinnyśmy się sugerować podczas wyboru. Polecam bazować na naturalnych kosmetykach opartych na bazie kolagenu, taniej można zamówić je właśnie w sklepi online.

CathrynJaneway 
Gaduła ;)

Wysłany: 2017-07-18, 23:41 

AtelierMlodosci napisał/a:
Jeżeli chodzi o perfumy typu unisex, to tutaj również poszukiwania zaczęłabym od dobrych drogerii, sklepów internetowych, bo podobnie jak w przypadku kosmetyków- masz zdecydowanie największy wybór i także niższą cenę, więc to się po prostu opłaca.

Najlepsze na świecie kremy dla całej rodziny ma Floslek.

CathrynJaneway 
Gaduła ;)

Wysłany: 2017-07-18, 23:58 

Najlepsze kremy na świecie kupuję of Floslek. W końcu coś dla całej rodziny, co nie uczula.

Odpowiedz do tematu