Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: cialo, cosmetics, dzien, kolagenowe, kosmetyki, naturalne, nawilzanie, noc, nowosc, rybim, twarz

Kosmetyki kolagenowe
Autor Wiadomość
Milena 
Początkująca
Milena

Wysłany: 2017-08-23, 13:55 Kosmetyki kolagenowe

Post wygaśnie: 11.21, 12:55

Chciałabym się podzielić z Wami opinią na temat kosmetyków firmy Vena Cosmetics. JEst to dosyć mało znana firma ale już w moje ręce trafiły ich produkty. Jak dla mnie są to najlepsze kosmetyki jakie dotychczas stosowałam(nie to nie jest reklama,tylko moja opinia). Powiem szczerze,że kosmetyki te nie należą do tanich ale ich cena jest warta efektu. Chciałabym się dowiedzieć czy jest tutaj może ktoś kto również je używał i mógłby podzielić się swoją opinią na ten temat bo przecież od tego jest forum. Jeżeli ktoś chciałby dowiedzieć się czegoś więcej wstawiam link do ich strony : http://vena-sklep.pl/

Denique_pl 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2017-09-06, 11:53 

Akurat jeżeli chodzi o kosmetyki kolagenowe, to nie są one żądna nowością, tylko czymś co już było na rynku. jedno co należy im oddać, to fakt że naprawdę działają i są skuteczne, jeśli zdecydujemy się na te w 100% naturalne, zwracajmy uwagę na ich skład podczas zakupu.

Marusja 
Początkująca

Wysłany: 2017-09-07, 18:06 

Na co zwracać uwagę przed zakupem, jakieś sugestie ?

KolagenColway 
Gaduła ;)
www.KolagenColway.com

Wysłany: 2017-09-18, 10:27 

Przed zakupem zwróć uwagę czy aby na pewno dany kosmetyk jest w 100% naturalny, łatwo trafić na tanią podróbkę, zerknij też jaka jest zawartość kolagenu, to dosyć istotne i przede wszystkim zamawiaj je z pewnego i sprawdzonego źródła. Akurat tym zajmujemy się na co dzień, warto zerknąć :)

Odpowiedz do tematu