Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: kombajny, kosmetyczne-, wielofunkcyjne

Kombajny kosmetyczne- wielofunkcyjne
Autor Wiadomość
maggie-w 
Początkująca

Wysłany: 2010-08-18, 15:39 Kombajny kosmetyczne- wielofunkcyjne

Witam,
Czy pracowałyście w swoim salonie na urządzeniach giovani czy beautyspaexpert? Pilnie potrzebuję zakupić aparaturę do salonu i nie wiem na który się zdecydować? Proszę o radę.
Pozdrawiam

Leszek 
Coś już napisała

Wysłany: 2010-09-24, 19:18 

Witam , odradzam jakiekolwiek kombajny kosmetyczne ( jeśli coś służy do wszystkiego to.............) . Będziesz bardziej zadowolona jak kupisz wszystko poiedyńczo a wiem co piszę gdyż jestem dystrybutorem urządzeń kosmetycznych.
Pozdrawiam .

figura-x 
Początkująca

Wysłany: 2011-04-04, 22:09 

Jasne... Dla dystrybutora najlepsze urzadzenie to takie na którym jest najlepszy zysk , nie trzeba być matematykiem aby obliczyć że zakup urzadzeń kazdego z osobna to wydatek 4-5 razy wyzszy niz zakup kombajnu. A do tylu urzadzeń potrzebne sa stoliki i szafki a gdzie to można kupic? No jasne że u dystrybutora dobra rada :). Ja jednak wolę tańsze w zakupie kombajnu

SYIS COSMETICS 
Stała bywalczyni
SYIS Cosmetics

Zaproszone osoby: 2
Wysłany: 2013-02-15, 11:00 

Kombajn to nie jest złe rozwiązanie zwlaszcza jeśli jest to kombajn ktory można demontowac tzn. wyciągać poszczególne funkcje i osobno na nich pracować, wtedy takie jedno urządzenie może obsługiwać nawet 5 stanowisk np. kombajn 17w1 giovanni

Tylda 
Użytkowniczka

Wysłany: 2013-02-20, 10:30 

Dodatkowo, jeśli zepsuje Ci się jedno z urządzeń, wyciągasz jedno z nich i oddajesz do naprawy, a reszta działa tak jak zawsze. To bez wątpienia zaleta kombajnów składających się z ruchomych elementów.

SYIS COSMETICS 
Stała bywalczyni
SYIS Cosmetics

Zaproszone osoby: 2
Wysłany: 2013-02-20, 10:37 

Tylda napisał/a:
Dodatkowo, jeśli zepsuje Ci się jedno z urządzeń, wyciągasz jedno z nich i oddajesz do naprawy, a reszta działa tak jak zawsze. To bez wątpienia zaleta kombajnów składających się z ruchomych elementów.

Oczywiście, to jak najbardziej, zajmują malo miejsca są praktyczne i wychodzą taniej niż każde osobno.

kaskak 
Początkująca

Wysłany: 2018-04-15, 17:43 Re: Kombajny kosmetyczne- wielofunkcyjne

Mam okazje pracować na kombajnie z tej strony https://cosmed24.pl/katalog/20-urzadzenia-kosmetyczne/45-kombajny-wielofunkcyjne/. Wielofunkcyjność to podstawa. Nikt nie chce ,żeby cały gabinet był w sprzętach. To przytłacza klientów

Odpowiedz do tematu