Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: dietetyczny, katering, warszawie

Katering dietetyczny w Warszawie
Autor Wiadomość
hellen 
Użytkowniczka

Wysłany: 2017-01-29, 12:01 Katering dietetyczny w Warszawie

Do tej pory zamawialiśmy głównie kanapki. Ale leci to wszystko w boczki. Dlatego szukam czegoś zdrowszego, możecie polecić jakiś catering najlepiej dietetyczny, wegetariański w Warszawie?

antygona 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2017-01-30, 10:56 Re: Katering dietetyczny w Warszawie

hellen napisał/a:
Do tej pory zamawialiśmy głównie kanapki. Ale leci to wszystko w boczki. Dlatego szukam czegoś zdrowszego, możecie polecić jakiś catering najlepiej dietetyczny, wegetariański w Warszawie?

Oj wiem o czym piszesz. Sama pracuję w większej firmie i czesto kupowałam sobie takie kanapki. Niekoniecznie są one jednak dietetyczne. Zdarzało mi się zamawiać również zapiekanki, które sa juz totalną bombą kaloryczną... Katering dietetyczny to jednak najlepsze rozwiązanie jesli nie masz czasu na gotowanie , a jednocześnie chcesz odżywiać się zdrowo.

W Warszawie polecam tę firmę: http://victorydiet.pl/index.php/o-nas/ - jedzenie smaczne, porcje są spore. Poza tym wszystko poprzedzone jest rozmową z dietetykiem na temat wyboru odpowiedniej diety.

elza 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-01-31, 08:59 

Taki katering jest fajny ale niestety też dość kosztowny i ktoś zarabiający przeciętnie nie może sobie pozwolić na taki luksus a szkoda.

delo 
Początkująca

Wysłany: 2017-02-16, 15:49 

bardzo fajny catering jest na http://dietykieta.pl/ - obsługują na terenie całej Polski - ja jestem z nimi na dietce od miesiąca i jestem zadowolona, menu jest bardzo smaczne, urozmaicone i dopasowane do potrzeb także mogę polecić jak dalej szukasz

malgosiaczek 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2017-02-21, 20:33 

Zgadzam się, że dietetyczny catering z Warszawy to fajna sprawa. Sama zamawiam dania z firmy Pogotowie Kulinarne. Nie odchudzam się - po prostu nie mam czasu gotować. Zamówienie składam przez stronę http://pogotowiekulinarne.com/ i otrzymuje posiłki prosto do domu. Dla zapracowanych to idealny sposób na prawidłowe i zdrowe odżywianie.

Bella5 
Użytkowniczka

Wysłany: 2017-02-27, 15:23 

Ja sobie zamawiam często jedzenie z http://bohemiarestaurant.pl/pl/ nie jest to co prawda jedzenie dietetyczne jednak zdrowe na bazie świeżych składników. Co do takiego typowego kateringu z dietetycznym jedzeniem jakoś nie do końca jestem przekonana, nie trafiłam jeszcze na dobry.

Gość
Wysłany: 2017-05-19, 16:06 

W Warszawie jest sporo cateringów tego typu, ale polecam jak najbardziej te mniejsze, które nie dostarczają jedzenia w wielu miastach. Na tych dużych się przejechałam. Zazwyczaj takie firmy mają na stronie informacje o obszarach dostawy: http://www.przelomwodzywianiu.pl/obszar-dostawy - celowo podałam jako przykład, bo to firma z której obecnie korzystam i jestem jak najbardziej zadowolona (od ponad roku już korzystam).

klaudia77 
Początkująca
klaudia77

Wysłany: 2017-07-20, 13:17 

Ja cały czas zastanawiam się nad dietą pudełkową... Polecicie coś z Gdańska?

Jenna 
Coś już napisała

Wysłany: 2018-01-19, 12:52 

W Gdańsku, tak jak w całym Trójmieście i wielu innych miastach działa już od dłuższego czasu WygodnaDieta.pl, więc jeśli nadal interesuje Cię dieta pudełkowa, to myślę, że możesz śmiało wypróbować. Korzystam z ich usług i w Gdańsku gwarantują darmową dostawę. Do tego mają spory wybór różnych diet. ;)

Aguss90 
Początkująca

Wysłany: 2018-01-29, 16:34 

To poważne zagadnienie do jakiego trzeba podejść z odpowiedniej strony. Warto się zastanowić co będzie najlepszą z dostępnych opcji.

japaker32 
Początkująca

Wysłany: 2018-01-29, 21:59 

Mam wrażenie, że wasze oferty są naprawdę ciekawe. Być może znajdę coś dla siebie.

Odpowiedz do tematu