Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: karboksyterapia, sekrety piekna

Karboksyterapia
Autor Wiadomość
Sekrety Piękna 
Użytkowniczka
www.sekretypiekna.com.pl

Wysłany: 2016-03-31, 11:02 Karboksyterapia

Karboksyterapia - macie jakieś wrażenia? Ktoś był?

Ja już mam wyrobioną opinię :D zapraszam do czytania!

http://sekretypiekna.com.pl/karboksyterapia-cudowny-gaz/]zapraszam do czytania
Ostatnio zmieniony przez Sekrety Piękna 2016-05-15, 11:37, w całości zmieniany 1 raz  

martyna83

Wysłany: 2016-05-13, 19:41 

A co to jest za zabieg, może wyjaśnisz?

Sekrety Piękna 
Użytkowniczka
www.sekretypiekna.com.pl

Wysłany: 2016-05-15, 11:39 

martyna83 napisał/a:
A co to jest za zabieg, może wyjaśnisz?

oczywiście,to zabieg wprowadzający dwutlenek węgla do skóry, pozwala zmniejszyć cellulit, rozstępy czy zmarszczki. Polega na nakłuciu skóry maleńkimi igłami, przez które wpuszcza się w tkankę skórną gaz :) więcej tu - http://sekretypiekna.com.pl/karboksyterapia-cudowny-gaz/

ellagrall 
Początkująca

Wysłany: 2016-11-27, 14:52 

Od niedawna pojawił się u mnie cellulit na udach tuż pod pośladkami i na pośladkach. Jestem dość szczupłą osobą więc od razu wzięłam się do działania póki problem nie przemieni się w stan przewlekły ;) Wybrałam się już na dwa zabiegi karboksyterapii do salonu Bellisana w Warszawie i widzę sporą różnicę. Cellulit prawie zniknął i prawdopodobnie nie będzie potrzebny już kolejny zabieg.

vuureal 
Początkująca

Wysłany: 2016-12-15, 10:37 bellisana

http://www.bellisana.pl to salon kosmetyczny wilanów, który oferuje karboksyterapię na której byłam 2 razy i musze przyznać, że efekty są naprawdę widoczne ;)
Nie jest może jakoś mega tanio, ale chyba liczy się efekt, co?

MalwinaPi 
Użytkowniczka

Wysłany: 2017-06-28, 11:26 

Na zabiegu nie bylam, wiec sie nie wypowiem, ale mam serum z bielendy slim cellu corector karboksyterapia, stosuje go okolo 6 tygodni i u mnie efekty sa widoczne, sskora jest znacznie wygladzona, ujedrniona, dobrze napieta a przy tym wszystkim porzadnie nawilzona.

AnjaBB 
Początkująca

Wysłany: 2017-09-18, 10:10 

o i jak, czy ktoś wie jak sobie poradził zabieg z rozstępami?

pipau 
Początkująca

Wysłany: 2017-11-04, 12:25 

Karboksyterapia dobrze radzi sobie z rozstępami, ale tylko jeżeli są to nowe, płytkie rozstępy, które nie zmieniły jeszcze koloru z czerwonego na biały lub nieco jaśniejszy od koloru naszej cery. Jeżeli rozstępy są nieco starsze, to karboksyterapia dwutlenkiem węgla jest dobrą metodą pomocniczą. Wadą karboksyterapii jest też to, że zabieg jest stosunkowo nieprzyjemny/czasami bolesny i do osiągnięcia satysfakcjonujących efektów potrzeba kilkanaście powtórzeń. Jeżeli ktoś chce poczytać więcej na ten temat to odsyłam do strony: https://www.nowaestetyka.pl/zabiegi/medycyna-estetyczna/karboksyterapia/

Odpowiedz do tematu