Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: jakie, morzem, nad, polecacie, spa

Jakie polecacie SPA nad morzem?
Autor Wiadomość
zazdrostka 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2015-07-04, 12:35 

Na pewno można nieźle baterie naładować.

Jow-ita 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2015-07-05, 12:00 

Dlatego to teraz tak modne,żeby jechać do spa. Chociaż moja połowa twierdzi,że te zabiegi to nie dla niego:)

jovita 
Gaduła ;)

Wysłany: 2015-12-04, 08:47 

Dziewczyny warto jest wybrać się na pewno do Gdańska.Znajduje sie tam wiele miejsc, w których można wypocząć, w ktorych można miło spędzić czas ;) Jeździmy tam od jakiegoś czasu z mężem praktycznie co roku oraz bardzo dobrze się tam bawimy. Warto jest zastanowić się nad wybraniem się tam poza sezonem bo można natrafić na bardzo korzystne ceny. Możecie sobie na przykład zajrzeć na stronę:
http://www.dhapartamenty.pl/

Są tam do wynajęcia apartamenty w Gdańsku. Możecie natrafić na niedrogie noclegi. Wynajęcie osobnego mieszkania to koszt ok 200 zł czyli o wiele taniej niż w hotelu.

wandak 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2016-02-03, 10:21 

Ja natomiast mogę polecić gabinet kosmetyczny w Gdańsku. Jest to moje rodzinne miasto tak więc miałam już przyjemnosć odwiedzić wiele miejsc tego typu ale najbardziej podobało mi się w Beauty Butique na ulicy Czarny Dwór. Tutaj jest kontakt:
http://www.beautygdansk.pl/

Chodzę tam regularnie na kwasy jesienią oraz zimą. Natomiast latem na depilację ( zastanawiałam się swego czasu nad laserem ale postanowiłam zostać przy wosku). Cały rok natomiast paznokcie. Są tak ładnie zrobione,ze wiele osób ma problemy z odróżnieniem czy są akrylowe czy naturalne. Atmosfera jest miła, ceny również niewygórowane.

matildaoxton1 
Początkująca

Wysłany: 2017-12-18, 17:57 

Bardzo polecam rexavar (https://nutrisbook.com/rexavar-product/)[/code]

Odpowiedz do tematu