Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: jaki, polecacie, sprzet

JAKI SPRZĘT POLECACIE ?
Autor Wiadomość
klaudiaamm 
Początkująca

Wysłany: 2014-11-14, 21:16 JAKI SPRZĘT POLECACIE ?

Witam mam zamiar po nowym roku otworzyć swój gabinet kosmetyczny chciałabym się doradzić jaki możecie polecić mi sprzęt wielofunkcyjny ,żeby zawierał mikrodermabrazje , peeling kawitacyjny ,ultra dźwięki, D”arsonvall , mezoterapia bezigłowa i ewentualnie zabieg Photon ? Czy jest to warto kupować w jednym urządzeniu czy lepiej jakoś osobno. Oraz chciałam się również doradzić o dobrej jakości frezarkę?
Proszę o odpowiedz.
Dziękuję i Pozdrawiam! :)

PS: Jeśli macie też dobrą hurtownię z kosmetykami prosiłabym o namiary. I jakie kosmetyki polecacie:)

aga89 
Felietonistka

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2014-11-15, 21:28 

Jeżeli chodzi o frezarkę to polecam firmy Gerlach. Jest to urządzenie bezawaryjne,możliwość ustawienia szybkości obrotów bardzo ułatwia pracę. Nie zacina się podczas pracy, skutecznie pobiera pył. Na lepszej frezarce nie miałam okazji pracować.

FiliPP 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2015-02-09, 11:20 

Do Kriolipolizy to na pewno coś w stylu CoolShaping z IfaPro, ostatnio ciekwą nowości jest na przykład Intelekt RPW - laserowe usuwanie cellulitu.

pananatol 
Początkująca

Wysłany: 2015-02-13, 08:21 

ja ostatnio montowałem u siebie http://www.dobregniazdka.pl/kategoria/system-sterowania-zaluzjami/1]sterowanie żaluzjami firmy http://www.dobregniazdka.pl/kategoria/schneider-asfora/1]schneider. Całkiem porządne wykonanie

urszulla 
Coś już napisała

Wysłany: 2015-03-13, 08:21 

Moim zdaniem warto zainwestować w porządny kombajn kosmetyczny. Zdaję sobie sprawę, że na temat kombajnów krąży dużo różnych opinii -ale ja zdecydowanie wole urządzenia wielofunkcyjne - wychodzą duuużo taniej, a do tego nie zajmują tyle miejsca. Kilka miesięcy temu po naprawdę długim rozważaniu zdecydowałam się na zakup kombajnu goldschwan między innymi z funkcjami liposukcji, mikro diamentowej, mezoterapii czy oxybrazji. Sprzęt spisuje się świetnie, menu jest banalnie proste, praca komfortowa, klientki są bardzo zadowolone i wracają na kolejne zabiegi  Kupiłam go w polskim centrum zaopatrzenia kosmetycznego - dają w cenie szkolenie w moim gabinecie i dostawę sprzętu. Samo szkolenie też bardzo ciekawe (chyba najlepsze z jakim dotychczas się spotkałam) - szkoliła mnie Pani Marta :)

flower 
Początkująca

Wysłany: 2015-03-25, 12:54 

U mnie na kursie polecali właśnie kombajny goldschwan - ponoć są najmniej awaryjne, a nie ukrywam, że zależy mi na tym.. W czerwcu chciałabym rozszerzyć ofertę o kilka zabiegów i już teraz zastanawiam się nad zakupem nowego sprzętu. To będzie mój pierwszy kombajn kosmetyczny, więc nie ukrywam, że zaciekawiłaś mnie dodatkowym szkoleniem ;) Naprawdę szkolenie odbywało się w Twoim gabinecie? Jak długo trwało? Jak dla mnie bardzo fajna i przede wszystkim wygodna sprawa. Nie lubię uczyć się obsługi urządzeń z samych instrukcji, szczególnie, że nie wszystkie zabiegi na kursie przerabialiśmy - zdecydowanie wolę jak ktoś mi pokaże co i jak :P

urszulla 
Coś już napisała

Wysłany: 2015-03-31, 15:14 

Tak szkolenie odbywało się w moim gabinecie :) Kupiłam goldschwana, dostarczyli mi sprzęt do gabinetu i tego dnia też miało miejsce szkolenie. Oczywiście dotyczyło ono wszystkich zabiegów jakie można na nim wykonywać. Pani Marta, która prowadziła to szkolenie to bardzo fajna osoba. Mówiła wiele interesujących i przede wszystkich przydatnych informacji - jak łączyć zabiegi, z jakimi kosmetykami, itp. Zresztą do dziś kiedy chcę się kogoś poradzić to do niej dzwonię. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak świetnym podejściem do klienta :)

flower 
Początkująca

Wysłany: 2015-07-09, 07:55 

Dziewczyny! Miałam niedawno okazję skorzystać z jednego zabiegu karboksyterapii. Jest subtelna poprawa, ale wiem, że potrzeba w tym przypadku przynajmniej kilku zabiegów. Moja siostra otworzyła niedawno swój salon i część sprzętu jeszcze nie doszła. Ale jak tylko dostanie sprzęt z PCZK, to z pewnością będę u niej dość często. :) Mam nadzieję, że trochę mnie przyuczy ;)

misiulam 
Coś już napisała

Wysłany: 2015-07-21, 10:38 

Ja osobiście polecam akcesoria meblowe http://www.belmeb.pl/

innar 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2016-03-28, 17:05 

Polecam rozejrzeć się za czymś w OBI. Możesz bardzo łatwo wpisać w Google https://www.obi.pl/]obi ulotka i zapoznać się z ofertą. Jak dla mnie, jest tam naprawdę super tanio :)

kaskak 
Początkująca

Wysłany: 2018-04-17, 12:56 Re: JAKI SPRZĘT POLECACIE ?

Nie wyobrażam sobie pracy w swoim salonie bez lasera frakcyjnego. Ma on wiele zastosowań. Niedawno na tej stronie https://cosmed24.pl/katalog/18-lasery-kosmetyczne-i-medyczne/29-frakcyjne-co2/ widziałam,że był on w promocji.Polecam gorąco

czarnulkaaa 
Początkująca

Wysłany: 2018-05-04, 10:01 

dużo jest ciekawego sprzetu ktory warto miec we wlasnym gabinecie kosmetycznym teraz jestem na stronie http://www.dermaoxy.pl/ i czytam o infuzji tlenowej podobno wiele klientek sobie chwali, a jesli to ma sprawic ze bede miec wieksze zarobki to chyba takie urządzenie sobie kupie co o tym sadzicie? Byliscie kiedys na infuzji tlenowej i polecacie te zabiegi?

Odpowiedz do tematu