Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: jaki, polecacie, samochod

Jaki samochód polecacie?
Autor Wiadomość
Alteria 
Początkująca

Wysłany: 2017-06-30, 14:04 

Jak dla mnie Dacia jest fajną marką. Po pierwsze nowy design ich modeli jest naprawdę ciekawy, druga sprawa cena - ciężko kupić coś lepszego w tej cenie. Trzecia sprawa - promocje. Też warto zaglądać do nich na stronę i kupić samochód w promocji. Mają kilka modeli, więc jest z czego wybierać: http://www.dacia.pl/samochody-nowe/pelna-gama/. A jak nie wierzysz to umów się na jazdę próbną. Będziesz zaskoczony tak jak ja ;)

mysza102 
Gaduła ;)
mysza102

Wysłany: 2017-10-22, 20:59 

Ja polecam Forda - w serwisie mają często promocje na przegląd, akcesoria, opony. Wiec nie muszę się martwić, jak coś się zepsuje itp. Wszystko pomogą zrobić. Autko zwinne, wygodne a przede wszystkim bezpieczne. Polecam zajrzeć na ich stronkę, tam mają aktualne promocje.

Miyako 
Początkująca

Wysłany: 2017-10-24, 00:05 Re: Jaki samochód polecacie?

Królowa napisał/a:
Możecie podzielić się opiniami jakie samochody są warte zakupu? Chcę kupić nowy, nie ukrywam że byłam w http://www.vcentrum.pl]http://www.vcentrum.pl i napatrzyłam się na BMW ale niestety na taki wydatek nie mogę sobie pozwolić. Ale może znajdę coś co mnie zadowoli z Waszą pomocą?

U nas - 4-osobowa rodzina - sprawdził się Opel Zafira

fate 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2017-11-02, 09:05 

Taki opel jest idealny do zagazowania, jeśli zdecydujesz się założyć w nim zestaw optima w jednym z warsztatów to co miesiąc jesteś w stanie zaoszczędzić kilkaset zł na kosztach paliwa

chudy 
Początkująca

Wysłany: 2017-11-10, 12:11 

Szczerze to ja bym w tym przedziale cenowym wybrał peugeota 2008, auto jest komfortowe, ładne, ma bogate wyposażenie i można go teraz kupić z ogromnym rabatem na wyprzedaży rocznika

shirley 
Gaduła ;)

Wysłany: 2017-11-14, 13:42 

Mi się bardzo podoba mazda, mąż przyjaciółki kupił sobie 6tkę, piękne auto i chwalil się jakiego ma kopa, jest czego pozazdrościć. Mazda ma bardzo ciekawy design, z daleka ożna rozpoznać ich auta.

Odpowiedz do tematu