Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: fotelik, jaki, montowany, tylem

Jaki fotelik montowany tyłem?
Autor Wiadomość
Mewa 
Początkująca

Wysłany: 2017-05-28, 10:37 Jaki fotelik montowany tyłem?

Z jakich fotelików korzystacie? Szukam montowanego tyłem do 18 kg, córka ma obecnie 10 kg i wyrasta z nosidełka, kolejny też chcemy tyłem.... w przyzwoitej cenie...

AlicjaK 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-05-29, 22:20 

My mamy Babysafe Westie nie mogliśmy sobie pozwolić na fotelik za duże pieniądze ale ten spełnia nasze oczekiwania. Przede wszystkim jest montowany tyłem do 18 kg ale możesz przodem jeśli będzie trzeba. Kosztuje między 600 a 650 zł za wszystko w zestawie jest baza isofix.

Mewa 
Początkująca

Wysłany: 2017-06-15, 19:21 

To nieco więcej od zaplanowanej kwoty.... Chyba że fotelik montowany przodem tak do 500 zł? Co myślisz?

AlicjaK 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-06-26, 20:23 

Poczytaj na ten temat obejrzyj filmiki.... Dziecko jest w tym wieku jeszcze zbyt małe (wielkość główki w stosunku do reszty ciała) żeby jeździć przodem dlatego warto postawić na fotelik tyłem, tzw. rwf.

franka58 
Początkująca

Wysłany: 2017-10-27, 08:16 

Babysafe

majeczka99 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-10-27, 13:41 

Niezbędne akrtykuły dla niemowlęcia oraz dziecka znajdziesz na pewno w sklepie http://www.sklep.pro-familia.pl. Ja zamawiałam bardzo fajne i wygodne akcesoria podróżne dla dziecka :)

TeresaOrlowska 
Początkująca
TeresaOrlowska

Wysłany: 2017-10-31, 11:29 

Zwróć uwagę żeby był zgodny z ISOFIX
Jest to taki standard mocowania fotelików w samochodach osobowych...

Mija8 
Użytkowniczka

Wysłany: 2017-11-26, 20:40 

Właśnie całkiem niedawno stałam przed tym trudnym wyborem fotelika dla swej pięciolatki. Wdrażając się w te wszystkie kryteria ich wyboru postawiłam na bezpieczną alternatywę czyli na smart KID belt, który rośnie razem z dzieckiem. Oczywiście posiada on stosowne certyfikaty, brał udział w testach zderzeniowych, które przeszedł pozytywnie i ma homologację. Moje wrażenia po miesięcznym użytkowaniu to mam wrażenie, że dziecko dzięki dopasowaniu pasa jest bardziej zabezpieczone, mam mniejszy kłopot z przekładaniem fotelika z auta do auta. Urządzenie to jest małych rozmiarów, waży niewiele i ze spokojem zmieści się w torebce.

Mija8 
Użytkowniczka

Wysłany: 2017-11-26, 20:40 

.

Odpowiedz do tematu