Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: bizuteria, bursztynu, byc, jaka, moze, piekna

Jaka piękna może być biżuteria z bursztynu.
Autor Wiadomość
Jow-ita 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2015-01-31, 15:20 

Ten bursztyn ma ciekawą barwę, muszę zobaczyć w aparcie jak ten kolor wygląda "na żywo", bo nie widziałam wcześniej takich bursztynów

patka 
Gaduła ;)

Wysłany: 2015-03-23, 13:38 

Mi się bursztyny podobają ale szczerze powiedziawszy równiez ciężko jest mi się do nich przekonać. Nie wiem czemu ale ciągle kojarzą mi się ze starszymi osobami. Z drugiej strony te złote kolczyki są naprawdę fajne.
Ja ostatnio kupiłam sobie nowe kolczyki. Trochę podchodzące w ten miodowy bursztynowy kolor z tym,że są z kryształkami:

Zamawiałam w sklepie Lavivre.pl . Mają tam sporo takich bibelotów. Jeśli chodzi o młode dziewczyny to jestem zdania,że jest to o wiele lepszy pomysł na kolczyki niż bursztyn.

ciasteczkowa 
Początkująca

Wysłany: 2015-05-23, 07:32 Bursztyn

W aparcie jest mały wybór i strasznie wygórowane ceny. Ja znalazłam sklep - Eko-Amber. Pod nazwą kryje się : prostota, elegancja i szyk. Mają przystępne ceny no i wiele wzorów do wyboru. Jest to srebrna biżuteria z bursztynem. Zbliza się dzień mamy i już mam u nich upatrzony podarunek. Pozdrawiam dziewczynki.

Jow-ita 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2015-05-23, 20:11 

49 zł -tyle zapłaciłam kilka dni temu w Aparcie za srebrne kolczyki z bursztynem i to z nowej kolekcji. To raczej nie jest dużo.Właśnie na dzień mamy je kupiłam.

Nomada 
Początkująca

Wysłany: 2015-11-10, 11:32 Biżuteria z bursztynem

Mi bardzo podoba się srebro w połączeniu z bursztynem- ale raczej jasnym i takie drobne delikatne kamienie :) Np takie coś: http://abkstyl.shop.pl/pl/p/Srebrna-bransoletka-z-bursztynem/122 Bardzo fajny sklep swoją drogą, ciekawe wzory mają, takie nowoczesne.

baska21 
Początkująca

Wysłany: 2016-03-29, 20:11 

Nie dawno byłam w Warszawie i kupiłam sobie bransoletkę z bursztynem , a mamie naszyjnik w ''Galerii Pięknych Rzeczy''. Chciałam kupić jakąś pamiątkę dla mamy i szukałam czegoś oryginalnego. Najpierw znalazłam w necie artykuł - http://viacitymap.pl/Miasta/Warszawa/Artykuly/Sklepy-z-upominkami , z którego dowiedziałam się gdzie mogę zakupić jakiś upominek.

aleks.boch 
Gaduła ;)

Wysłany: 2016-03-30, 13:50 

Kiedyś byłam fanką biżuterii z bursztynu, ale teraz jakoś nie jestem do niej przekonana. Mam chyba tylko jedne kolczyki.

anna_nawoj 
Użytkowniczka

Wysłany: 2017-12-19, 16:33 

Uwielbiam bursztynową biżuterię :-D zwłaszcza http://sklepviolett.com.pl/pl/3-bizuteria]srebrną. Bursztyn pasuje praktycznie każdemu.

zazdrostka 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2018-01-01, 11:27 

Bursztyn ma przepiękną barwę https://www.apart.pl/bizuteria/zawieszka-srebrna-z-bursztynem/29863

Odpowiedz do tematu